otis tucker - daniel morrison [Banks]

szabooka

Pötyögtető
2019. 01. 11.
408
654
22
V4 karakter
jeffrey.welch
LV karakter
otis.tucker
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png

Neved:
<
otis tucker >

Panaszra tett játékos neve:
<
daniel morrison >

Panasz oka:
<
pg >

Bizonyíték (kép, videó, log):
<
privátba küldeném majd az adminnak >

Megjegyzés:
<
már rég tartottuk rá a fegyvert hárman is, mikor kiszállt és lőni kezdett. írtam reportot a szerveren de nem fogadták el az adminok így folyamadtam a panaszkönyvhöz >
 

Csakaz1.9

Újonc
2024. 01. 13.
8
3
Erdély
LV karakter
Daniel Morrison
Sziasztok. Amikor engem falhoz szoritottatok én hátranéztem és láttam hogy nem szállt még ki senki az autóból, ezekután vissza előrenéztem és szállt kifele Otis, ekkor én is kiszálltam majd lőni kezdtem. Én nemhogy ic még ooc sem tudtam, hogy hátul kiszálltak már. Itt van egy kis bizonyiték:
 

szabooka

Pötyögtető
2019. 01. 11.
408
654
22
V4 karakter
jeffrey.welch
LV karakter
otis.tucker
pontosan látszik a videódon hogy már rég tartom rád te pedig utána szállsz ki és lőni kezdesz mikor fegyver van rád szegezve
 
  • Tetszik
Reactions: darage és Dagger

Csakaz1.9

Újonc
2024. 01. 13.
8
3
Erdély
LV karakter
Daniel Morrison
1. A te vádad az volt, hogy hárman tartsátok rám a fegyvert.
2. Én már nyomtam hamarabb az ,,F" betűt de nem szált kifele aminek nemtudom mi volt az oka de nyilván egy ilyen zsúfolt/feszült helyzetben az embernek nemsok ideje van gondolkozni és nincs ideje visszanézni a klippet hogy 1 vagy több másodpercel hamarabb kiszáltál.
3.Ha úgyvan én benne vagyok egy rp folytatásban, még igy is hogy nem gondolom jogosnak a PG-t.
 
  • Vicces
Reactions: Bari

szabooka

Pötyögtető
2019. 01. 11.
408
654
22
V4 karakter
jeffrey.welch
LV karakter
otis.tucker
tök mindegy hogy hányan tartják vagy tartjuk rád a fegyvert, de a többit döntse el az admin
 
  • Vicces
Reactions: olbaP

Banks

SzerverAdmin
LV
2023. 08. 14.
24
88
Budapest, IV. Kerület.
LV karakter
Ava Banks
Sziasztok. Amikor engem falhoz szoritottatok én hátranéztem és láttam hogy nem szállt még ki senki az autóból, ezekután vissza előrenéztem és szállt kifele Otis, ekkor én is kiszálltam majd lőni kezdtem. Én nemhogy ic még ooc sem tudtam, hogy hátul kiszálltak már. Itt van egy kis bizonyiték:
A videón kivehető, hogy Tucker már tartotta rád a fegyvert, mikor te kiszálltál - fegyvert vettél elő.
3.Ha úgyvan én benne vagyok egy rp folytatásban, még igy is hogy nem gondolom jogosnak a PG-t.
Amennyiben a SWAT tagoknak is megfelel, abban az esetben nem osztok szankciót, hanem folytatjátok az RP-t. @szabooka kérlek jelezz, hogy szeretnétek-e folytatni. Addig nem zárom a panaszt.
 
  • Menő
Reactions: Dagger

szabooka

Pötyögtető
2019. 01. 11.
408
654
22
V4 karakter
jeffrey.welch
LV karakter
otis.tucker
Nem nagyon leszek elérhető mostanában de amennyiben Splash vagy Dagger el tudja intézni helyettem ezt (ők voltak még velem a helyszínen), akkor részemről mehet az RP folyt.