Elutasítva Otis Oreja - Jo3

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

atosz_

Újonc
2021. 12. 25.
6
8
V4 karakter
Nate Loune
LV karakter
Rob_Hahn
V2 karakter
Otis_Najera
teamspeak3.png


UnBan kérelem
InGame/TeamSpeak neved:

~ Otis_Oreja. (tsen fogalmam sincs, mivel nem én okoztam a bannt) ~

A ban időpontja:
~ Fogalmam sincs, mivel nem én voltam jelen tsen, amikor történt, valoszinu elég régi. ~

A ban időtartama:
~ Perma. ~

Moderátor neve, aki bannolt:
~ Jo3 ~

A ban oka:
~ <19:52:27> You are banned permanently. Reason: "Anyázás, soundboard a társalgóban, trollkodás ~ Jo3" ~

Amiért szeretnéd az unbant:
~ Szerettem volna már ezelőtt is, de nemkerült rá sor, most admint szeretnék felkeresni tsen. Fogalmam sincs mi történt, hogy Jo3 bannolt, a gamer laptop, amin játszok, nem nálam volt mindig, egy időbe volt a fiutestvéremnél is, valószinüleg ő bannoltatta magát, nekem nemlett volna semmi okom anyázni, mert rendszeresen játszok a szerveren, és csak úgy unalomból nembannoltattam volna ki magam tsről örökre. ~

Megjegyzés:
~ Nem én voltam jelen a történteknél, nemtudom emékszik e rá Jo3, de igy is elnézést az ő helyében, nem én voltam jelen. ~

 

Jo3

Nem lehet velem együtt dolgozni, elvileg!
Támogató
2019. 01. 10.
997
1 423
21
Kipufogófürdő
V4 karakter
Dr. Joe M Everett
Szia!
Sajnálatos módon a gépedért és az azon lévő felhasználókért neked is felelned kell, nem véletlenül szabálytalan sok esetben az, hogy egy account-tal ketten vagy többen játszanak, használják.
Az, hogy a testvéred mit tett elméleti szinten valóban ő a felelős érte, viszont az előző mondatom végett ez a felelősség és elszámoltatás Téged is érint, ilyen esetben hiába az Ő hibája, ketten vállaljátok a felelősséget.
Alapvetően nem látnám semmi okát, hogy miért ne oldjam fel a kitiltást, de az a helyzet, hogy az anyázás, a másik semmibe vétele, lenézése az Én szememben az egyik legnagyobb bűn amit ember ember ellen elkövethet.
Sajnálom, de nem tudom feloldani a kitiltást.
Zártam, helyezhető.
 
  • Tetszik
Reactions: Liko
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.