Osman Delchev - Varga

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Tapi01

Újonc
2023. 11. 25.
67
194
V4 karakter
Osman Hysaj
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
Osman Delchev


Panaszra tett Adminisztrátor neve:
Varga


Panasz oka, leírása, kifejtése:
Helytelen bírálat (?), NonRP


Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):


Megjegyzés:
► Az itt bevágott klippet utólag néztem vissza, akkor vettem észre, hogy mellényes a mellette ülő. A szituációban ez akkor elkerülte a figyelmemet, alapvetően reflexből lőttem. Elküldtem neki reportban rá 30 percre mikor észleltem a dolgot de elutasító volt és azt mondta írjak rá PK-t, ha nem értek egyet vele. A másik a NonRP, látja a többi egységet, hogy ezen az úton haladnak, ennek ellenére a szembe forgalomba kezdi meg a kanyarodását, nem egy irányba az üldözéssel, vagy nem megvárva a többi egységet. ◄
 

Varga.

unix team
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
159
386
19
Mogyoród
www.instagram.com
V4 karakter
Tilde Eklund
LV karakter
Erkin Aytac
Szia.
Alapvetően nem az üldözésre mentem, a térképet sem néztem így azt sem láttam, hogy éppen arra halad az üldözés. Az, hogy én ott hogy fordultam be, pusztán szerencsétlenség, ha éppen civil lett volna, vagy esetleg te üldözésen kívül, nem hinném hogy bele lenne kötve NonRP címszóval, sokkal inkább IC lett volna lerendezve.
Véleményem szerint még mindíg jogtalanul lettünk lelőve, abban a pillanatban fogalmad sem volt róla, hogy kik vagyunk és egyáltalán mit csinálunk, csak úgy találomra kilősz minket ami egyáltalán nem reális.
Azért kíváncsi lennék a videónak arra a részére is, amikor kilőttél minket.
 
Utoljára szerkesztve:

Tapi01

Újonc
2023. 11. 25.
67
194
V4 karakter
Osman Hysaj
Volt rajtatok mellény, ez számít, indokolatlanná és jogtalanná teszi a szankciót. Az ölésem indokolt volt ebben az esetben, a mellékelt videón látszik is! A kocsiból még mellényben esett ki a hullád, az ügy alatt viszont már nem volt rajtad, amennyiben magadon hagyod, vissza néztem volna a klippet egyből és látszik is, hogy viselitek azt.:
 

Varga.

unix team
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
159
386
19
Mogyoród
www.instagram.com
V4 karakter
Tilde Eklund
LV karakter
Erkin Aytac
Volt rajtatok mellény, ez számít, indokolatlanná és jogtalanná teszi a szankciót.
Oké, de még mindig nem változtat rajta semmit, mivel fogalmad se volt róla, hogy azok vagyunk.
Várom a bírálatot.

Edit: a NonRP-s vezetéshez pedig még ennyit hozzáfűznék egy másik PK-ból:
 
Utoljára szerkesztve:

FreaK.

és ő kiborít
FőAdmin
v4
2020. 12. 21.
2 598
12 506
20
Nagykanizsa
V4 karakter
Nathan Frease
Még csak hozzád sem szóltak, nem értem miért kéne egyből fejbe lőni őket amikor csak egy tec9 van nálad. Nem volt NonRP a vezetés, egyszer már leírtam miért. A legnagyobb probléma, hogy te ezt alsóhangon másodjára játszod el. Meddig adogassunk jaileket, hogy végre gondolkozz egy kicsit mielőtt cselekszel? A panasz jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.