Osip Josip Jelentkezés

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
B

Bence646

image.png

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés automatikus elhelyezést/elutasítást jelent.

In Character rész

1. Teljes neve
Osip Josip

2. Születés helye, dátuma
1997.04.07 Los Santos Korház

3. Bejelentett lakcíme
BlueBerry Main Street 358

4. Telefonszáma
36226023370

5. Legmagasabb elvégzett tanulmánya
Tiszthelyettes, Gépészmérnök

6. Korábbi munkahelyei, onnan való távozásának indoklása
Fix&Drive, most is ott vagyok

7. Szolgált már korábban egyéb rendvédelmi szerveknél?
Ha igen hol, mennyi ideig és mi volt távozásának indoka?
Nem

8. Miért szeretne nyomozó lenni?
Érdekel hogy hogyan teljesítenék a rendvédelem ezen részében, illetve hogy miként működik ez a szervezet és belelátni az emberek nyomozásába/keresésébe és segíteni a rendvédelem munkáját.

9. Miben különbözik a többi jelentkezőtől, miért válasszuk magát?
Segítőkész, magabiztos, mindent elvégzek ami feladatot kiszabnak és teljes mértékben megfelelően végzem el, próbálok úgy dolgozni ne legyen panasz rám ami eddigi életem során sikerült.



Out of Character rész

1. Hogy hívnak, hány éves vagy?
Kóbor Bence vagyok 18 éves

2. Mióta játszol SeeGameSystem szervereken?
több mint 2 éve

3. Mennyi játszott perced van a szerveren?
94 nap, 14 óra és 29 perc (136229 perc)

4. Milyen frakciókban voltál korábban?
Mennyi ideig voltál ott, mit értél el és mi volt a távozásod oka?
Csak Fix&Drive ahol most is vagyok és Igazgató Poziciót töltök be

5. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a terveid a frakción belül?
Megtetszett az NNI munkája és gondoltam kipróbálnám magam, és egy rendvédelmi frakcióba milyen az élet. Jókat hallottam a frkairól és ez álltal is. Minnél magasabb rangon dolgozni és minnél többet.

6. Rendelkezel mikrofonnal, illetve ezek mellett TeamSpeak3 és Discord klienssel?
igen, mind a kettővel

7. Mutasd be magad, foglalkozásod és kedvenc időtöltéseid pár mondatban.
Bence vagyok 18 éves. Most végeztem rendészeti iskolába és érettségiztem. Nyáron dolgozok még most is Úszómesterként. Szeretek biciklizni és haverokkal bulizni és jólérezni magunkat. Kiskorom óta Vizirendőr szeretnék lenni mert vízparton nőttem fel és víz az életem. Haverokkal sokat játszok, v2 a fő amin a legtöbb időt töltöm haverjaimmal. Mivel IRL rendészeti pályán végeztem és tetszett ezért szerintem itt is tetszene.
Remélem elnyertem Tetszéseteket, előre is köszönöm válaszotokat.


8. Tudod teljesíteni a heti 600 kötelező percet?
Ugy látom igen, minden héten képes lennék rá és biztos menne és akár a több is. Volt amikor 3000 percem volt ugyhogy van amikor nagyon sokat vagyok, most munka miatt kevesebbet.

9. Csatolj egy képet a névváltásaidról.


10. Csatolj egy képet a kitiltásaidról, adminjaileidről.
 
  • Fire
Reactions: XrEaL101

Smexy

Very Important Person
2019. 01. 10.
1 974
2 630
nnilogo.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, és bírálásra került. Az Ön lapját elfogadtuk. Keressen fel minél hamarabb egy akadémiai oktatót és egyeztessen egy időpontot!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.