Osiel-Smexy [#North]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Gonzalo

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
306
247
24
V4 karakter
Osiel D Gonzalo
LV karakter
Osiel D Gonzalo
V2 karakter
Osiel D Gonzalo
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Osiel D Gonzalo >

Panaszolt fél admin neve:
< Smexy >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Kivételezés,hanyag aü intézése. >

Bizonyítékok:
< >

Megjegyzés:
< Volt egy rablás ez meg az stb.. lényeg annyi hogy a kocsimnál voltam ak val a hátamon. Jött arra egy pd egység és lesokkoltak. Volt nálam egy dezi meg egy glock amit ppztem és bizonyítékot is küldtem róla.Nem tudták elfogadni hogy a glock ppzve van és hívták smexy-t miszerint én rp-t tagadok.Később Smexy is megmondta hogy mindenkinek megvan a stílusa+smexy szerint én rpt is tagadtam amit nem értek, mert /do ra válaszoltam és az ak-t a töltényekkel együtt is oda adtam. Átakarták kutatni a kocsimat is de a kulcsaim összetörtek. Az egyik gyerek sikeresen betörte a kocsi ablakát és mondta ooc hogy "Joe Way: (( na most akkor nyisd ki szépen. )) " én meg erre mondtam neki hogy ha szépen kéri elé teszi hogy légyszíves vagy kérlek akkor kinyitom, de ez neki nehezére esett volna ezért inkább hagyta is az egészet. Ezekután kaptam a bannom ooc stílus, ooc minősítés és rp tagadás indokkal. Smexy is mondta hogy a stílusa megvolt mindenkinek de tudtommal ők semmiféle szankciót nem kaptak az eset után.+amikor kérdeztem hogy mikor tagadtam rp-t arra sem válaszolt.
Bíráló személy és mi 4 en szólhatunk csak hozzá a pk hoz.
>

Buba válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Smexy

SzuperAdmin
v2
2019. 01. 10.
1 977
2 628
Szia. Nagyon kedves vagy, hogy 2 héttel nyitsz rám PK-t a bannod után, hogy ne legyen nekem logom. Viszont emlékszem arra pontosan hogy mi történt. Odahívtak engem mert tagadtad az RP-t majd elváltunk azzal hogy folytatod az RP-t. Később visszahívtak, hogy megint tagadod az RP-t illetve itt már ooc is szidtad illetve minősítetted őket. (Lehet lefotóztam ezeket, majd visszanézem)

De ha már itt tartunk, mi a véleményed az alábbi képekről?

Segítek, az alábbi képeken az látszik, hogy a szervert minősíted (hozzáteszem a ban-od előtt írtad :) )

Illetőleg az Rp tagadás meg az ooc minősítés és szidást ha érdekelt volna az utolsó esélyed akkor nem teszed ezt meg.
Ennyi hozzáfűzni valóm volt.
Várom a bírálást!

// teló
 

Gonzalo

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
306
247
24
V4 karakter
Osiel D Gonzalo
LV karakter
Osiel D Gonzalo
V2 karakter
Osiel D Gonzalo
Szerintem köze sincsen a minősítéssnek mert azt írtam nem volt jo,és ne térj el a témától, köszönöm. De ha itt válaszolni tudtál várom a választ hogy mikor tagadtam rp t mert az egesz log ott van.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
Reactions: aBalazs

Smexy

SzuperAdmin
v2
2019. 01. 10.
1 977
2 628
Akkor most én kérdezek, ha nem hamisított a log, akkor miért csak 2 héttel a ban-od után írsz csak pk-t?

Edit:
,,Smexy is mondta hogy a stílusa megvolt mindenkinek de tudtommal ők semmiféle szankciót nem kaptak az eset után.+amikor kérdeztem hogy mikor tagadtam rp-t arra sem válaszolt."
egyik szavaddal ütöd a másikat.
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Sziasztok, már eleve az nonRP, hogy a kulcsokat szilánkosnak RP-zed, arról nem beszélve, hogy RP folytatásnak indult első nekifutásra, de másodikra se sikerült. Az OOC stílusod Neked is meg volt, ezért ezt nem is értem miért hivatkozol erre.

Az utolsó esélyedet West-től kaptad így a kapott ban teljesmértékben jogos.

A panasz jogtalan. Zárom, helyezhető.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.