Osiel D Gonzalo jelentkezése az sgh csapatába

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Gonzalo

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
306
247
24
V4 karakter
Osiel D Gonzalo
LV karakter
Osiel D Gonzalo
V2 karakter
Osiel D Gonzalo




Néhány fontos dolog magadról:
Szűcs Ádám-nak hívnak. 18 éves vagyok jelenleg. Heves megyében élek, és itt is járok iskolába. Hegesztőként végeztem, és most 2 éves érettségin vagyok. Érettségi után saját vállalkozást szeretnék indítani, vagy a honvédséghez jelentkezni. Szabadidőmben foglalkozok a sportlövészettel, és most az airsoftba is szeretnék belekezdeni.Évek óta játszok a SeeMTA szerverein. Több frakcióban is megfordultam már, volt olyan ahol leader is lettem.◀

Mióta játszol a szerveren?
Körülbelül 3-4 éve, kisebb nagyobb kihagyásokkal

Eddigi elért dolgok:
Katasztrófavédelem Őrmester
SeeCityTaxi Próbaidős sofőr
Terrorelhárítási Központ Őrmester
Los Zetas FőLeader
Fullos BMW 760
Ex See Game Helpesk TAG
Rengeteg új barát
63000 Játszott perc



Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?
Mivel én is voltam kezdő, ezért szeretnék a kezdő játékosoknak segíteni ha valami kérdésük, vagy valami gondjuk van. Voltam már SGH tag és jó érzés volt másoknak segíteni.◀

Miért téged válasszunk?
Jó ideje játszok már a szerveren, ez idő alatt sok tapasztalatot szereztem. Voltam már SGH Tag és akkor is megálltam a helyem, csak a saját hülyeségemnek köszönhetően elvették tőlem.◀

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?
A szerveren töltött időm 90-95% át, Ts en is tudnák lenni szint úgy.

Naponta hány órát tudsz online lenni?
Napi 5-7 órát, van hogy többet is.

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?
Először is, kérek tőle egy bizonyítékot hogy valami szabálysértés/bug következtében lett TK-s az autója. Ha valóbban így történt akkor a kapott képet továbbítom az adminisztrátornak. De ha nem szabálysértés/bug miatt lett TK-a kocsija elmondom neki hogy hívjon egy szerelőt a /call 222-222, /call 444-444 Paranccsal.

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?
Leg először is elvinném az egyik szerelőtelepre. Ott elmagyaráznám neki hogy 3 sáv közül melyik milyen feladatot szolgál. Az 1. sávnál csak a szerelés költségeit számolják. A 2. sávnál a cascos-s járműveket hívják be, vagy fix 500ezerért megszerelik a gépjárművet. a 3. sávnál pedig a megszerelt járműveket engedik ki. Ha bement az egyik bemenő sávon, akkor a szerelő kiszámolja a javítás pontos összegét. Ha ez megvan, kifizetjük neki és elkezdi megszerelni a kocsinkat. Van bent emelő is, ami azt a célt szolgálja hogy ha olaj cserés a kocsink, vagy defektes, akkor azzal emelik fel. A CASCO azt jelenti hogy ha egy adott szervezet (rendvédelmi frakciók, vagy egyéb legális frakciók)szerződést kötnek az adott szerelő teleppel havi xzy millió fejében. Ezzel annyi előnyhöz jutnak hogy szerelésnél őket veszik előre, és nem kell fizetniük a szerelésért.
nn1ihVj.png


Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

Először a Város házát mutatnám be neki. Mivel ott tud papírokat kiváltani, munkát felvenni, ezáltal pénzt gyűjteni és elkezdeni a pályafutását. Több féle munka közül lehet választani. Oda megy az NPC hez, megnyomja az M betűt hogy kurzor módra váltson és kiválasztja a neki tetsző munkát. Munkát leadni pedig a /felmond parancssal tudja.
26VB0wS.png

Másodszor az autós iskolát mutatnám be neki. Mivel ha már van elég pénze, akkor itt tudja majd letenni a jogosítványt.Ez is nagy szerepet játszik mert ha jogosítvány nélkül vesz autót és igazoltatják, akkor keményen meg is büntetik.

s5NgUAy.png

Harmadjára pedig az autó szalont mutatnám be neki. Mivel ha már dolgozott és van elég pénze, plusz jogosítványa akkor már vásárolhat egy járművet amivel sokkal egyszerűbb a közlekedés. Rengeteg jármű között lehet választani, de egy kezdő játékosnak, természetesen a pénzétől függően egy peugeot 406 vagy egy ladát ajánlanák mivel ezek olcsóak, és a javítása sem kerül sokba.

xkQq1lF.png


Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?
RP nagyságától függ. Mert ha egy emberrablás közepén vagyunk akkor lehet hogy nem tudok neki egyből válaszolni, vagy ha be kellene valakit tanítani. De ha egy kisebb rp szituációban vagyok, pl csak kocsikázok vagy valami akkor egyből megyek és segítek neki.

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?
Megnézem hogy hányas szintű, és ha kezdő játékosról van szó akkor ráírok hogy máskor ilyet ne hirdessen.Ha egy magasabb szintű játékosról van szó, akkor kimásolom a logot és beküldöm az admin chat be ahol majd egy admin szankcionálja.


Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]
s531mfB.png

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

kS5fFCJ.png




Soyer válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

kysa.

mazsola
2019. 01. 10.
418
82
21
Szeged
V4 karakter
Harvey Mouta
LV karakter
Harvey Mouta
V2 karakter
Amanda Kysa Kroyl
Voltál már sgh nemde? A lapod nem rossz bár már kaptál lehetőséget úgytudom.( Ha nem, akkor sok sikert.)
 

Vajda

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
391
53
V4 karakter
Vajda Robert
V2 karakter
Rodrigez V Robertson
Jó lap lett, jól össze írtad, az utolsó kettőt még pótold és nem rossz.. Egy esélyt meg érdemelsz. Neked is sok sikert osiel barátom.
 

Fleckey

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
187
61
23
Capital City
V4 karakter
Lewis Hopkins
LV karakter
-
V2 karakter
Fleckey Aysen
Nem lett rossz lap,de ha jól tudom voltál már S.G.H és azért vette el Petya mert /vá-ban írogattál az embereknek hogy adják le a leadandót egy illegális frakiban..
 

Gonzalo

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
306
247
24
V4 karakter
Osiel D Gonzalo
LV karakter
Osiel D Gonzalo
V2 karakter
Osiel D Gonzalo
igen. /vá val írtam rá heilmannra hogy jöjjön hq. De az túlzás hogy embereknek írogattam leadandó miatt. Mert csak 1 emberre írtam /vá val.
 

Fleckey

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
187
61
23
Capital City
V4 karakter
Lewis Hopkins
LV karakter
-
V2 karakter
Fleckey Aysen
Régen volt már pontosan nem emlékeztem de köszönöm hogy kijavítottál,együtt voltunk SGH-k,szerintem ha elhagynál 1-2 dolgot akkor szerintem simán lehetnél újra S.G.H,sok sikert.
 

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
Képeken javíts, mert nálam nem nagyon töltenek be. Az hogy miért vették el az SGH-d régen, az nem valami jó dolog, de már a múlté, és remélhetőleg már nem fogod mégegyszer megcsinálni. Hajrá.
 
  • Tetszik
Reactions: jaki

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
Sajnáljuk, de ez most nem sikerült! Talán legközelebb, azonban ez a jelentkezési lap nem ütötte meg a kívánt mércét!


Személyes megjegyzés: Voltál már SGH, nem tudlak visszavenni.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.