Osiel D Gonzalo---Croxo

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Gonzalo

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
306
247
24
V4 karakter
Osiel D Gonzalo
LV karakter
Osiel D Gonzalo
V2 karakter
Osiel D Gonzalo
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Osiel D Gonzalo >

Panaszolt fél admin neve:
< Croxo >

Panasz pontos megfogalmazása:
< jogtalan jail. >

Bizonyítékok:
<
[SeeMTA - Börtönidő]: Hátralévő idő: 298 perc
[SeeMTA - Börtönidő]: Oka: DM
>


Megjegyzés:
< Volt egy aranyraktár rablás, ahol egy tetőn animba lőttem egy gyereket, vételeztem vagy 3-4 alkalommal sz omsz et de nem válaszoltak. Rákérdeztem ooc hogy mennyi ideje van még, azt mondta 4 perc. Ekkor fejbe lőttem mert fölöslegesen afkolt volna vagy 20 percet. Ez után jött utánam croxo hogy ez DM. Szerintem semmi dm nincs benne ha eleve 2 km es tűzparancs is ki volt govolva. Csak croxo és bíráló admin válaszát várom. >
 

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Szia!
1. Volt fent OMSZ-es.
2. Már animba volt lőve + nem a tetőn volt.
3. Azért kaptad a jailt mivel nem volt indokod őt megölni.
Animba volt semmi esélye nem volt lőni rád/elmenekülni. OOC indok miatt ölted meg azért kaptad a DM jailt(• DM: DeathMatch - Ok nélküli ölés. )Ennyi erővel minden játékos animba kerül pl: egy ütközés során akkor azt is megölöd,hogy ne várja le a 20 percet.Szerintem te se gondoltad ezt komolyan,hogy az elég indok,hogy megöld a másikat mert nincs fent OMSZ-es(miközben volt fent)

Kép:


1.KÉP
2.KÉP


Várom a bírálást nincs több hozzá fűzni valóm!
 

Gonzalo

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
306
247
24
V4 karakter
Osiel D Gonzalo
LV karakter
Osiel D Gonzalo
V2 karakter
Osiel D Gonzalo
Akkor te nem is arról beszélsz amiről én, mert sichaut öltem meg tetőn. De ő meg akkor metró lejárón volt, onnan meg fegyvereseket jelentettek, meg semmi olyan szabály pontot nem találtam hogy animba lévő játékost nem ölhetnek meg, mert még aközben is tud rádión segítséget hívni.
 

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Őt ölted meg de még oda is geteltem hozzád :
[2019-10-05 15:19:16] [Output] : [2019.10.05 15:16:33] Osiel D Gonzalo megölte Higiyame Youko-t. [M4] (Headshot)
Előbb már kifejtettem az nem indok,hogy megöld a másikat mert nincs fent mentős(miközben volt fent).
1. Te eleve TEK-es vagy és te azért nem ölöd meg a másikat mert azt feltételezed,hogy segítséget fog kérni miközben animba van és még nem is tud elmenekülni/lőni rád.Ezt te se gondoltad komolyan.Elveszed a rádióját + a fegyverét és akkor már nem tud segítséget kérni és megvárod a mentőket.Nem megölöd!
 

Gonzalo

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
306
247
24
V4 karakter
Osiel D Gonzalo
LV karakter
Osiel D Gonzalo
V2 karakter
Osiel D Gonzalo
Ha elveszem a fegyveret akkor meg abbol van a hiszti hogy jajj animba volt elvettem a fegyveret es ott hagytam.
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Nem fogsz minden játékost lelőnni aki 20 percet vár, nem direkt van így a rendszer.

Jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.