Oshita Kakashi-Ralo #Smoky

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

RÁJENKA

Barangoló
2020. 03. 01.
78
80
20
Komárno
V4 karakter
Charles Moretti
LV karakter
Klara Young
V2 karakter
Oshita Kakashi

v2logoSA.png



Játékos (IG) neved:
< Oshita Kakashi >

Panaszolt fél admin neve:
< Ralo >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Kaptam privát üzenetet fórumon Ralo-tól, hogy lenne kettő probléma is, egyik egy PG szitus helyzet, másik pedig ""Stopanimos fegyverelővétel""
A PG szituációnál még élt egy társam aki a fenti autópályán volt és ő fedezett minket. szándékosan felraktam a kezem és próbáltam jobb pozicióba húzódni annak tudatában hogy ilyenkor nem lőhetnek le + én fúrtam az ATM-et, ekkor még fegyvert nem vettem elő.
A ""stopanimos"" fegyverelővételre pedig nem tudok mit mondani, nem győztem hangsúlyozni hogy NINCS stopanim bindelve a fegyverre, nem tudom miért nem volt rá animáció hozzáteszem nem először fordul elő hogy nincs rá animáció gondolom futás közben nincs mivel nyomom a Space-t, vagy nem tudom. Utólag kaptam az információt hogy a szerveren elvileg nincs is /Stopanim. . >


Bizonyítékok:
< https://streamable.com/l3sxw6
https://streamable.com/orpesw >


Megjegyzés:
< hozzáteszem az Angel Pineos videón az m4 nek sincs elővételi animációja,elvileg azért mert ugrott vele az illető, ennyi erővel az is animáció megszakitásnak minősül,vagy nem ?
A PK-val senkinek nem szeretnék rosszat,pusztán úgy érzem erre 400 percet nem érdemlek. >
 

RaloV2

Aktív fórumozó
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 10.
272
185
V2 karakter
Qadir Al Maktoum
Szia!

A stop animos elővételre annyit tudok mondani, hogy TrstMe-vel és ha jól emlékszem Smoky-val is kipróbáltuk sőt Bencével is megnéztük a videót az MP5-öt és az M4-et is az összes létező variációban. Az MP5-nek minden körülmények között van animja, ami késlelteti a dolgokat. Azt csak stop animmal lehet kiiktatni.

A PG szituban. Valóban a kezedben nem volt fegyver, így azt nagyon jól tette az illető, hogy nem lőtt rád, így eleget téve a szabályoknak. Az hogy fel van téve a kezed ez attól még nem mentesít a dolgok alól. Figyelmeztetést kaptál többet is, illetve láttad is hogy egy éles fegyver van rád tartva, továbbá figyelmeztető lövést is adtak le. Ilyenkor feltartott kézzel se mászkálsz.

Ha pedig van egy sniperesed a hídon, akkor meg inkább állj meg, és hagyjad, hogy sniperrel kiszedje, úgy legalább van esély, hogy eltalálja.


A 400 percet úgy határoztam meg, hogy valóban nem feltétlen a rossz szándék volt érezhető a cselekedetekben, illetve nagyon nagy mértékben nem befolyásolta az RP-ket, így az előírt 450 perc helyett adtam a 400-at.

Amennyiben a vezetőség ezt felülírja, akkor természetesen módosítom az időtartamot.
 
  • Tetszik
Reactions: Dezsi

Smoky.

👻
FőAdmin
v2
2019. 12. 05.
276
457
V4 karakter
Matteo Capella
LV karakter
Dolivo Marlowe
V2 karakter
Dolivo Marlowe
Sziasztok!
A PK-t én fogom bírálni átolvasás után.
 
  • Tetszik
Reactions: RÁJENKA és RaloV2

Smoky.

👻
FőAdmin
v2
2019. 12. 05.
276
457
V4 karakter
Matteo Capella
LV karakter
Dolivo Marlowe
V2 karakter
Dolivo Marlowe
A panasz jogtalan.

Egyértelmű bizonyítékok támasztják alá a szabálysértéseidet, ha rád fogja a fegyvert, felszólít és még figyelmeztető lövéseket is ad le a rendvédelmis akkor nem fér bele hogy így elfutsz akkor sem ha fel van téve a kezed.

Amennyiben még adminjailben vagy kérj 100perc enyhítést erre a hozzászólásra hivatkozva. (Ha már nincs vissza 100 perc akkor ki lehet venni jailból.)

És ami az ugrással megszakított animációra vonatkozik rendvédelmis részéről, az is szankcióval jár ha többször előfordul.(Lehet hogy véletlen ugrott vagy csak túl gyorsan akart cselekedni, ez más mint a stopanim ezért többszöri esetre jár érte szankció.)

Ralo helyesen járt el, az enyhítést a fent említett indoklásaid miatt kaphatod.

Helyezhető!
 
  • Tetszik
Reactions: Dezsi és RÁJENKA
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.