Oscar McFarlane panasza Spike-ra

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Krájsztofer

Újonc
2019. 01. 14.
70
17
V4 karakter
Oscar James
V2 karakter
Oscar McFarlane
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
Oscar McFarlane

Panaszolt fél admin neve:
Spike

Panasz pontos megfogalmazása:
Egy másik pk-t linkelek mint bizonyíték,ott mindent leírok az esetről,problémám az említett adminnal,hogy véleményem szerint,nem jogosan járt el az esetnél.

Bizonyítékok:
https://forum.see-game.com/threads/...niko-lawson-ra-joe-russo-ra-es-spike-ra.6456/

Megjegyzés:
---

Panaszhoz hozzászólhat:
Bárki
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Várom az érintett admin válaszát.
 

Spike

Barangoló
2019. 01. 10.
97
46
23
LV karakter
Benjamin Hicks
Nos. Az eset röviden. Tekesek kihívtak hogy pgzel, 2tekes mellett nagykaliberrel elfutott. Visszageteltem, felajánlottam hogy folytassák, 10percre rá pmet kaptam a tekesektőly hogy tagadja az rpt. Odamentem vázolta miért nem hajlandó folytatni. Mondtam rendben elméletileg a tekesek hibáztak és ő is. Mivel mindkét fél hibázott felajánlottam hogy vagy folytatás vagy oscarnak afom az rp megtagadása jailt. Ezt vagy 15-20 percen keresztül próbáltam elmagyarázni. Ugyan azt a választ kaptam, hogy onnantól hajlandó rpzni, ahonnan senki nem hibázott, vagy akkor válalja a jailt, ha a tekesek is kapják... Mivel már meglett beszélve folytatás fejében a tekesek és oscar hibája elnézése. Oscar nemvolt hajlandó folytatni, osztottam a jailt.
Edit
Várom a bírálást
 
Utoljára szerkesztve:

Krájsztofer

Újonc
2019. 01. 14.
70
17
V4 karakter
Oscar James
V2 karakter
Oscar McFarlane
Amikor én hibáztam(PG) akkor még szó sem volt arról,hogy tek-esek bármiben is hibáztak volna.Ezt utána pörgettem át az agyamon,ahogy ezt a log-ban is olvasható,ott is írtam,hogy utána esett le,hogy egyáltalán ők mi alapján találtak meg,és ismertek fel?Szabályok tudtommal mindenkire vonatkoznak,én meg is kaptam érte a szankciót,jogos is,de milyen RP-t tagadtam? Ami eleve MG-s? Ha egyik féllel betartatjuk a szabályzatot,a másikkal miért nem?
 

Spike

Barangoló
2019. 01. 10.
97
46
23
LV karakter
Benjamin Hicks
Te mondtad hogy ők mgztek, ezért pgztél. Írtam neked, hogy nonra nem non a válasz, nemvoltálhajlandó folytatni az rpt, amit a jail helyett választottatok, ezért adtam az rp tagadást...
 

Krájsztofer

Újonc
2019. 01. 14.
70
17
V4 karakter
Oscar James
V2 karakter
Oscar McFarlane
Most írtam le,hogy ekkor nem tudtam,hogy MG-ztek,vagyis még realizálódott bennem.Arra pedig hogy non-ra nem non a válasz,arra pedig azt mondom,hogy ők is ugyanezt tették.Amikor elkezdtem futni,elkezdtek darálni mint az állat.Mikor nem jöttt össze nekik,utána hívtak téged,hogy get-elj vissza.Ez sem túl rp-s megoldás szerintem,miért nem hívtak admint legelején,amikor elfutottam.Azt is leírtam,hogy teljesen jogos,a PG dolog,nem is vitattam egyszer sem.
 

Krájsztofer

Újonc
2019. 01. 14.
70
17
V4 karakter
Oscar James
V2 karakter
Oscar McFarlane
Amikor már vittek be a kocsiba,akkor gondolkodtam rajta,hogy hogyan is ismertek fel,akkor kérdeztem tőlük ooc is a dolgot,amire választ nem kaptam.

2.) Tilos a dupla, tripla hozzászólás! Figyut osztottam @koji
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Spike

Barangoló
2019. 01. 10.
97
46
23
LV karakter
Benjamin Hicks
Azt nemtudhatod hogy mikor hívtak és énse tudom mikor történt pontosan az eset, de volt egy kis késés a kapott pm és a getelésed között 1. Mert előtte más üygnél voltam
2. Mert logokat kértem, amiket akkor is küldtek, amikor visszageteltelek.
 

Krájsztofer

Újonc
2019. 01. 14.
70
17
V4 karakter
Oscar James
V2 karakter
Oscar McFarlane
De azt tudom,hogy futottak utánam perceken át,és daráltak,addig gondolom nem írtak semmilyen adminnak,vagyis futás közben elég nehéz lenne.Vagy egyáltalán miért jöttek akkor utánam ha úgyis tudták hogy PG,és vissza fogok kerülni? Innen azért már csak lehet tudni hogy nem ott maradtak,és adminnak szóltak egyből
 

Spike

Barangoló
2019. 01. 10.
97
46
23
LV karakter
Benjamin Hicks
Én ehhez nemtudok hozzáfűzni semmit... Nemtudom hogy utánnad futottak, vagy bármi, én csak annyit kaptam hogy pgzel..
Nincs több hozzáfűznivalóm a panaszhoz. Várom a bírálást
 
Utoljára szerkesztve:

Krájsztofer

Újonc
2019. 01. 14.
70
17
V4 karakter
Oscar James
V2 karakter
Oscar McFarlane
A log-ban ott van,hogy eltört a kezem azt hiszem,az a lővéstől volt,illetve OOC is leírták,hogy jöttek utánam,és lőttek is,ez is olvasható a log-ban.
 

MikeCream

Újonc
2019. 01. 17.
26
5
V4 karakter
Jeremy McFarlane
V2 karakter
Jeremy McFarlane
Ha már a Non-ra Non a válasznál járunk, akkor kezdjük ott, hogy a TEK-es MG-te ki a nevét. Ezért miért nem jár szankció? a logból kiolvasható lenne, hogy akármilyen RP-vel megjegyezte a kinézetét, és a Jeffersoni háznál újra RP-ni, hogy felismeri Oscart vagy bármi hasonló.
Valamint a logban annak is látszódnia kell, hogy Oscar PG-je közben, ami teljesen igaz, neki álltak darálni őt a TEK-sek, és percekkel később érkezett lett visszagettelve az ügyhőz. Ez miért nem jutott eszükbe egyből a TEKeseknek, hogy azonnal visszagetteltetem Oscart, és nem darálom. Véleményem szerint egy oldalúan jártál el, és ahogy Oscar is megérdemli a jailt PG-ért, ugyan úgy megérdemli a az említett TEk-es is a jailt MG-ért.
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
TeamSpeak 3 szerveren megbeszélve!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.