Oscar McFarlane panasza Niko Lawson-ra Joe Russo-ra

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Krájsztofer

Újonc
2019. 01. 14.
70
17
V4 karakter
Oscar James
V2 karakter
Oscar McFarlane


Játékos (IG) neved:
Oscar McFarlane

Panaszolt fél játékos (IG) neve:
Niko Lawson\Joe Russo

Panasz pontos megfogalmazása:
Déli benzinkúton elég nagy dara volt,amiben részt vettem.Jött egy TEK-es audi,amivel elmenekültem.Majd leparkoltam vele Jefferson hotel melletti háznál.Elfutottam,és a hegyről vártam,hogy a érdezzenek az audi-ért.Amikor elvitték,visszamentem rá egy 5 percre kb.Afk-oltam egy wc erejéig,mire visszajöttem,addigra már le voltam sokkolva.Itt elég erős MG szerintem az,hogy bármilyen RP nélkül semmi /do megismeri Oscar-t erről vagy arról nélkül egyből tudták,hogy én vagyok az aki elvitte az autót.Elkezdtem menekülni futva.Először rámlőttek sokkolóval,ami nem talált,majd rámlőttek,sőt daráltak M4-el.Elfutni elsimerem hogy PG,ezzel eddig semmi gond sincs.Utána ugrott be nekem,hogy mi alapján ismertek fel?Bevittek,OOC rákérdeztem,hogy mi alapján ismertek fel,választ nem kaptam,majd csak mikor jött vissza Spike.Ő azt mondta innen kell folytatni az RP-t,vagy pedig RP tagadás.Én elmondtam neki,hogy onnan folytatom,ahonnan még senki sem MG-zett,PG-zett,vagy pedig akkor mindenki kapjon szankciót,nem hiszem,hogy csak az én hibám kell szankcionálni,vagy elsiklani felette.Végül csak én kaptam AJ-t,a 2 másik érintett nem.

Bizonyítékok:
https://pastebin.com/nCuVq6Wf

Megjegyzés:
---
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Russo

Jesus loves me
2019. 01. 11.
417
951
21
Budapest
V4 karakter
Russo Giovanni
LV karakter
Jasper Barton
V2 karakter
Jesus Bolea
Értem szóval civilként random ellopod a tekes kocsit,majd lerakod figyeled.Körbenézünk ott a hol a kocsi volt ott afkolsz ahol a kocsit találtuk és csodálkozol hogy elkapunk ? Én mondta hogy hagyjuk az egész storyt mert csak az ideg szed szét.
 

Krájsztofer

Újonc
2019. 01. 14.
70
17
V4 karakter
Oscar James
V2 karakter
Oscar McFarlane
Még mindig nem random loptam el,ezt elmondtam ooc is,de TS-en meg lett beszélve a dolog,és mindenki megkapta a maga szankcióját.
 

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs
Szevasztok. A panaszt én fogom bírálni. PK-t elolvasom válaszokkal együtt és bírálom.
 

Krájsztofer

Újonc
2019. 01. 14.
70
17
V4 karakter
Oscar James
V2 karakter
Oscar McFarlane
Nemrég beszéltünk TS-en Pasa.Be lettek már rakva AJ-be.
 

NoRespect

Zöldfülű
2019. 01. 13.
197
172
V2 karakter
Diego De Bracco
Értem, Tudtommal illik megvárni a másik fél véleményét nem-de? vagy ez nem már nem érvényes? Hogy engem pl nem hallgatott meg senki de már AJ-be lettem téve? vagy úgy egyeztetni ts megbeszélést hogy mindegyik fél ott van? Vannak bizonyítékaim arra hogy nem mg volt. Szerintem jogtalan volt ezaz intézkedés hogy az egyik fél meg lett hallgatva a másik pedig félig meddig. És már kaptam a jailt. Illetve nem tudom hogy Joe részt vette-e a ts megbeszélésen de én 100% nem. Ezért nem tudtam magam tisztázni. Szeretnék kérni egy újra bírálást/megbeszélést!
 
Utoljára szerkesztve:

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs
Most volt időm átolvasni, ez az eset ténylegesen meg lett beszélve ts-n szankciók ki lettek osztva. Helyezhető.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.