Oscar McFarlane jelentkezése ORFK-hoz.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Krájsztofer

Újonc
2019. 01. 14.
70
17
V4 karakter
Oscar James
V2 karakter
Oscar McFarlane
oImjKgh.png

I. PARAGRAFUS
Ebben a részben pár mondatra kell válaszolnod magaddal / a szerveren lévő OOC(!) karriereddel kapcsolatosan.


[#1] Hány éves vagy?
20

[#2] Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén, és mennyi játszott perced van?
Márciusban lesz egy éve,hogy a V2-es szerversen játszom.32 ezer játszott perccel rendelkezem.

[#3] Voltál-e AdminJail-be helyezve a szerveren? (csak kép elfogadott)
Igen-->https://imgur.com/1XG7yaJ

[#4] Voltál-e már kitiltva a szerverről? Amennyiben igen, UCP-n a Kitiltások részt fotózd le és linkeld be a válaszhoz. (csak kép elfogadott)
Nem-->https://imgur.com/1XG7yaJ

[#5] Naponta hány órát töltesz átlagosan a szerveren, és ebből mennyit tudnál a rendőrség javára fordítani?
3-4 órát általában minden nap játszani szoktam,lényegében játékidőm csaknem egész részét,a frakcióra tudnám fordítani.

[#6] Rendelkezel-e TeamSpeak 3 klienssel, és mikrofonnal?
Igen,mindkettővel, rendszeresen használom is.

[#7] Milyen frakcióknak voltál eddig tagja? Mi volt a távozásod oka?
Irish tagja voltam,ahol leader váltás volt,és ezután én is távoztam,illetve SCCS tag voltam hónapokon át,ahol magánéleti problémák miatt kevesebbet tudtam játszani a szerveren,ezért távoztam onnan.

[#8] Miért szeretnél a Rendőrséghez csatlakozni?
Eddig nagyrészt illegális életvitelt folytattam IG,és szeretném megismerni a másik oldalt is kicsit.Ez a frakció ahogy elnéztem tele van RP lehetőségekkel,és alkalmas RP tudásom fejlesztésére is.

[#9] Miért pont téged válasszunk?
Terhelhető vagyok,megbízható, és aktív játékos. Tisztában vagyok a szerver szabályaival,és viszonylag jó RP tudással rendelkezem,amit itt kamatoztatni is tudok. Tisztelettudó vagyok a feletteseimmel szemben, és gyorsan képes vagyok beletanulni szinte mindenbe.

[#10] Volt más neved a szerveren? Ha igen, fotózd le UCP-n a névváltások részt és linkeld be!
Nem,nem volt.

[#11] Mesélj nekünk magadról! (leagalább 5 teljes mondat)
Krisztofernek hívnak,barátaim általában Krájsznak szólítanak. Jelenleg 20 éves vagyok,Székesfehérvár mellett egy kisebb faluban élek, és Budapesten tanulok szoftverfejlesztőnek. Hétvégente a lakóhelyemhez közeli pizzériában dolgozom,mint pizzafutár. Mint ahogy tanulmányaim is mutatják,nagyon szeretem a számítógépek világát. Másik hobbim az autók. Szabadidőmben általában barátaimmal játszom a szerveren, számítógépeket "bütykölök", vagy éppen az autók világában mélyülök el, valamilyen formában. Köszönöm ha elolvastad ezt a részt.

II. PARAGRAFUS
A jelentkezés második részében a karaktereddel, IC karriereddel fogunk törődni. A kérdésekre a játékban történt dolgok alapján válaszolj!

[#1] Hivatalos neve:
Oscar McFarlane

[#2] Születés dátuma, helye:
< 1995. 07. 14., Los Santosi Állami Kórház. >

[#3] Telefonszáma:
< 324763 >

[#4] Fejtse ki, hogy "ön" szerint mi a Rendőrség feladata! Legalább 10 mondatba.
< Véleményem szerint,a rendőrség legeslegfontosabb feladata,ami a nevében is benne van,a városban lévő rend megőrzése.Fontos,hogy mint a közúton,vagy plázában,vagy a munkahelyén a polgárok biztonságban érezzék magukat,és biztonságban is legyenek. Persze mindig vannak emberek,akik nem tartják be a legalapvetőbb szabályokat is,amik rájuk vonatkoznak,pl.:nem indexelnek egy kereszteződésben,vagy nem adják meg az elsőbbséget,vagy akár az élet illegális oldalát választja,a rendőrség feladata pedig az,hogy ezekkel az emberekkel igyekezzen leszámolni,amennyire csak lehetséges. >

[#5] Milyen esetekben használhatja a lőfegyverét, illetve a sokkolóját? (Saját véleményét fejtse ki.)
< Lőfegyvert indokolt esetben használnék,ha a másik fél is fegyvert használna a szerv emberei ellen,ugyanis egy egyszerű ember,aki csak képen látott ilyet,nagyon megrémülhet tőle.Sokkoló fegyveremet akkor használnám,ha az illető aki épp nem tesz eleget a rendőrség utasításainak,többszöri felszólítás esetén sem hajlandó együttműködni. >

[#6] Írja le egy közúti igazoltatás menetét! Mit tesz, ha igazoltatás közben egy másik, járőrszolgálatot teljesítő járőregység erősítést kér a jelenlegi tartózkodási helyére? (1. Az igazoltatás, 2. Az igazoltatás félbe szakítása)
< Először is,megkülönböztető jelzést bekapcsolnám a járőrautón,és a a megaphone-ban felszólítanám az igazolandó félt,hogy álljon meg,ha autóban van,akkor szálljon ki autójából,miután azt leállította,és várjon a további utasításokra.Ha az illető mindezt megtette,kiszállnék az autóból én is,odamennék az illetőhöz,bemutatkoznék neki,felmutatom a jelvényemet,és elkérném az iratait.Lekérdezném a személyi igazolványának a számát,az autóját,és megnézném,hogy az autójával minden rendben van-e.Megfelelő-e a gumik profilmélysége,van-e pótkerék az autóban,stb. Ha minden rendben van az illetővel,akkor további szép napot kívánva elbúcsúzom tőle,és elmegyek,ha pedig mégsem,akkor ennek megfelelően járok el.Ha valaki erősítést kérne,akkor igyekszem minél hamarabb elvégezni az igazoltatást,vagy szükség esetén félbe is hagynám,és társaim segítségére sietnék. >

[#7] Ön szerint mi a legfontosabb dolga egy kadétnak/tanoncnak?
< Az,hogy elsajátítsa feletteseitől,hogy milyen helyzetben,milyen a legprecízebb eljárás,hogy majdan,ő is mindig azt cselekedje,amit a helyzet megkíván. Figyelni Felettesei parancsait,és azokat végrehajtani. >

[#8] Mennyi ideig tartott a jelentkezési lap kitöltése? Mennyire érezte nehéznek a kérdéseket? Válaszát indolkolja is.
< A jelentkezési lap megközelítőleg 35-40 percet vett igénybe,mire elkészült. Nekem nagyon tetszettek a kérdések, kellően gondolkodtatóak voltak,és már most,sokszor sikerült beleélni magamat,hogy én is egyszer kiváló rendőr lehetek,aki szolgálhatja a város polgárainak biztonságát. >

Aláírást igénylő terület: Oscar McFarlane
 
Utoljára szerkesztve:

Scott.

Az év Legális Frakció Leadere, 2018-ban.
Very Important Person
2019. 01. 10.
207
98
Szombathely
LV karakter
Mark Wyne
V2 karakter
Mark Wyne
Tisztelt jelentkező!

Örömmel értesítjük, hogy ön felvételt nyert az Országos Rendőr-főkapitányság köreibe.
Kérjük jelenjen meg a kapitányságon 2019.02.01. napon, 17 órakor!


Tisztelttel:
Scott Easton r.vzrzrds; ORFK Főkapitány
OKAcZsZ.png
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.