Országos Rendőr-főkapitányság kérelme.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Scott.

Az év Legális Frakció Leadere, 2018-ban.
Very Important Person
2019. 01. 10.
212
100
Szombathely
LV karakter
Mark Wyne
V2 karakter
Mark Wyne
[Frakció fejlesztési kérelem]

Neved:
Scott Easton


Frakció neve:
Országos Rendőr-főkapitányság [ORFK ID 1]


Map kérelem:
Nincs


Skin kérelem:
Nincs


Jármű kérelem:
-Szeretnénk kérni 10 db, Opel Astra H police [Police SF - MTA ID: 597] valamint ezekbe teljes venomozást és RB rendszámozást.

-Továbbá van 11 gyári rendőrautónk aminek szintén kérnénk a venomozását és az RB rendszámozást.
-Az előző kérelemben elfogadott Bmw M5 F10 valamint Bmw M5 E34-re kérnénk a villogó feltételének lehetőségét.
-Shiftyvel beszéltem egy F3-al kapcsolatos ötlettel. Elmondása szerint megvalósítható lenne a dolog, csak ezt az ötletemet fejtsem ki a frakciófejlesztési kérelemben is.
Frakción belüli dutyperc számláló az F3-ban. Elképzelés:
Jelenleg: Scott Easton Vezérezredes(15) Megvalósítás: Scott Easton[2145] Vezérezredes(15). Mit értek ez alatt? A frakcióban a leadereknek megjelenne egy új fül, ahol a dutyperc nullázását írná ki. Ha egy rendőr felveszi a szolgálati dutyt, akkor onnantól kezdve elkezdené számolni neki a neve mellett a szolgálatban eltöltött idejének a percét. Ha a szolgálatot leadja, akkor pedig ez a "percszámlálás" megállna.[AFK közben se számolja a dutypercet!] Ez által még jobban nyomon követhető lesz a frakcióban szereplő személyek aktívsága, valamint a dutyban töltött ideje. Ez a rendszer elég hasznos lenne nekünk, így jóval egyszerűbb és pontosabb eredményeket is ki tudunk mutatni.
-A traffipax bug javítását helikopter esetében.
-Valamint közös fejlesztés a Legális Frakciók részéről a Police Maverick helikopter cseréje. Minden paintjob és a mod is bent van a letöltő linkbe. [LETÖLTÉS]

-Jelenlegi NAV-os FORD autót ( Regina <Vehicle ID: 479>) lecseréltetni a Ford Explorerre (Police LV <Vehicle ID: 598>). -> A Police LV-re pedig egy teljesen új járművet szeretnénk kérni. [Az érintettek beleegyeztek a járműcserébe!] Lényegében, a jelenlegi Police LV modot szeretnénk rátetetni a Regina modra, és a Police LV-re pedig egy teljesen új modot kérni. A letöltő linket küldöm privátban Shiftynek! Szeretnénk ez által mindkét járműre kérni a handling javítását ( Tudomásom szerint Rs6 handling van a Police LV-n, kérnénk a javítását F10-re. Majdnem ugyan olyan, csak a borulás stabilizálása vehető észre jobbára.) Az autóra kérnénk a villogó feltételének a lehetőségét. (Pozíció helye: -0.5, 0.3, 0.92 ) Továbbá kérvényeznénk a fényhíd(alap moddal rendelkező sziréna) működésének a kivételét , valamint ennek a rátételét a Regina modra.
KÉPEK



Megjegyzés:
Köszönjük.


Helyezem. @koji
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Scott.

Az év Legális Frakció Leadere, 2018-ban.
Very Important Person
2019. 01. 10.
212
100
Szombathely
LV karakter
Mark Wyne
V2 karakter
Mark Wyne
Máris módosítottam. :)
 

Goku

Újonc
2019. 01. 23.
14
0
V2 karakter
Youko Goku
A venomokat nem támogatom mert szerintem az már sok. De a dutyszámlálót nagyon is !
 

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Nagyon jó ötlet lenne ez a Duty számláló dolog szerintem.
Venomokkal sincsen semmi baj, hisz egy Rendőrségnek, egy legnagyobb rendvédelmi szervezetnek kell az, hogy gyorsan tudjanak közbe lépni.
Helikopter szerintem rohadt jó ötlet, hisz ez a mostani, hát mondjuk ki, eléggé csúnyácska.
Egy szóval Támogatom.​
 

Scott.

Az év Legális Frakció Leadere, 2018-ban.
Very Important Person
2019. 01. 10.
212
100
Szombathely
LV karakter
Mark Wyne
V2 karakter
Mark Wyne
A gyors kiérkezés az adott eseményre mondhatni a szerver legfontosabb frakciójának eléggé fontos , ezért úgy gondolom a venom nagyon fontos ide.

Továbbá szerkesztettem a kérelmet, beleírtam a legújabb modcserét is, valamint képeket is csatoltam hozzá.
 
  • Tetszik
Reactions: aBalazs

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Nem is tudtam, hogy az ORFK-nak van egy olyan alosztálya is, hogy ilyen "rendőrautó"-ra hasonlító kocsival járkálnak.
 

-Kéri-

Pötyögtető
2019. 01. 11.
523
72
V4 karakter
James_Mc_Logan
LV karakter
James_Mc_Logan
V2 karakter
[N/A]
Ez a duty számláló ötlet jó, több fknak is bejöhetne :) Sok sikert! Nem kértetek sokat, megvalósítható. GLGL
 

Scott.

Az év Legális Frakció Leadere, 2018-ban.
Very Important Person
2019. 01. 10.
212
100
Szombathely
LV karakter
Mark Wyne
V2 karakter
Mark Wyne
James, köszönjük! :)
Ryan, ameddig nem tudod mire van használva, ne ítélkezz. Nyílván nem a járőrök fognak menni vele.... BFI lehet nem mond neked semmit, valamint lehetséges az is, hogy a leadereket ugyan olyannak veszed mint a járőrök. ;)
 
  • Tetszik
Reactions: aBalazs és -Kéri-

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
Pacek lett Scott. Sokan ellenzik ,de a venomok is szükségesek. Tudom milyen az mikor "venom hiányban" van egy rendvédelmi FK. Elég szar tud lenni. Reméljük bekerül minden!
 

Paulittvan

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
246
365
22
Pécs
V4 karakter
lou neri
Uhh hát szép kérvény lett. Azon felül nagyon komoly is remélhetőleg megkapjátok
Pacsi skacok! :)
 

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
Nem olyan nagy cuccokat kértek, bár arra a duty perc számlálóra kíváncsi lennék. :D
 
  • Tetszik
Reactions: jaki

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
James, köszönjük! :)
Ryan, ameddig nem tudod mire van használva, ne ítélkezz. Nyílván nem a járőrök fognak menni vele.... BFI lehet nem mond neked semmit, valamint lehetséges az is, hogy a leadereket ugyan olyannak veszed mint a járőrök. ;)
Ja, hogy Leader kocsi. Az más, elnézést, nem itélkezni akartam, csak kicsit fura volt :D
 

Shifty

Fejlesztő
Fejlesztő
2019. 01. 06.
194
979
Rendben, kocsi csere még intézés alatt (többi szervvel is egyeztetni kell akinek van.)
Dashboard nem lesz megvalósítva egyelőre.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.