Országos Mentőszolgálat jelenkezés

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Bricsicrow

Újonc
2024. 07. 23.
1
0
V4 karakter
Dos Santos Carlos
LV karakter
nincs
V2 karakter
nincs
omszlogo.png

Az Országos Mentőszolgálat hivatalos jelentkezési lapja.
Tisztelt Jelentkezők! A lap kitöltése csak és kizárólag saját tudásból valósulhat meg, más lapból átmásolni, lemásolni bármit (kivételt képeznek a szakmai kérdések, ám ezekben is tilos a "teljes plágium". Ezen szabály megszegése a lap azonnali elutasítását vonja maga után, melyhez a leadereknek minden joga megvan.

oocreszomsz.png

Ebben a részben az OOC információkra vagyunk kíváncsiak.

Mi a neved?

Budai Richárd
Hány éves vagy?
15
Mióta játszol különböző MTA/SA:MP RolePlay szerveren
3 hónap lv de ott úgy éreztem hogy kevesen vagyunk itt mindig 600 játékos meg van és inkább itt folytattam
Mióta játszol SeeMTA V4-on?
•1-1,5 hónapja

Mellékeld a jelenlegi játszott perceidet szinteddel együtt!

Milyen frakció(k)ban voltál eddig? Mi volt a távozásod indoka/oka?
még nem voltam
Voltál már adminjailba helyezve, illetve banolva? (Csatolj egy képet UCP-ről)
ott se voltam még

Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?(Min 5 mondat)
szeretek másokan segíteni .
Úgy gondolom hogy most sokan balesetenek és jó ha van egy plusz segitő .Száertném ki próbálni milyen lehet mentősnek lenni.
Gyerek koromban is mindíg mentős szeretem volna lenni.
ugy gondolom ha én a csapat tagja l,ehetnék sokat tudnák hozzátenni az emberek segítéséhez
Naponta mennyi időt tudnál a szerveren a frakcióra fordítani?

min. 1-2 Óra

Mutatkozz be pár mondatban! (Min 10 mondat)
Én egy kedves energikus ember vagyok .
Nem zárkózok el a keményebb feladatoktól.
Szeretek csoportban párban dolgozni és segíteni a társaimat .
Úgy godolom hogy bátór és el hivatott vagyok a munkámmal kapcsolatban.
Általában ha belekezdek valamibe sosa vagy nehezen adóm fel .
Nagyon szeretek vezetni is igy szinte bármikor bárhol ott tudok lenni és segitséget nyújtani.
Nem undorodam a véres sebektől stb
Gyorsan tanulok elég egyszer elmagyarázni a feladatom.
Kisebb sérüléseket már láttam el.

Rendelkezel TeamSpeak illetve mikrofonnal?

Sajnos egyikilese de ha telefonra letudom tölteni akkor meg oldhatólehet

icreszomsz.png


Ebben a részben a karaktered információira vagyunk kíváncsiak.

Teljes neve:

Dos Santos Carlos

Édesanyja leánykori neve :

Emma Dos Santos

Születési helye,ideje:
Brazilia,2000.01.09

Bejelentett lakcím:

nincs

Legmagasabb iskolai végzettsége,szakképesítése:


Rioban el végesztem egy egészségügyi tanfolyamot
Rendelkezik érvényes jogosítvánnyal? Ha igen milyen típusúval?

igen rendelkezem vele C és B tipusúval

Önéletrajz: (Min 5-10 összefüggő mondat)
A nevem Dos Santos Carlos
az anyám neve Emma Dos Santos
Braziliában születtem Rioban 2000.01.09. én
Braziliábna tanultam és ott is éltem egész idáig idén áprilisban költösztem ide a városba könnyen sikerült be ileszkednem.
hobiaim a :horgászat és a soförködés és a várós ba érkezök segitése

egeszsegugyitesztomsz.png


Ebben a részben a te IC tudásodra vagyunk kíváncsiak így pár szituációs kérdést fel is tettünk neked.

Minden szituációra pontról-pontra kell levezetni az adott szituáció megoldását.

Próbálj meg szakszavakat is alkalmazni.


Sorolja fel a vérzések típusait illetve ezeknek az ellátási menetét!

• Válasz helye
van hajszél vérzés,vénás és artériás vérzés
A haj szál vérzés ellátása fel mérem a seb méretét le fertőt lenitem és vagy sebbtapaszal vagy gézlappal körbe tekerem.
Vénás vérzés esetében a beteget le fektetem és a sebet a szív fölé heljezem meg fogom és rá szoritok egy mull lapot ha látom hogy a vérzés nem csilaodik egy nyomó kütéssel be kötöm az érintettt területett űgyelve arra hogy a vérkeringést ne zátjam el ha ez sem sehit és a vérzés nem csilapodik akkor a korházba szállitom
Az artériás vérzés ellátása:Súlyosabb esetben kivérzéses sokk léphet fel. Ennek előjele lehet a beteg sápadtsága, hideg verejtékezése. Amennyiben ezek a tünetek megjelennek, ez esetben megelőzés céljából javasolt a sokkfektetés.Az artériás vérzés esetén ujjnyomásos vérzéscsillapítást kell végezni, majd artériás nyomókötést kell készíteni.A sérültet pozícionáljuk, (lehetőleg lefektetjük) elnyomjuk artériás nyomópontját, sérült testrészét a szív fölé emeljük.


Az utcán egy fekvő beteget pillant meg. Megközelíti, majd arra lesz figyelmes hogy az úr látszólag nincs magánál. Mit tesz, hogyan cselekszik?

Elsőnek ellenörzöm hogy az illető életben van e ( vagyis ellenörzöm a légzését szívverését és ellenörzöm még hogy van e vérzősebe ) ha e kkor nem vagyok szolgálatban akkor azonnal hívom a a mentöt és stabill oldal fekvésbe heljezem .

Szemtanúja egy autóbalesetnek, melyben egy autó egy oszlopnak ütközik. Ön a kocsihoz rohan, majd azt látja hogy a kocsiban csak a sofőr tartózkodik, akinek a feje a kormányra van hajtva, látszólag eszméletlen. Tudása alapján határozza meg, milyen sérüléseket szenvedhetett az autó sofőrje. (Soroljon fel annyit, amennyit tud)

valószinüleg el törhetett valamilyen csontja és valahor vérezhet is , az autó ablakjaibol /szélvédőjéből ki eset üveg szilánk kok is bele álhatnak a testébe
ha a légzsák nem nyitki/ vagy ha nincs az autóban akkor könnyen be ver hette a fejét az illető testét zuzodások borithatják.


• Válasz helye

A konyhában a konzervdoboz tetejével megvágja az ujját, amelyből intenzíven folyni kezd a vér. Mit tesz, hogyan cselekszik?

• Válasz helye
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.