Orekhovskaya Bratva Frakciópályázás

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Iwan

Újonc
2021. 10. 10.
41
36
V4 karakter
Esposito Fabricio
LV karakter
Esposito Fabricio
V2 karakter
Ryusei Hiroshi
Köszöntök minden kedves olvasót, remélem tetszeni fog a pályázatunk.
kep_2022-12-21_202806830_low.png

| The Orekhovskaya Bratva |


Önéletrajzok:


leader:

Esposito Fabricio / Dávid
Sziasztok! Dávid becses nevem, 16 éves vagyok. Jelenleg gépész szakmában tanulok, 2 évem van érettségiig. Jelenleg Esztergomban élek szüleimmel. Szabadidőmben mostanában barátokkal töltöm az időmet ahol általában helyi szórakozóhelyekre megyünk, persze szigorú edzések mellett. Az rp világában mondhatni régóta vagyok, körülbelül 4-5 éve rp-zem. Itt, v2-n körülbelül 2 éve kezdtem rp pályafutásom, kisebb - nagyobb kihagyásokkal. Akkor még nem teljesen értettem az egész lényegét, csak játszottam, azt nem figyelve, hogy rpzni még nem nagyon tudtam. Első frakcióm a parkolás felügyelet volt, aminek köszönhetően eléggé megszerettem a szervert. Majd kis idő elteltével rendőrséghez csatlakoztam, amit próbáltam minnél jobban kivinni, de egy kisebb hiba miatt ki lettem rúgva. De nem adtam fel, ismét csatlakoztam rendőrséghez amit a napokban leadtam. Most Tekes időimet élem, amíg meg nem szakad.


Alleader:
Iwan Nicolaj / Peti
Sziasztok! Peti a nevem, 17 éves vagyok. Jelenleg gépésznek tanulok, és 2 évem van érettségiig. Jelenleg Esztergomban élek a szüleimmel. Szabadidőmben barátokkal szoktam játszani és találkozgatni, emellett sportolni szoktam, 10 éve focizok. Az rp világában nem vagyok olyan régen, kb. 2-3 éve rp-zem. Itt v2-n kb. 1 éve kezdtem el rp-zni kisebb kihagyásokkal. Eddig sajnos nem sikerült elérnem még azt, amit akartam v2-n, de ezen szeretnék változtatni úgy, hogy magam mellett játékostársaimat is segítem. Tulajdonságaim közé sorolnám, hogy nyugodt, megfontolt vagyok. Negatívak közé sorolnám, hogy feledékenységem mellett néha lusta vagyok. Remélem elnyerem az olvasók, illetve a vezetőség tetszését.

Alleader:
De Silvio Geraci / Milán
Szia(sztok), Milán vagyok, idén töltöttem a 16-ot. Egész fiatal koromban, már 11-12 évesen megfogott ez az egész RolePlay világ, azóta töretlenül folytatom az RP-t és szeretek bele vinni minél több egyedi dolgot, csak, hogy a többiek is élvezhessék a játékot. Belekóstoltam a GTA V RP világába is, sokáig élvezhető volt, de a véknyabb/fiatalabb hangú emberek miatt meg lehetett unni nagyon a voicerp-t, emiatt úgy döntöttem, hogy továbbra is megmaradok a gyökereknél és beleadom minden energiám ebbe a frakcióba ha elnyeri tetszésedet/tetszéseteket. Dávid barátommal már évek óta személyesen ismerjük egymást, egy iskolába illetve osztályba is járunk. Kapcsolatunk töretlen barátság, együtt elhatároztuk azt, hogy fel építünk a szerveren egy olyan Maffiat amihez hasonló nem volt, de nem is lesz. Egyediességet viszünk a szerver életébe és sok-sok RP-t. Az szerepjátékhoz való hozzáállásom töretlen, egyre csak erősebb, mivel a tapasztalatok, örömök, szomorúságok csak azon segítettek, hogy jobb felfogásom legyen a dolgokkal kapcsolatban. Ha pozitívan kéne jellemeznem magam, akkor néha hiperaktív srác vagyok és kitartó, aki képes beleölni minden energiáját abba amit csinál. Negatív tulajdonságaim közé sorolnám azt, hogy néha eléggé lusta tudok lenni.

Alleader Helyettes:
Vladimir Gusztav / Márk


Sziasztok, Márknak hívnak 16 éves vagyok. Debrecenben élek a szüleimmel és az öcsémmel. 10.-es vagyok, szoftverfejlesztőnek tanulok, eddig HTML-t tanultam, de most tértem át a Python-ra. Igazából élvezem hogy kb 70 sorral már tudok egy játékot csinálni (nem kell nagy játékra gondolni, 70 sorból max egy pingpong szerű játékot lehet csinálni). Szabadidőmben nagyon sokat játszok a gépen, legfőképp rp-zek, és az öcsémmel játszom vagy biciklizek, esetenként a baráti körömben lévőkkel bulizok, stb… Mivel még 16 vagyok nincsen jogsim/kocsim de van tapasztalatom a vezetésben, vezettem már traktort,kocsit,hajót. Nagyon szeretem a horrort és a vígjátékot. Nagyon sok sorozatot nézek a netflixen, Hbo-n és Disney+-on is. Kedvenc filmem nincsen, viszont sorozat igen, mégpedig a Lupen és a Birmingham Bandája. Szüleim szétváltak viszont tartom velük a kapcsolatot és mindkét szülőmnél szoktam lenni, így sokszor nem vagyok annyira aktív. V2 "karrierem" még nem indult be, ugyan úgy ahogy a srácoknak sem, de mindannyian változtatni szeretnénk ezen.

Ic terveink és céljaink:
Elsősorban egy kellemes, összetartó közösséget szeretnénk összehozni, mind mi, mind a rendvédelem, és az ic - illetve más illegáltagok számára szerethető rpket létrehozni. Emellett a város irányítása csendben a háttérből, vérmentes vagyonnövelés sem egy rossz döntés számunkra, de ezt mind a jövő eldönti. Célunk még mint másoknak is, megmutatni, hogy a jobbnál, jobbat is lehet teremteni, jobbat, hasznosabbat, amit nem un meg senki, senkinek nem megy el tőle a kedve. Mint több más maffia is, szervezetünk elmélyedne főképp a drog, fegyverkereskedelemben.


Felvétel, Beavatás:

A bekerülésre kettő lehetőség van:
  1. Ic tgf.​
    • Hirdetünk egyet, pl magán testőr pozícióra embereket keresünk. Megadunk egy helyet telefonon összebeszéléssel, majd egy "rp teszt" közben felmérjük az illető tudását. Ezt követően ha sikeres tgf-et tesz, tudásához méltótan egy "próbaidőszakra" (úgynevezett nem beavatott rangra kerül, itt még nem tud ic semmiről) kerül. (tudásához méltóan 3nap - 7nap próbaidőszak)
  2. Másik lehetőség a beajánlás.
    • Tegyük fel, van egy ismerősöd / barátod akit szeretnék beszervezni. Ez a lehetőség adott, illetve így nincs próbaidőszak, de mind ic, mind ooc a beajánló a felelős a beajánlottért. Akármi rosszat tesz a beajánlott, mindkét felet szankionáljuk.




Történetünk:
Évek óta aktívan fejlődött körünk oroszország területén. A baráti körből induló tagok, akik többfajta üzletekkel kereskedtek, stabil, összetartó bandákká kezdtek egyesülni. Ők voltak az egyik legnagyobb csoport, amely a 80-as évek végén és a 90-es évek elején alakult, a Solntsevo szervezett bűnözői csoport. Annak ellenére, hogy körülbelül 30 év telt el a megalakulása óta, még mindig vannak legendák a banda tevékenységéről. Ez a csoportosulás végül 1988-ban alakult meg Moszkva Solntsevo városi kerületének területén. 1990-ben pedig számos bűnbanda csatlakozott hozzá. Egy évvel később a leírt bűnözői csoport összeállt az Orekhovskaya szervezett bűnözői csoport meglehetősen befolyásos legényeivel. A "szolncevói" fiúk csempészettel, kábítószer-kereskedelemmel, autók és fegyverek árusításával kezdtek kereskedni. Voltak iparágak és komolyabbak is, mint például a prostitúció szervezése és részvétele, emberrablás, zsarolás és gyilkosság. 1993-ra a "Solntsevo" (alias Orekhovskaya) új szintet ért el, és a bűnözői üzletág mellett teljesen legális tevékenységet folytatott. Azóta a csoport tagjai nagy pénzforgalmat kezdtek küldeni a cégek és hitelintézetek szervezeteinek. Tehát a 90-es évek közepére több mint 100 szervezetet nyitottak meg különféle törvényi tevékenységekkel és 120 bankot Oroszország-szerte a maffia képviselői számára.

Tízparancsolatunk:
  1. Senki sem mutathatja be magát közvetlenül egy másik családtagnak, egy harmadik személynek kell megtennie azt.
  2. Soha ne nézz más családtag asszonyára.
  3. Soha ne mutatkozz rendőrökkel.
  4. Ne járj kocsmákba és klubokba.
  5. Mindig állj szolgálatára a családnak, még akkor is, ha a feleséged gyermeket szül.
  6. Mindig tiszteld a döntéseket.
  7. Az asszonyokat kezeld tisztelettel.
  8. Mindig az igazat válaszold, amikor kérdéssel fordulnak hozzád.
  9. Ne vegyél el pénzt, ha az más taghoz vagy más családhoz tartozik.
  10. Azok, akik nem tartozhatnak a maffiához: bárki, akinek közeli rokona a rendőrség tagja, bárki, aki rokonságban áll a család tagjának szeretőjével, bárki, aki nem tiszteli az erkölcsi értékeket.

Frakció Felépítése:
  • [Főleader] Boss vsekh bossov - A "Főnökök főnöke", a Cupola vezetője.
  • [Alleader] Glavnyy Stik - az alvezér, második a rangsorban
  • [Alleader helyettes] Glavnoye prestupleniye - A család feje
  • Nacal nik Kapi Re - tisztelet kifejezése, a maffia egy idősebb vagy visszavonult tagja kapja
  • Sovetnik - tanácsadó, közvetítő a családon belül és családok között
  • bukhgalterskiy uchet - pénzügyi tanácsadó, felügyeli és felülvizsgálja a pénzügyeket
  • Kaporezime - kapitány, aki körülbelül tíz vagy több katonából álló legénységet irányít
  • Soldat - katona, befutott ember a maffia tagja, aki a napi üzleti tevékenységért felel
  • Picciotto - végrehajtó, kis ember, alacsony rangú tag, aki a piszkos munkát végzi


Kéréseink a frakcióhoz:
Kocsik:
  • BMW M5 E60 - 3db
  • BMW M5 F10 - 2db
  • Jeep Grand Cherokee - 3db
  • Launch hajó - 2db
  • Burrito - 2db
  • Helikopter - 2db


gszó:

Köszönöm mindenkinek aki elolvasta, pozitív - negatív kommenteket elfogadunk.
 
Utoljára szerkesztve:

TeaRex

Barangoló
2019. 07. 24.
83
87
19
Szigetszentmiklós
V4 karakter
Colin P Pawlowski
LV karakter
Paul Brown
V2 karakter
Colin P Pawlowski
Üdv, nekem tetszik a lap, szerintem ügyesen megfogalmaztátok. Érdekes a történet, bő a szóhasználat, ez egy összeszedett kis lap lett. Sok sikert kívánok nektek, Támogatom!
 
  • Imádom
Reactions: NSH_Peti és Iwan

tommen.

2+2=5
2019. 01. 10.
999
3 736
18
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
Szerintem ez a fedőcéges TGF eléggé időtmúlt, valamint az is, hogy Y-t vonjuk felelősségre X tettéért, mert X-et Y ajánlotta be.

Jobban örülnék egy kevésbé sablonos felvételi protokollnak, mondjuk mely során olyan személyeket vontok egyre inkább be a maffia működésébe, akik kisebb-nagyobb szívességeket tesznek a szervezet vezetőinek, esetleg elvégzik a piszkos munkát vagy lebonyolítják egy illegális kereskedésnél az adásvételt, így bizonyítva megbízhatóságukat. De az számomra nem ad teljes képet, hogy a testőrből meg a pincérből hirtelen az alvilág ura lesz. Amúgy a lappal nincs bajom, csupán ez megfontolandó ha megkapjátok. Hajrá!

(Edit: A szervezet felépítése totál kimaradt, ezt pótoljátok!)
 

Iwan

Újonc
2021. 10. 10.
41
36
V4 karakter
Esposito Fabricio
LV karakter
Esposito Fabricio
V2 karakter
Ryusei Hiroshi
Szerintem ez a fedőcéges TGF eléggé időtmúlt, valamint az is, hogy Y-t vonjuk felelősségre X tettéért, mert X-et Y ajánlotta be.

Jobban örülnék egy kevésbé sablonos felvételi protokollnak, mondjuk mely során olyan személyeket vontok egyre inkább be a maffia működésébe, akik kisebb-nagyobb szívességeket tesznek a szervezet vezetőinek, esetleg elvégzik a piszkos munkát vagy lebonyolítják egy illegális kereskedésnél az adásvételt, így bizonyítva megbízhatóságukat. De az számomra nem ad teljes képet, hogy a testőrből meg a pincérből hirtelen az alvilág ura lesz. Amúgy a lappal nincs bajom, csupán ez megfontolandó ha megkapjátok. Hajrá!

(Edit: A szervezet felépítése totál kimaradt, ezt pótoljátok!)
Köszönjük az észrevételt, figyelmeztetést a hiányra.
A lap jelenleg nem végső formájában van. Eddig nem az összes taggal beszéltem, a lap kettő ember keze által került megírásra, jelenleg kisebb-​
nagyobb hibákkal. a hét folyamán törekszünk a lap javítására, véglegesítésére egészen újévig.

Illetve a fedőcéges beavatós dologgal kapcsolatban, ez szerintünk (jelenleg) a legjobb megoldás (a testőr, csak egy példa, több ötletünk is van​
evvel kapcsolatban). Fedőcég nélkül egy DM frakciónak számítanák emberek (véleményünk szerint), ezt szeretnénk a fedőcéggel elhárítani. A felvétel, beavatás úgyszint újra lesz gondolva, a maradék tagokkal, új lehetőséggel, illetve a régi jelentkezési lehetőségek újragondolásával.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Russo

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
Sziasztok!
Rég olvastam frakció pályázatot, gondoltam megjegyeznék pár dolgot.
- Számomra az első és egyben legszembetűnő az a cirill betűs rangok. Ezt komolyan gondoltátok?
- A Tízparancsolatot sem tudom mikor láttam utoljára, ez eléggé idejétmúlt szerintem.
- Nem említeném meg a helyedben, hogy milyen pozíciókat töltöttél és/vagy töltöttetek be máshol, mert véleményem szerint az ennél a szervernél nem releváns. Nem irányadó, mert nem egyenrangú egy letöltött és ftp-re feldobott mod egy ilyen országszintű szerverrel.

Pár javaslatom is volna, ha szabad. Személy szerint kíváncsi lennék a frakcióval való terveitekre. Hogy képzelitek el a frakció jövőjét? Hogyan terveznétek újraindítani a frakciót? Esetleg feldobnám a pályázatot némi szövegbeli bővítéssel, pár képpel. A v2 beli karrieretek hogy sikerült? Milyen jellegű OOC szankciókban részesültetek eddig a szerveren?

Ha némi módosítást eszközöltök, jó is kisülhet belőle. Sok sikert kívánok Nektek!
Kellemes ünnepeket!
 

Iwan

Újonc
2021. 10. 10.
41
36
V4 karakter
Esposito Fabricio
LV karakter
Esposito Fabricio
V2 karakter
Ryusei Hiroshi
Sziasztok!
Rég olvastam frakció pályázatot, gondoltam megjegyeznék pár dolgot.
- Számomra az első és egyben legszembetűnő az a cirill betűs rangok. Ezt komolyan gondoltátok?
- A Tízparancsolatot sem tudom mikor láttam utoljára, ez eléggé idejétmúlt szerintem.
- Nem említeném meg a helyedben, hogy milyen pozíciókat töltöttél és/vagy töltöttetek be máshol, mert véleményem szerint az ennél a szervernél nem releváns. Nem irányadó, mert nem egyenrangú egy letöltött és ftp-re feldobott mod egy ilyen országszintű szerverrel.

Pár javaslatom is volna, ha szabad. Személy szerint kíváncsi lennék a frakcióval való terveitekre. Hogy képzelitek el a frakció jövőjét? Hogyan terveznétek újraindítani a frakciót? Esetleg feldobnám a pályázatot némi szövegbeli bővítéssel, pár képpel. A v2 beli karrieretek hogy sikerült? Milyen jellegű OOC szankciókban részesültetek eddig a szerveren?

Ha némi módosítást eszközöltök, jó is kisülhet belőle. Sok sikert kívánok Nektek!
Kellemes ünnepeket!
Szia, köszönöm hozzászólásod.
Ciril betűs rangot végiggondoltam, javítottam.
A tízparancsolatot ha beleírom, ha nem, vannak benne igazságok amikkel segíthetjük a szerepjátékot.
A 3. felsorolásodat is végiggondoltam, azon is változtatni fogunk a közeljövőben.
További javaslataidat még végiggondolom.
 

P3tii

Zöldfülű
2019. 07. 12.
206
455
Dorog
LV karakter
Ace West
V2 karakter
Alaya Ortiz
Sziasztok! Elolvastam a lapot, szép lap lett, illetve szép a formázás is. Személyesen is ismerlek titeket, jól tudnátok vezetni a frakciót, a lapot csak támogatni tudom!
 

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 817
2 682
Sziasztok!
Sajnálom, viszont a játszott percekre való tekintettel nem tudok nektek frakciót adni.
Helyezhető!
 
  • Tetszik
Reactions: Bhrgur
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.