Ophir Lucas jelentkezése a Fix&Drive Service csapatába

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2022. 12. 24.
43
44
17
Jásztelek
V4 karakter
Ophir Raphael
LV karakter
Ophir Andrew
V2 karakter
Ophir Lucas
FD-feljlecv2.png

OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

Kiss Márton vagyok,15 éves.


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
13 nap, 13 óra és 44 perc (19544 perc)Játszott idő:
Ez az elfogadásig ugye változhat

Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen,rendelkezem.


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
Naponta kb.2 órát tudnék lenni,és tudom teljesíteni az elvártakat.

Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
Kiss Márton vagyok 15éves.Jásztelken élek és középiskolába járok a 10. osztályban erősáramon.Szabadidőmben autókat szerelek mert van 2 darab roncsa az udvarban (már mind a 2 jön megy). Szeretek SEEMTA-zni és szeretném a karakteremet is autó szerelőnek.Sokat nem tanulok így van időm játszani :) .Értek a gépekhez emiatt nem is nagyon szoktam kifagyni mert elég pacek gépem van. Szeretnék a fix hez csatlakozni mert kéne egy fraki meg mert jó ott a társaság/közösség is. Barátságos és könnyen nyitó vagyok az emberek felé.



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

Ophir Lucas
Születési helye, ideje:
1976,See City Kórház.


Legmagasabb iskolai végzettség:
Szakmunkás képző,autóvillamosság szak.


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
Szeretnék megismerni embereket,barátkozni és dolgozni.
Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

Ophirr Lucas vagyok.Van 2 gyermekem,egy fiú és egy lány.Gyerekkoromban,apámmal sok kocsit szereltem,mivel apám autószerelő volt,itt Fix-nél.Ezért szeretnék én is itt dolgozni.Ezelőtt az OKF-ben dolgoztam,de kiléptem mivel nem tetszett.Mostanában autókat veszek/adok el.Fiammal elég szerény körülmények között élek,ezért szeretnék dolgozni.Lányom sajnos ellemen fordult.Engem már csak az vezényel,hogy a fiamnak jó legyen.Szeretek segíteni másokon,de sajnos ezt én se mndig tehetem meg a szegénységünk miatt.Déli határnál,egy kis bódéban élünk,mikor egyszer két horgásztól hallottam hogy milyen jó ez a Fix.((Renélem tetszett :) ))​
Aláírás:
Ophir Lucas
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Imádom
Reactions: Nyimoka

zozo117

Zöldfülű
Támogató
2021. 02. 05.
197
228
bit.ly
LV karakter
Toby Mcloone
V2 karakter
Anthony Dinozzo

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on a mai nap folyamán (2022.12.25.) 20:00-kor lesz.
Amennyiben nem felel meg az időpont privátban keressen fel egy vezetőségi tagot!
- ))

XUqtqzT.png

 
  • Tetszik
Reactions: Nyimoka
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.