Elutasítva Ophir Anthony--- Lounz

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Virago11

Újonc
2023. 06. 19.
41
80
V4 karakter
Ophir Natalie
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


InGame neved:
Ophir Natalie

A ban időpontja:
2024.07.08.

A ban időtartama:
2024. 08. 07. 12:37

Admin neve, aki bannolt:
Lounz

A ban oka:
NonRp, Ucp előélet

Amiért szeretnéd az unbant:
Nem érzem jogosnak a bannom, NonRp-re kaptam a jailt amibol már lehet van több pedig Funbejelentést követtem el elmondásod szerint, ezért ucp eloéletem miatt kaptam ugye gondolom a bant és nem sok óra ic jailt. Nem érzem jogosnak hogy megint egy Nonrp jail kerult az előéletemre mivel nem ezt követtem el. Nem nonrp-t követtem el ezért sérelmezem a bannomat mivel nagyon szeretek a szerveren időt tölteni és a barátaimmal játszani. Azért mert van egy pár Non jailem nem hinném hogy midnenre már ezt kellene kapnom mivel igy természetesen ban után ban lesz mert azt már nem tudom eltörölni.

Megjegyzés:
Nagyon örülnék ha kapnék egy Ic jail formában történő megbánás percet mivel1 hónap az nagyon sok idő még offline jailben is. és szeretném kérni hogy mivel nem nonrp-t kovettem el és fun hirdetésre még nem volt eset ezért az ucp előéletem ezen formában tiszta( tudom hogy van más relative sok jailem de mindet megbántam és több olyat nem kovettem el) a legutobbi admin jailem Nonrp volt mert oda álltam egy detektorozó mellé és nem birt detektorozni ezzel az admin azt mondta hogy én követtem el szabálysértést és nem a másik fél, És ez se hagy nyugodni hogy mikor én lennék az elszenvedett akkor is én kapok mer van már pár non jailem meg ha nem akkor is. Előre is köszönöm a bírálatot és nagyon remélem hogy kaphatok percben letöltendő jailt és nem kell ennyit várnom. Köszönöm szépen és legyen szép napod

 
  • Vicces
Reactions: Andypapa

Virago11

Újonc
2023. 06. 19.
41
80
V4 karakter
Ophir Natalie
Elnézést ha rossz admint írtam le de ucp-n megtekintve téged láttalak bocsi:(
 

Teknős

bort isznak, de vizet prédikálnak
2019. 01. 10.
1 312
2 435
V4 karakter
Joseph Chambley
Szia!
Az utóbbi 4 hónapban 4 NonRP jailt is összeszedtél, erre a mai nap pedig teszel a testvéredre egy IC bejelentést ezzel az indokkal: "(( mert ott ált korulottem a kocsival és bejelzett mondom megszivatom hogy ne baszogasson ))".
Nem kapsz UB-t, várd le az egy hónapot.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.