FA/SA bírálatára vár Onda Zooh -> Andor

mork

Zöldfülű
2023. 05. 15.
188
811
V4 karakter
Rachel Saltman
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png

Neved:
< Onda Zooh >

Kitiltás időpontja:
<
2023.09.21. >

Kitiltás időtartama:
<
Örökös >

Admin neve, aki kitiltott:
<
Andor >

A kitiltás indoka:
<
Adminsztrátorral szembeni minősíthetetlen stílus, Adminisztrátor kifigurázása, minősítése >

Amiért szeretnéd a kitiltás feloldását:
<
Helló. Nagyjából fél éve játszom a testvérszerveren, mióta itt játszok azóta egyszer sem volt probléma az OOC megnyilvánulásaimmal. Régebben írtam egy privát üzenetet, amihez több főadmint is hozzáadtam résztvevőként. Ebben szerintem korrekten leírtam mindent, el is ismerem azt hogy hibáztam viszont ehhez csak ismét azt tudom hozzá tenni, hogy ha éppen nem egy olyan adminisztrátor jön oda ügyet intézni akivel az ügyet megelőzően jóban voltunk, akkor természetesen nem engedtem volna meg magamnak azt a stílust. Azóta pár hónapja sikerült is teljesen normálisan átbeszélnünk a kitiltásomat kiosztó adminnal az egészet, sikerült megbékélnünk is. Persze ez nem mentség. A szabálysértés ugyan úgy megtörtént, a büntetés helytálló. Viszont szeretnék kérni egy esélyt arra, hogy bebizonyítsam azt, hogy helytállóan tudok játszani közösségben. Tényleg megbotránkoztató volt amit írtam, főleg két civil előtt ráadásul még. Szépen kérem a bíráló fő/szuperadmint arra, hogy legyen szíves adjon nekem egy esélyt, hogy kijavítsam a hibámat. Akár egy utolsót. Adminjailt, utolsó esélyt elfogadok, ezzel is nyomatékosítani szeretném azt hogy hogyan állnék hozzá a szerverhez. >