OMSZ kocsi handling változtatása.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

kryst0f

Pötyögtető
2019. 01. 10.
520
529
20
Toponár
LV karakter
Nixon Curry
[Szerverrel kapcsolatos ötletek]





Neved:

Samuel Stanley




Ötleted:

Miután kivették a havat az OMSZ-es kocsinak valami borzasztóan rossz a handlingje. Amikor bent volt a hó tök jól lehetett vele menni, de most ha be szeretnék venni egy kanyart fel borul vagy annyira nem bír kanyarodni, hogy neki megy az oszlopnak..




Megjegyzés:

Itt egy videó az egészről:


Soyer válasza:

 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Bazsi

Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
1 318
1 174
Győr
V4 karakter
carl evans
V2 karakter
carl evans
Nem kell jobbra-balra rángatni és nem borul fel. A Sprintereknek mindig is ilyen volt a handlingje, ha jól tudom. IRL egy mentőautóval 100-al veszel be egy kanyart? Lassítasz és kész. Nem kell neki másik handling, így is csak száguldozás van belőle.
Télen azért nem borult, mert csúszott az út, nagy eséllyel driftelgettél vele.
Összesítve: Minden frakciónak ugyanaz a Sprintere van, csak más paintjobbal. NEM TÁMOGATOM!
 

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Nem kell 200 al menni és nem fog borulni , én is voltam már mentős semmi baja azoknak a kocsiknak pedig akkor még hó sem volt.
Felesleges , NEM TÁMOGATOM!
A videón is össze vissza rángattad a kormány meg 100 al mentél ami már bőven gyorshajtás azon a szakaszon 70 a megengedett sebesség és mivel kicsit borul nem rántani kell a kormányt hanem meglassítani.
 

kryst0f

Pötyögtető
2019. 01. 10.
520
529
20
Toponár
LV karakter
Nixon Curry
Hát nem is tudom, lehet azért van, mert ugye most lett kiszedve frissen a hó, és még MINDEN kocsinak át kell állítani a handling-jét, mert arra tény és való, hogy emlékszek a Sprinter tényleg borult egy picit, de nem ennyire, és a haverom mondta, hogy a PD-s RS 6 is borul meg minden kocsi szinte amikor azok se nyáron meg se télen nem borultak, de az omszes kocsi igen, szóval lehet, hogy még lesz valami rajta állítva.
 

Rory

Újonc
2019. 01. 18.
13
5
V4 karakter
Li Qin Yang
LV karakter
Max Moretti
V2 karakter
Hiroto Hayashi
"70 a megengedett sebesség" , ha éppen egy esethez megy szirénázva a mentős akkor valószínüleg többel fog menni mint a megengedett sebesség
 

dzsono

🔰
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 133
463
Budapest, Hungary
V2 karakter
johny_king
Hát, ha 100km/h-nál kézivel csúsztatod be a kanyarba a 2 tonnás gépet, lehet meg fog borulni, igen. :eek:

"70 a megengedett sebesség" , ha éppen egy esethez megy szirénázva a mentős akkor valószínüleg többel fog menni mint a megengedett sebesség
1. A videón nem használ semmilyen megkülönböztető jelzést, tehát a KRESZ ugyan úgy vonatkozik, vagyis csak vonatkozna rá is.
2. Abban igazad van, hogy a megkülönböztető jelzéssel haladó járműre nincs konkrét sebességkorlát, viszont azért a józan
ész határait nem ártana betartani.​
Most gondolj bele: Állsz Budapest belvárosában egy kereszteződésben, majd egyszer csak arra leszel figyelmes, hogy​
egy mentő kilinccsel előre veszi be a kanyart át a piroson, 200km/h-val, semmivel és senkivel nem törődve.​
Elég abdszurd dolog, nem?​
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: NathanV2 és Bazsi

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
"70 a megengedett sebesség" , ha éppen egy esethez megy szirénázva a mentős akkor valószínüleg többel fog menni mint a megengedett sebesség

Az addig rendben is van , mivel ha eset van akkor túllépi a 70 et de akkor se 200 al vegye be a kanyart és nem fog felborulni.
Én eddig szerintem minden autóval mentem már és ha ráérez nem fogja zavarni , és mint mentős folyamat közlekedik vele tehát megszokja és nem lesz gond belőle.
 

-Kéri-

Pötyögtető
2019. 01. 11.
523
72
V4 karakter
James_Mc_Logan
LV karakter
James_Mc_Logan
V2 karakter
[N/A]
Énis csak a NEM TÁMOGATOM-osok táborát tartom, hisz felesleges.. mindent leírtak feljebb, nem lett átgondolva az egész... Szóóval: Nem támogatom, bocsi!
 

Soap

A sikerhez vezető út karbantartás miatt zárva.
2019. 01. 10.
169
561
24
Magyarország
V4 karakter
Mladen Dzajic
V2 karakter
Kaplár József
IRL, hol látsz egy szirénázó Mercedes-Benz Sprintert 90-el meg 120-al 180 fokos szögekben kanyarodgatni? Hát kérem szépen ezek nem japán drift autók hanem mentő autók aminek a lényege, hogy jól gyorsuljon. Ha használod a féket akkor nem borulsz fel.

Meg úgy hallkan megjegyezném, hogy 120al felborultál és csúsztál 100 métert erre egy "/do megüti magát de nem esik komolyabb baja" hc rpvel lerendezed azt mész tovább mintha mise történt volna :D
 

kryst0f

Pötyögtető
2019. 01. 10.
520
529
20
Toponár
LV karakter
Nixon Curry
Miért szerinted más mit rpzik? Valaki csak annyit, hogy /do beveri a fejét.. meg amúgy is ez csak egy bemutató videó..
 

Soap

A sikerhez vezető út karbantartás miatt zárva.
2019. 01. 10.
169
561
24
Magyarország
V4 karakter
Mladen Dzajic
V2 karakter
Kaplár József
Ha más nem rp-zik rendesen egy rp szerveren akkor nekem se kell? Ha meg bemutató videó akkor azt a kis /do-t minek írta le?
 

kryst0f

Pötyögtető
2019. 01. 10.
520
529
20
Toponár
LV karakter
Nixon Curry
Mióta kis? Hisz egy teljes mondatról van szó.. Most ez nem elláttás RP, mert akkor igen énis sokat RPzek, de ez csak egy ütközés..
 

Steven

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 09.
170
21
Budapest
V2 karakter
Steve Gates
A Sprinter handlingjével semmi baj nincsen, egyszerűen csak megkell szokni újra azt ami a hó előtt volt. Nyilván szokatlan, viszonylag sokáig bent volt a hó, mindenki átszokott arra hogy csúszik az autó.
 

kryst0f

Pötyögtető
2019. 01. 10.
520
529
20
Toponár
LV karakter
Nixon Curry
Ezeken már énis gondolkoztam igen, de a topicot nem szeretném törölni, mert akkor mindenkinek oda veszne a HSZ-e.
 

Blacksmith

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
375
90
26
Pécs
V2 karakter
Jesse Smith
Egy teljesen felszerelt mentő kb. 2500-3000 kg sőt van 3500+ kg fölött is. Persze a szerveren ez az adat nem befolyásoló tényező. A problémád feltételezem az,hogy nem tudsz gyorsan menni egy segélyhíváshoz. Hidd el, azzal ,hogy 160+ km/h-val közlekedsz több kárt teszel mint jót. Reális kereten belül kell használni a mentőt. Nem véletlen "mentő" a neve és nem "versenyautó".

Megkülönböztető jelzés használata esetén se kell gyorsan menni mivel itt nincsenek olyan befolyásoló tényezők mint az elvérzés,szívleállás stb.
 
  • Tetszik
Reactions: Steven

Dave

Klaviatúra gyilkos
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
795
405
24
V4 karakter
Roland Harless
LV karakter
David Westwood
V2 karakter
Roland Harless
Lassan kell bevenni a kanyart és nem lesz belőle gond.
 

Suspi

Barangoló
2019. 01. 11.
113
29
Nagyon régen vezettem már mentőautót de szerintem nem változott azóta a handlingjén semmi, nem támogatom, normálisan kell vezetni.
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Mint jelenlegi OMSZ főleader;

Nincs annak a kocsinak semmi baja, nem támogatom.
A sima sárga MGK-nak teljesen jó az irányítása, a sűrgősségi ROKO-nál csak ami venomozott borulékony,
de ezt a korábban hozzászólók is jól megfogalmazták, hogy nem kell vele száguldozni.

Szerintem zárni kellene a témát.
 
  • Tetszik
Reactions: Suspi
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.