OMSZ kérelme

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Angelo

I will I can End of the story!
Támogató
2019. 01. 09.
1 134
810
21
Szombathely
V2 karakter
Angelo D Reynolds
v2logo.png


Neved:
< Melissa D Reynolds >

Frakciód neve:
< Országos Mentőszolgálat >

Map kérelem:
< Nincs >

Skin kérelem:
< 275, 276 skin cseréje privátban küldöm. >

Jármű kérelem:
< 5 Mercedes sprinter
Amenyiben lehetséges
6 versenyel >


Egyéb kérelem:
< Már az előző kérelemekben el fogadod esettáska megvalósítása.
Le lehessen mondani az adott hívást.
Amennyiben megvalósítható egy olyan parancs az OMSZ-nek hogy meglehesen nézni milyen sérülései vannak az adott játékosnak
Régebbi hívások ki listázási.
Kérvényeznénk az "Elsődleges frakció kiválasztása" lehetőséget a szerverre. Mivel elég sok frakcióban és nálunk is vannak 2 frakcióban lévő playerek.
Toló ajtó amennyiben megoldható.
OMSZ Tag az esetleges inti hívást vissza tudja mondani és ne keljen fölöslegesen menni a mapon.
Amenyibben megvalósítható OMSZ tag csak OMSZ dutyban tudja használni a /gyogyit parancsot.
>


Megjegyzés:
< Ezekre lenne szükségünk. Mivel már a taglétszám elégé le csökkent a fk fejlesztések hiányában.

Az előző kérelemekben elfogadott dolgokat/parancsokat kérjük ismét. >
 
Utoljára szerkesztve:

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Továbbra sem kértek sokat , csak az látható hogy nem sokat kell kérni hanem sokszor. Az esettáska szerintem legelsőnek már nem ebben az évben lett kérve hanem előbb. Ideje volna szerintem az OMSZ-nek egy nagyobb fejlesztés , esettáska esetleg ellátás rendszer amely megszünteti a monoton rp szituációkat. Ha kapnátok komoly fejlesztéseket , szerintem lenne több frakció tag is! Továbbra is sok sikert , remélhetőleg idén látunk már esettáskát a szerveren! ;)
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.