OMSZ hullatakarítás

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Officer Gerzsony

Aktív fórumozó
2021. 08. 20.
254
563
Törökbálint
www.youtube.com
V4 karakter
Andrew R Styles
LV karakter
Gwen Brooks
V2 karakter
Daniel Styles
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Daniel Styles >

Ötleted:
< mentőszolgálatnak elérhető legyen a halottak hordágyra való helyezése, beszállítása, ami mondjuk plusz pénzt adna neki. Ezáltal motiválva a mentősöket arra, hogy kicsit többet legyenek a szerveren, plusz hogy el tudják ütni az időt egy két eset között. (Lásd: egy BB gyári húsdaráló után is lenne dolga a mentősnek) >[/SIZE]

Megjegyzés:
< https://youtu.be/OXVpQ3MN_Qw?feature=shared >

 

DriftV2

Írnok deák
Támogató
2022. 01. 07.
649
342
20
Nagyegyháza
www.youtube.com
V4 karakter
Ivan Kolobzeg
LV karakter
Marco Posey
V2 karakter
Marco Posey
"mentőszolgálatnak elérhető legyen a halottak hordágyra való helyezése, beszállítása"

Ezt a részét teljesen támogatom, viszont azt hogy az omsz plusz pénzt kapjon ezért... ezt nem érzem optimilisnak. Vagy lehetne ez, de akkor ez a quest rendszerükbe kerülhetne bele.

Az Omsz vezetése aktív, és jó, biztos kifognak találni valamit a tagjaik Önbizalmuk növelésére ahogy ezt mi is tesszük az OKF-nél.
 

Bazsi

Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
1 318
1 174
Győr
V4 karakter
carl evans
V2 karakter
carl evans
Hullaházként nem igazán szeretnénk funkcionálni, az fix.
viszont azt hogy az omsz plusz pénzt kapjon ezért...
Nem, igazából hobbiként fog befutkozni a mentős takarítani a gyárat… Ha nincs motiválóerő hozzá (pénz), akkor nem fog bemenni senki sem, azzal kockáztatva, hogy egy eltévedt illegálos esetleg leszedje ijedtében.

Gondolkozni fogunk hasonló ötleteken, nem ígérem, hogy pont ez fog bekerülni.

Ha bármilyen konkrét ötlete van valakinek, nyugodtan keressen privátban, és fejtse ki. Természetesen a jó ötleteket díjazni fogom.

@Domi., téged itt is megkérnélek viszont, hogy normális címekkel nyiss ötleteket, mert szép, és jó dolog az utalgatás, meg vicces is, de az Atyaúristen sem fogja tudni megállapítani a téma címére ránézve, hogy egyáltalán mire gondolhatott a költő.
 

DriftV2

Írnok deák
Támogató
2022. 01. 07.
649
342
20
Nagyegyháza
www.youtube.com
V4 karakter
Ivan Kolobzeg
LV karakter
Marco Posey
V2 karakter
Marco Posey
Nem, igazából hobbiként fog befutkozni a mentős takarítani a gyárat… Ha nincs motiválóerő hozzá (pénz), akkor nem fog bemenni senki sem, azzal kockáztatva, hogy egy eltévedt illegálos esetleg leszedje ijedtében.
Igen erre a lehetőségre nem gondoltam, de azt az ötletemet továbbra is fenntartom ha egy ilyen opció questként bekerülne. X pénzt kapna érte az Omsz tagja és frakció.

Mivel én még nem voltam illegálos a szerveren így a kockázat faktorát reálisan felmérni nem tudom.

Ha lesz még egyéb ötletem szívesen felkereslek téged privát üzenetben.🙂
 

Officer Gerzsony

Aktív fórumozó
2021. 08. 20.
254
563
Törökbálint
www.youtube.com
V4 karakter
Andrew R Styles
LV karakter
Gwen Brooks
V2 karakter
Daniel Styles
Nem is szükséges a hullaházként való funkcionalitás. Ez egy megoldás lehet az eset nélküli órákra, amikor nincs kedved betegtaxit játszani a quest-el :3
 

Bazsi

Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
1 318
1 174
Győr
V4 karakter
carl evans
V2 karakter
carl evans
Gondolkozni fogunk hasonló ötleteken, nem ígérem, hogy pont ez fog bekerülni.

Ha bármilyen konkrét ötlete van valakinek, nyugodtan keressen privátban, és fejtse ki. Természetesen a jó ötleteket díjazni fogom.
Ezekkel a mondatokkal a témát inkább zárom/helyezem.
Köszönjük az ötletet azért!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.