OMSZ frakció fejlesztési kérelme

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Angelo

I will I can End of the story!
Támogató
2019. 01. 09.
1 134
810
21
Szombathely
V2 karakter
Angelo D Reynolds
v2logo.png


Neved:
< Melissa D Reynolds >

Frakciód neve:
< Országos Mentőszolgálat >

Map kérelem:
< Nincs >

Skin kérelem:
< Nincs >

Jármű kérelem:
< Busz mod csere >

Egyéb kérelem:
< Rbs jog vezetési pályák építéséhez
Korház CP csak akkor működjön ha nincs fent OMSZ-es.
Esettáska /cuccaimhoz
>

Megjegyzés:
< Előre is köszönjük >

Soyer válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Malloy

? ?
Támogató
2019. 01. 18.
275
112
Szlovákia
LV karakter
Nico Fuentes
V2 karakter
Kyle Ariza😼
Szerintem a CP működése legyen folyamat.Ha 1-2 tag van fent az nem tud egyszerre több esetre menni.Amúgy TÁMOGATOM!
 

aaandor

冒険者
2019. 01. 10.
371
571
21
LV karakter
timetric whitaker
Nem lenne gond kérelemmel ,ha átgondoltátok volna az egészet.
1. Teljesen felesleges OMSZnek rbs jog, mivel nincs hangsúly fektetve a vezetésre, inkább az RP a lényeg az OMSZben ,nem pedig, hogy ki milyen gyorsan tud végigmenni egy akadálypályán.(Személyes véleményem)

2. "Korház CP csak akkor működjön ha nincs fent OMSZ-es " szerintem nonszensz ,mert én mióta játszok a szerveren (lvl60) és hívtam OMSZ-t nagyon ritka volt az, hogy elfogadták a hívást(attól függetlenül, hogy akkor ki vezette a frakciót és most ki vezeti a frakciót). Szerintem nem véletlenül kerül közel 500.000Ft-ba egy CP gyógyítás. Nem tudom, hogy hány ember tartózkodik a frakcióban, de szerintem annyira nem vagytok sokan a frakcióba, hogy ne legyen szükség a CP-re, ráadásul fentáll a lehetősége annak is, hogy 1 tagnak aki éppen fent van a szerveren és el kell mennie a gép elől, de mégis fentmarad a szerveren és csak ő van fent egyedül OMSZes akkor akinek elvan törve a lába az várjon addig míg vissza nem tér az AKFból az OMSZes akinek el kellett mennie?

Maga az elképzelés nem rossz, viszont rengeteg hátránya lenne és félreértés ne essék, nincs bajom a frakcióval!
Az esettáskát csak támogatni tudom, mert nagy szerepe van az RPnél.
 

CJ

Zöldfülű
2019. 01. 10.
185
365
V4 karakter
Carlo Johnson
LV karakter
Carlos Johnson
V2 karakter
Carlo Johnson
Hali, többségében támogatni tudom ezt az fk fejlesztést. Az rbs jog jópár szituációban megkönnyebbitené a dolgotokat akár a felhozott példában vagy tagfelvételkor mondjuk. A kórháznál lévő cp pedig szerintem ne legyen korlátozva hanem mondjuk az x% menjen frakció számlára. Az esettáskát pedig csak támogatni tudom.
 

Edu

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 09. 21.
260
344
24
Lazaegerszeg❤️
V4 karakter
Stan Konrov
Lényegében az elképzelések nemrosszak RBS-t akár tudnátok használni ha nagyobb RP van vagy esetleg tagfelvétel és az esettáskát is támogatni tudom,de viszont az CP megoldást nem!Énis nagyon sokszor tapasztalom sajnos és ezzel se lenézve az FK-t vagy bármi ilyesmi,de nálam sem igen jönnek ki a Mentősök.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.