Omar Nazim jelentkezése.

phyt0n

Újonc
2021. 06. 15.
20
3
V4 karakter
Dawid O Connor
LV karakter
Dawid O Connor
V2 karakter
O. Connor Dawid
CENTER]
TNYXbst.png

Jelentkezési formanyomtatvány
[/CENTER]

🔧OOC részleg🔧

í
~ Hogy hívnak? ~
>Varga Roland<
~ Hány éves vagy? ~
>17 idén töltöm a 18at<
~ Account ID-d? ~
>204319<
~ Jelenlegi játszott perced? ~
>29 177<
~ Melyik napszak(ok)ban volnál inkább aktív? ~
>Délután és Este lennék a legaktívabb?<
~ Aktív óráidból hányat tudnál szerelésre fordítani? ~
>3-5 órát tudnék lenni de akár többet is<
~ OOC előélet? UCP kép csatolása kötelező! (Bannok, Adminjailek) ~
> <
~ Korábbi frakcióid? Legutóbbi frakciódból való távozás oka? ~
>nem voltam még frakcióba<
~ Rendelkezel TeamSpeak3, Discord és mikrofonnal? ~
>igen<
~ Mesélj magadról néhány mondatban! Ki vagy? Mivel foglalkozol? Hobbi? stb.. ~
>Rolandnak hívank. Debrecenbe lakok a Irinyi János Technikumba járok logisztika szakon vagyok. A későbbiekben szeretnék ebben a szakban elhelyezkedni az egyetem után. A terveim között a most épülő BMW gyár van az lenne ez elsődleges cél. Az iskola mellett Kosárladbázok a DSI-nél már lassan 2 éve. Kissebb nagyobb sikerrel de jól haladok a kosárlabdával most hogy szezon vége van szabad időmbe kondizok és itthon segítek amit tudok. A napokban keztdem el diák munkát keresen itt még nagyon nem döntöttem el hogy hova jelentkezek de valami Fizikai munkát keresek leginkább. A nyárra való terveim nagyon nincsen egyedül az hogy vettem magamnak campus bérletet meg majd tervezek Plázsra is menni. A nyáron még szeretném megvenni a félre tett pénzemből megvenni az első kocsimat. Audit tervezek venni és a választásom az Audi A3-ra esett szerintem nem választottam rosszul. Az összeg még nincsen meg teljesen de nem sok<


🔧IC részleg🔧


~ Jelentkező neve? ~
>Omar Nazim<
~ Jelentkező születési helye, ideje? ~
> Dubai-1987-11-28<
~ Korábbi munkahelye(i)? ~
>Bányában dolgoztam és árufutránál is voltam<
~ Miért pont önt válasszuk? Néhány mondatban fejtse ki! ~
>Apukám is szeretett autókat szerelni buherálni szoval van tapasztalatom az autók terén, segítőkész vagyok, szeretek csapatmunkában dolgozni és bármilyen dolgom is volt minidg pontos precíz munkát adtam ki kezeim közül<
~ Elfogadja a szabályzatot, valamint rendelkezik az oktatás és belépéshez szükséges összeggel? ~
>Persze, igen megvan minden<
~ Önéletrajz! (Minimum 10-15 mondat.) ~
>Omar Nazimnak hívnak. Dubaiban születtem az akkoriban tehetősebb negyedben anyukám apolónőként dolgozott apukám pedig szakácsként dolgozott. Az apám szakács munkája mellet nagyon szerette az autókat ezuttal több autó is megfordult faterom keze között és szerette azokat szereleni is amit tud tudott minidg megcsinált és en segítettem neki ahogy tudtam mindig néztem mit csinált és hogyan. Anyukám-Apukám sajnos a munkájával nem tuduott sok pénzt kereseni de mindig volt kaja az asztalon és volt mindenem amire szükségem volt. Az iskolában is jó tanulónak számítottam de nem tudtam kitűnő lenni de egy idő után már nem is akaratam. Ahogy teltek a napok egyszer anyámék nagyon összevesztek és apámról tudni kell hogy hamar ideges lesz és sokszor kezet emelt anyámra és ekkor nagyon nagy balhé lett belőle. Eltelt pár nem de anyám nem birta ezt és feljelentette apámat majd elvitték le lecsukták 20 évre, így anyámmal maradtam ekkor lehettem 13. Anyukám a munkahelyéről kirugták így munkanélküli lett egy időre de talált munkát de csak takarítóként így egyre gyakrabbak voltak azok az esték amikor már vacsora nem jutott az asztalra. Az iskolában kezdtek romlani a jegyeim és csufólni és kezdtek hogy nem voltak az márkás ruháim ekkor fordult az életem rosszra. Anyám nem szerette volna hogy apámat meglátogassam de titokban iskola után 1 héten háromszor mindig elmentem meglátogatni. Anyukám egy nap csunyán megbetegedett nem tudtam mi tévő legyek probáltam pár napig ápolni de nem sikerült agy mentőt hívtam, aztán korházba került és nagyon súlyos tüdő gyulladásal diagnosztizálták és sajnos rá 1 hónapra elhunyt. Nevelő otthonba kerültem 15 évesen nem volt a legjobb de legelább volt mit ennem és volt tető a fejem fölött, ruháim is voltak. Majd a 18 életévem után elkezdtem dolgozni megismertem életem szerelmét és kezdett helyreálni minden le éretségiztem de egyetemre már nem mentem tovább, probáltam felhozni magam nagyjábol sikerült is és a későbiekkben nyitott voltam mindenre. <
~ Mennyi időt vett igénybe a formanyomtatvány kitöltése? ~
>1 óra 20p kb (elírásokért bocsánat :))<