Omar Gibbs jelentkezése.

bodnaar

Újonc
2021. 05. 10.
42
448
V4 karakter
spano_norelli
LV karakter
omar_gibbs
I. Személyes adatai

Teljes neve:
Omar Gibbs
Születési hely, dátum:
1999.07.30
Lakcím:
Las Venturas, Aura St. 22/A
Telefonszám:
+38-76-620-2412
E-mail cím:
omar.gibbs@seemail.com

II. Végzettség és tapasztalat, vezetői engedély

Legmagasabb iskolai végzettség:

Diploma
A jogosítvány száma:
141035NG
A vezetői engedély érvényességi ideje:
2024.08.15

III. Büntetett előélet

Korábban elítélték-e, volt/van folyamatban lévő eljárása:
NEM
Korábban fogyasztott-e bármiféle illegális kábítószert:
NEM
Igen válasz esetén mikor élt legutóbb bármiféle illegális szerrel?
-



OOC információk

Neved:
Bence
Életkorod:
18
AccountID:
8232
Játszott perc:
79.088
Voltál már frakcióban? Ha igen, hol és mennyi időt töltöttél el ott?
Igen, voltam. Mikor elkezdtem a szerveren játszani voltam mentős, illetve taxis is. LVMS-ben nagyjából 2-3 hónapot tölthettem. Onnan kiléptem, mivel leader váltás volt. Taxiban pedig szintén 2-3 hónapot tölthettem, kiléptem. Mikor már több tapasztalatot szereztem a szerveren megpróbálkoztam a rendvédelemmel, itt már nagyjából 4-5 hónapja lehettem frakciótag, amikor újraszervezésre került a frakció (SASD), nekem pedig nem volt kedvem a ranglétra elejéről kezdeni. Pár illegál frakcióban is voltam a múltban.
Korábbi frakcióidból (ha volt) miért távoztál?
Fent bővebben leírtam, sosem történt frakcióból való eltávolítás.
Miért pont hozzánk jelentkezel?
Úgy gondolom, hogy jelenleg erre a frakcióra lenne időm és kedvem. Rendvédelmisként is sok autót foglaltam le, időtöltésnek pedig tökéletes volt. Magabiztos vagyok, kiszeretném magam próbálni ismét csapatban.
Milyen céljaid/ terveid vannak a frakcióban?
Minél több időt eltölteni a frakcióban, ezalatt az idő alatt minél magasabb rangra kerülni. Jól teljesíteni, jó hangulatot kialakítani.
A jelentkezők közül miért pont téged válasszunk?
Az elvárásoknak megfelelnék, a kötelezőt tudnám tartani. Könnyen megtalálom az emberekkel a hangot, segítőkész, rugalmas vagyok.

Mennyi időt tudnál a frakcióra szánni?
Naponta 2-3 órát, akár többet is.
Mutasd be 5 pozitív és 5 negatív tulajdonságodat!
Barátságos vagyok, könnyen jó hangulatba tudok kerülni az emberekkel. Jó a beszédkészségem, könnyen megtudom értetni az emberekkel a dolgokat. Kedves, nagylelkű vagyok.
Negatív tulajdonságomnak a néha előforduló trágár beszédemet tudnám mondani, illetve sokat poénkodok, a komolyabb dolgokba is szoktam vicceskedni.

Mutatkozz be nekünk legalább 10 mondatban!
Bence vagyok, 18 éves. Nyíregyházán járok középiskolába, ahol elektronikai technikusnak tanulok. Szeretem a szakmát tanulni, kivéve amikor kisebb dolgokat kell szerelgetni. Van, amikor nem jön össze elsőre a dolog, azok elég hamar elveszik a türelmem. Szabadidőmben edzeni járok, illetve a családdal, haverokkal, barátnőmmel töltöm az időmet. Szeretek vezetni is, sokat járom a várost. A szerveren nagyjából harmadik éve játszhatok, ez idő alatt sok tapasztalatot, barátokat szereztem.
Korábbi kitiltásokról/ adminjailekről csatolj képet!:
Korábbi névváltásokról csatolj képet!:
 
Utoljára szerkesztve: