Oliver O Rayn Jelentkezési lapja a Fix&Drive-ba

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Domy

Újonc
2021. 10. 30.
3
2
V4 karakter
Ace R Ross
V2 karakter
Ace G Ross
UsDWLpV.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ 15 éves vagyok Dominik-nak hívnak ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2019-től kisebb kihagyásokkal, 4856 percem van! ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ https://imgur.com/39M8m6S https://imgur.com/sUnqQkk ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen, rendelkezem! ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ Igen tudnám teljesíteni! Hétköznap 3-4 óra, hétvége 5 óra körül! ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Dominik-nak hívnak 15 éves vagyok Borsod megyében élek Miskolc mellett egy kis faluban! Sok baráttommal szoktunk beszélgetni illetve játszani itt a see-mta szerverén! Mindenkivel kedves, elfogadó, együttműködő is szeretek közösségben dolgozni. Szabadidőmben szeretek motorozni, a játszani a pc-n is. 3-4 éve mta-zom és rpzem egyben naponta 4-5 órát csak mta-zni szoktam. Jelenleg Informatikusnak tanulok Miskolcon egy szakközép iskolában! Az iskolában 4 es átlaggal rendelkezem. ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Oliver O Rayn ~


Születési helye, ideje:
~ 1996 Los Santos ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Diplomával rendelkezem. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Mert szerelőnek tanultam középiskola óta de már előtte is kiskoromban is ott voltam apukám mellet és néztem hogy hogyan dolgozik és már ott is megfogott ez az autószerelő téma! ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Név : Oliver O Rayn
Szakmai végzetség egyetem : Autószerelő
Felsőfokú nyelvi ismeretség: Angol, Németből Középfokú: Spanyol
Magamról pár mondat: Oliver O Rayn Vagyok, 25 éves vagyok. Los Santosi korházban szülttem. Dillimorban éltünk a szüleimmel. Általános iskolában 4-5 ös tanuló voltam 1-8 osztályig, Középiskolában már csak 3-4 es tanulót tudtam teljesíteni. Amikor otthon voltam szabadidőmben apukámmal voltam aki szintén szerelő volt egy magánválalkozásban mindíg őt néztem hogy hogy szerel és hogyan csinálja meg a dolgokat mit hova rak mit hova köt. Már kiskoromtól fogva eldöntöttem hogy autószerelő szeretnék lenni és hogy elfogom végezni a autószerelői szakmát. Nagyon sok tapasztalttal rendelkezem mivel apukámnak sokszor segítettem és gyakorlatokon is nagyon jól teljesítettem! Nagyapám is szerelő volt, tőle is nagyon sokat tudtam tanulni és még most is viszagondolok rá! ~


Aláírás:
Köszönöm hogy elolvastad! Remélem sikerrel járok.
 

PPLACI

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
265
295
23
Szombathely
V4 karakter
Alex Volkov
LV karakter
Marcus Mendoza
V2 karakter
Alex Vasiliev

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on a mainap 18:30 meglátjuk hogy fog menni neked.
- ))

XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.