Oliver Daniels Törzsőrmester jelentései [07.08 - 07.14]

realbalazs

Újonc
2023. 06. 23.
32
11
V4 karakter
Oliver Daniels
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Oliver Daniels
Rendfokozat:
Törzsőrmester
Egység főkódja és egységszáma:
A-115
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Arnold Maxwell Őrmester

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Disel Carlo
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Volkswagen Bora - QFF-30
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.07.10.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
56 § Rendőri utasítás megszegése (RUM)
Az intézkedés részletes leírása:
Az ADAM-115-ös egység Július tizedikén délután nyolc óra tájékában Tierra Robada térségében intézkedés alá vont egy sötét-lila Volkskwagen Bora típusú személygépjárművet, mivel súlyosan veszélyeztette a közúti forgalmat egy manőverével, és mivel a forgalmi engedélye érvénytelen volt. Amikor félreállítottuk én, Daniels Törzsőrmester végeztem az intézkedést. Az intézkedés során fény derült rá, hogy ténylegesen az ECU alcím a forgalmi engedélyben érvénytelen volt, és ezért egy számla került kiállításra kötelező felszerelés hiánya mellett, mivel nem volt Kötszere a sofőrnek. Az intézkedés végén felszólítottam, hogy nem haladhat tovább a járművel. Nagyjából egy perc múlva szembetalálkoztunk vele ugyanannál a kereszteződésnél. Azonnali hatállyal megállítottuk, megbilincseltük, majd beszállítottuk a Tierra Robadai kirendeltségre Rendőri Utasítás Megszegése vádjával. A beszállítás során a jogait ismertettem, a kihallgatás elején kijelentette a vádlott, hogy nem kíván élni egy jogával sem. Mivel a kihallgatás során egyből beismerte bűnösségét, megbánó magatartást tanúsított, ezért közös megegyezés alapján -20% enyhítést kapott mind a bírságra, mind a letöltendő börtön bűntetésre. Óvadékra lehetőséget kapott. Enyhítő körülmény nem hangzott el az intézkedés során. A rabosítást Maxwell Őrmester végezte, cellába zárvása a Tierra Robadai kirendeltségen történt. Semmilyen Okirat vagy vagyontárgy elkobzására nem került sor.

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
$16,640
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
36 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
-
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
-
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
-

Aláírás:
Oliver Daniels
lablec.png