Oliver Daniels Főtörzsőrmester jelentései [07.29 - 08.04]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

realbalazs

Újonc
2023. 06. 23.
45
24
V4 karakter
Oliver Daniels
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Oliver Daniels
Rendfokozat:
Főtörzsőrmester
Egység főkódja és egységszáma:
A-407
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Ethan Fisher Törzsőrmester

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Lutz Voit
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
-
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.07.29.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
54 § Hatóság félrevezetése (HF)
56 § Rendőri utasítás megszegése (RUM)
41 § Rendőrrel szembeni tiszteletlenség (RSZT)
Az intézkedés részletes leírása:
Az A-407-es egység 2024.07.29-én 15:10 tájékában, Market térségében járőrszolgálatot látott el két fővel, amikor egy közúti jelzőlámpánál megállva segítséget kért egy civil tőlünk. Ekkor felkapcsoltuk a megkülönböztető jelzést, és félreálltunk az út szélére. Egy személy azt állította, hogy megfenyegették egy golfütővel, és hogy meg akarták verni. A helyszínen volt az elkövető az elmondása szerint, és meg is tudta mutatni nekünk. Látható volt a hátán a golfütő, de az egyik pillanatba befutott a közeli garázsba, és nagyjából egy perc múlva kijött, és nem volt a hátán a golfütő. Megkérdeztük tőle, hogy hova lett az ütője, és erre azt válaszolta, hogy nem is volt nála. Folyamatosan mozgolódott, ezért felszólította Fisher Törzsőrmester, hogy ne menjen sehova. Erre újra bement a garázsba, amikor erősítést hívtam. Amikor megérkezett a TRAFFIC-4, és a TRAFFIC-2 egység, akkor jött ki a garázsból, és futkorászott, mintha menekülni akarna. Ekkor kényszerítőeszközt alkalmaztunk, és a beszállítására került sor. A Los Santosi Főkapitányságra szállítottuk be, az előállítás az egyes számú kihallgatóban ment végbe, a kihallgatás során folyamatosan ellenkezett, tiszteletlen volt, beszólogatott nekünk, és ezért 19 rendbeli Rendőrrel Szembeni Tiszteletlenséggel is meg lett vádolva. A rabosítást én (Daniels Főtörzsőrmester) végeztem, vételeztem többször a tisztikart, hogy vonják meg tőle az óvadékot, de nem kaptam választ. Enyhítés nem került kiosztásra, vagyontárgyat nem koboztunk el. 282100 dollár, illetőleg 145 nap letöltendő börtönbüntetést kapott, óvadékkal.

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
$282,100
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
145 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
-
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
-
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
-

Aláírás:
Oliver Daniels
lablec.png
 
  • Tetszik
Reactions: Néma

realbalazs

Újonc
2023. 06. 23.
45
24
V4 karakter
Oliver Daniels
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Oliver Daniels
Rendfokozat:
Főtörzsőrmester
Egység főkódja és egységszáma:
A-407
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Luis L Hiddleston Őrmester
Wells Adam Őrmester

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Hesh Da Vasic
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
-
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.07.30.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
104 § Hivatalos személynek való kiadás (HSZVK)
Az intézkedés részletes leírása:
2024.07.30-án 22:20 tájékában az A-407-es egység három tagjával reagált egy bejelentésre, ami 22:16 perckor érkezett, és a bejelentő azt állította, hogy megállította őt egy kék Porsche 911-es két fővel, és azt állították, hogy "beépített rendőrök", és elkérték a személyigazolványát, és megjegyzéseket tettek a járművére. Ekkor feljegyeztük a telefonszámát a bejelentőnek, és vételeztem az NNI-t, hogy szeretnék beszélni egy nyomozójukkal. A találkozót a Seering melletti benzinkúthoz beszéltük meg sürgősségin. A nyomozók megérkeztek egy BMW e60 típusú járművel. Amikor elkezdtem nekik felvázolni, hogy mi történt, kigurult a szerelőtelepről a gyanúsított jármű. Ekkor azonnal intézkedés alá vontuk a járműben ülő két személyt. Azonnal felkerestem a bejelentőt telefonon SMS-ben, és kértem, hogy fáradjon el a benzinkúthoz azonosításra. Miután megérkezett a bejelentő az anyósülésen ülő gyanúsítottja bevallotta, hogy ő ment a bejelentőhöz oda a kocsijában, kérte el a személyigazolványát, és tett megjegyzést a kocsijára. Ekkor megbilincseltük, és beszállítottuk a A-407 egység járművébe, és beszállítottuk Dillimoreba, és megkezdődött a kihallgatás. A kihallgatás elején megkérdeztük, hogy szeretne -e élni valamely jogával, és nem kívánt élni egyikkel sem. Az intézkedés során sokszor kiemelte, hogy viccből, csinálta, hogy mosolyt csaljon az arcára másoknak. A rabosítást az Őrmesterek végezték, a bírság 65.000$ volt, és 100 perc letöltendő szabadságvesztést kapott, és óvadékra kapott lehetőséget. Enyhítés nem került kiosztásra. Irat és vagyontárgy nem került bevonásra/elkobzásra.

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
$65,000
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
100 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
-
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
-
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
-

Aláírás:
Oliver Daniels
lablec.png
 
  • Tetszik
Reactions: Néma
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.