Oli jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Slider

Vezérünk a bátorság, kisérőnk a szerencse!
Támogató
2021. 06. 20.
207
140
V4 karakter
Christopher Shepard



~In-Game neved (Jelenlegi, korrábiak) ~
Micah_M_Mccray/Oli (Régi: Kai Ozmert/Oli)


~Mióta használod a TeamSpeaket? ~
A TeamSpeaket lassan közel 2 éve használom, napi rendszereséggel.

~Mennyi időt tudnál fordítani a feladataid ellátására? ~
A feladatom ellátására 3-4 órát tudnám fordítani, hiszen ha fent vagyok akkor tudom, hogy kötelességem az elvárt feladatokat teljesítenem.

~Átlagosan naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken? ~
Átlagosan a TeamSpeaken 3-4 órát tudok eltölteni, ez persze 1-2 változó.

~Miért pont téged válasszunk a csapatba? ~
Véleményem szerint azért, mert egy oda figyelő segítőkész ember vagyok, bármilyen probléma van én próbálok mindig segíteni. Az emberekkel elég jól kijövök. És pár tulajdonságot felsorolok.
~Pozitív: ~
Oda figyelő
Segítőkész
Gyorsan tanulok meg dolgokat.

~Negatív: ~
Kicsit lusta
Néha elfelejtek pár dolgot
Kissé ingerlékeny


~Miért a TeamSpeak moderátorok csapatához szeretnél tartozni? ~
Azért szeretnék csatlakozni a csapatba, mert elégé rég óta szeretnék a Moderátori Csapathoz tartozni, már volt lehetőségem ki próbálni magam Moderátorként LV Ts-en. A Moderátori élet nagyon megtetszett, és szeretném itt folytatni a pályafutásom.

~Hogyan tudnád segíteni a kezdő TeamSpeak felhasználókat? ~
Megkérdezem, hogy miben tudok segíteni, és annak megfelelően amit válaszol úgy járok el vele. A nem regisztrált játékosokat le regisztrálni. Ha regisztrálni kell akkor 3 szerver, 3 Ts szabályt kérdezek tőle. Majd rá adom a Civil rangot, és megkérdezem tőle, hogy tudok még esetleg másban segíteni.


~Írd le a számodra legfontosabb három TeamSpeak szabályt! ~
- Tilos a másik zaklatása.
- Tilos a másikról személyes adatok megadása.
- Tilos Moderátort TS ügyfélben pokeolni.


~Ismeretség a csapaton belül, referenciáid ~
Nincsen.
~ Referenciám: ~
Nincsen


~Mit teszel, ha egy játékos nem akarja megérteni, hogy képfeltöltési engedélyt nem tudsz neki adni? ~
Először megpróbálom egyedül el magyarázni szépen normálisan, de ha nem érti akkor megpróbálok szólni egy nagyobb adminak hogy kérem segítsen nekem. És közben ha tud segíteni akkor nagyon figyelek, hogy a későbbiekben nem okozzon problémát az ilyen eset,

~Mutasd be magad 5-10 mondatban~
- Sziasztok! Én Máté Olivér vagyok 16 éves. Ebben az évben gépészetet tanultam, amit nagyon szeretek. Közép Suliba járok jelenleg és itt próbálom el sajátani a gépészetet. A szakmát nagyon szeretem és most nyáron volt lehetőségem egy olyan cégnél dolgozni ami a gépszettel kapcsolatos. A szabad időmben a gép előtt ülök vagy kint vagyok és gyakorlom a gépészetess dolgokat. De szeretek emberekkel is beszélni/barátkozni. A Ts-en rengeteg ismerősöm lett. A Ts-t napi szinte használom, mint a Facebookot és Discordot is. -

 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: leviiiii

Knifi

V3GA
2019. 08. 22.
116
235
Pécs
V4 karakter
Rosalie Capezza
LV karakter
Jessica Claymore
V2 karakter
Rosalie Rossi
Szia.
Megragadnám a "Miért pont téged válasszunk a csapatba?" kérdésre adott válaszodat. Szerintem az, hogy LV TS-en voltál moderátor, így önmagában kevés indok, hogy te vagy a megfelelő, alkalmas vagy stb.. Ismerlek kb április óta, azóta megfordultál OKF-ben, OMSZ-ben(2x), és LV próbaidős moderátori feladatkörben.
A próbaidős moderátori pályafutásod vége nem tudom mi lett, de legjobb tudomásom szerint is maximum 3-4 hétig(vagy kevesebb ideig) tarthatott.

A szituáció akkortájt a következő volt. Beléptél OMSZ-be(05.20 körül), majd x idő múlva kiléptél(05.29), játszottál civilként. Ha emlékezetem nem csal 2-3 hónap múlva visszajöttél, majd x idő múlva ismét leadtad(07.19) ekkor munkára hivatkozva.

((OMSZ-ben van egy olyan szabályzat, ha valaki visszajön, és 8000 teljesített dutyperc alatt lép ki, feketelistát kap. Te elmondásod szerint 12 óráznod kellett ezért nem lett volna időd. Ezzel a feketelistát nem kaptad meg, viszont pár napon belűl jelenetkeztél/jelentkezni akartál NNI-be.))

Másnap feltévedtem LV ts-re mert ott volt dolgom valakivel, és láttam rajtad a próbaidős moderátort. Most ismét visszatértél V3-ra és jelenleg honvédségben vagy. A Frakciókban, illetve az LV-s moderátori pályafutásod alapján a legtöbb idő amit eltöltöttél egy frakcióban maximum 15-20 nap.

Ezen történések alapján nem úgy tűnik, mintha annyira kitartó lennél, bár lehetséges, hogy ez más lenne.
Maga a lap Design-ja nekem annyira nem jön be, rövid válaszok, a fórum sötét hátterével alig olvasható.

Illetve egy személyes negatív benyomás ami azóta is eszembe jut, ha megemlítenek.:
<12:36:31> "Kai Ozmert/Oli": Szia Kinifi ha Ramireeztől elveszik az admint ( remélmem nem fogják), akkor be ajánlasz, adok érte gyémányt vippet. többet is.
<12:40:33> "Knifi": Ez nem teljesen így működik
<12:413> "Kai Ozmert/Oli": Csak Ramireez mondta hogy lehet hogy elveszik az Admint tőle
<12:419> "Kai Ozmert/Oli": Mert 2 figyuja va.
<12:41:15> "Knifi": Igen, erről tudok.
<12:41:30> "Kai Ozmert/Oli": És Mikor lesz Admin meet?
<12:42:13> "Knifi": Hónap végén
<12:42:21> "Kai Ozmert/Oli": Ohh.
<12:42:27> "Knifi": 30, vagy 31.
<12:42:34> "Kai Ozmert/Oli": Mondjuk tegnap ott voltál.
<12:42:51> "Kai Ozmert/Oli": És ha elveszik tőle akkor nekem rip.
<12:431> "Knifi": Hát ebben én nem tudok segíteni.
<12:43:13> "Knifi": Én nem ajánlok be senkit. Más haverját akit meg én nem is ismerek főleg nem
<12:43:28> "Kai Ozmert/Oli": Rendben, további szép napot.
<12:43:35> "Knifi": Szervusz
<12:43:37> Chat partner has closed the conversation


A Fent felsoroltakat fontolóra véve, én nem támogatom sem a lapodat, sem a moderátor csapatba való bekerülésedet.
 
Utoljára szerkesztve:

Slider

Vezérünk a bátorság, kisérőnk a szerencse!
Támogató
2021. 06. 20.
207
140
V4 karakter
Christopher Shepard
Köszönöm @Knifi
Meglátjuk hogyan fog sikerülni.
És valahogy érzetem, hogy alá fogsz írni egyből.
 

aricsi

bukott ga
2019. 01. 20.
629
2 319
19
V4 karakter
vito_hetz
A lap "design" nagyon nem illik bele a fórum körébe, nem olvasható csak nehezen a válaszod. Ezek mellett a lap nagyon de nagyon rövid lett.
Mit teszel, ha egy játékos nem akarja megérteni, hogy képfeltöltési engedélyt nem tudsz neki adni?
Szólok egy nagyobb moderátornak, és segít elmagyarázni, az úrnak/hölgynek.
Ezt neked is elkell tudnod magyarázni, nem feltétlen egy nagyobb moderátornak. Tegyük fel, ha te ötös moderátor vagy akkor egy operátor hívsz, hogy magyarázza el az adott személynek? Szerintem írj minél többet oda ahova lehet, ne egy-két mondatokkal tudd le az egészet.
 

Darko.

"All the time you have to leave a space"
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
891
777
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
Hello
A lapod nagyon rövid lett, illetve a formázás sem jön be.
Azok alapján amiket Knifi irt, egyáltalán nem tűnsz egy kitartó srácnak, mellesleg ez a Gyémánt vipes dolog vitte a primet.
Egyáltalán nem támogatom a csapatba való csatlakozásod.​
 

Slider

Vezérünk a bátorság, kisérőnk a szerencse!
Támogató
2021. 06. 20.
207
140
V4 karakter
Christopher Shepard
Rendben holnap javítani fogom @aricsi .
Köszönöm a tippet!

Rendben holnap javítani fogom @Tomy
Köszönöm az észrevételt!
 
Utoljára szerkesztve:

dxminik

Cast to ObjectId failed for value "undefined"
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
2 539
9 631
20
V4 karakter
Killian Burns
Szia!
Nem tudom, hogy ideírhatok én is, vagy nem, de mindenesetre szeretném leírni, hogy nem támogatom a lapodat, mindjárt írom is, hogy miért.
Ha ránézek a lapodra, két dolgot látok: egy nagyon előnytelen mintát (fekete válaszokkal, akármilyen színbeállítással nézem, alig észrevehetőek és megkülönbözethetőek a betűk), és egy mondatos válaszokat mindenhol, átlag körülbelül 16 szóval benne.
Nagyon - nagyon, de tényleg nagyon rövid válaszokat írtál. Miért szeretnél moderátor lenni? Mert sokat vagyok TS-en, és szerintem izgalmas.
Semmi olyan /nyomós indokot/ nem írtál le, ami miatt esetleg akár megfontolóra tudnák venni a felvételedet, semmi pozitívumot nem írtál magadról, és hogy miért lennél Te a legmegfelelőbb az összes jelentkező közül, csak vegyenek fel mert te sokat vagy fent.

Nem tudom, lehet hogy kisebb elírás, de a válaszod szerint 4-5 órát tudnál a feladataid ellátására szánni, hisz ennyit vagy fent a szerveren, és átlagosan 3-4 órát tudnál fent lenni - tulajdonképpen ki is ütötted az első válaszodat, amit írtál.
Hogyan tudnád segíteni a kezdő TeamSpeak felhasználókat?
Megkérdezem, hogy valami tudok e segíteni, vagy valahová át húzom. A nem regisztrált játékosokat le regisztrálni.
Egy kezdő TeamSpeak felhasználót nem fogsz azzal segíteni sehogy, hogy te /valahova áthúzod/, erre is ráférne valami átírás.

Előttem már írta @aricsi , és teljesen egyet tudok vele érteni: muszáj legalább annyira határozottnak lenned, hogy tudj válaszolni a játékos kérdésére, ne pedig mindig egy nagyobb moderátorra hivatkozz; ezáltal kibújsz minden felelősség alól, majd a nagyobb moderátor válaszol a kérdésére, te meg jól el leszel ott, ahol éppen vagy. Nem lehet így moderátorkodni, és a másik keze alá bújni. Mi van akkor, hogyha valaki hozzád fog fordulni a moderátorok közül? Nem küldheted el nagyobb moderátorhoz egy alapvető kérdéssel.

Alapvetően azt látom, minthogyha egyetlenegy célod lett volna a jelentkezési lapod megírásakor: "a kérdéseknél legyen két mondat válaszom, bemutatkozás meg legyen több mint öt." - ha megnézed a mondataidat, még egy "És"-sel is tudtál kezdeni egy mondatot (ami a nyelvtanilag egyik leghelytelenebb, de legcsúnyább hiba is szerintem), csak azért, hogy kipipálhasd a két mondatot. Csak, hogy értsd mire gondolok, vázolom saját példámon a bemutatkozásodat:
Dominik vagyok, 18 éves. Szoftverfejlesztést tanulok, nagyon szeretem.
helyett írhatnál
Dominik vagyok, idén töltöttem a 18 évet. Szoftverfejlesztőnek, és -tesztelőnek tanulok egy XIII. kerületi iskolában, már kiskorom óta foglalkozok a számítógépekkel - azóta is nagyon érdekelnek, ezért helyezkedtem el ezen a területen.

Két mondat mindkettő, de ha megnézed, minimum kétszer hosszabb a lentebbik bemutatkozás, nembeszélve arról, hogy jóval többet elárulsz magadról, mint "nagyon imádom a gépészetet".
Nem azt mondom, hogy ki kell tárnod a teljes életedet fórumra, de ha ezen az alapon átdolgoznád a válaszaidat, jóval több eséllyel indulnál - márcsak a jelentkezési lapod jelentősen megnövekedett hossza miatt is, plusz ha valaki beleolvas, azt fogja látni, hogy egy értelmes srác vagy, aki tud mondatokat alkotni, meg valószínűleg nem bukott meg nyelvtanból (természetesen nem úgy írtam, hogy sértő legyen, pusztán segíteni szeretnék.)


Azok alapján amit Knifi írt, hogy megkértél egy admint, hogy ajánljon be, és adsz neki gyémánt VIPet és még többet is, én személyszerint képtelen lennék akármilyen pozíciót ezekután rádbízni - beszélhetünk akár moderátorról vagy adminról is; tárgytalan. Az pedig, hogy kis füllentéses történetet is lehetett olvasni, ahol nem lehetett eldönteni hogy munka miatt vagy valami más miatt lépsz ki OMSZ-ből, megint csak azt a bizonytalan érzést erősíti bennem, hogy moderátornak való lennél-e, vagy nem.
Nagyon - nagyon kíváncsi vagyok arra a "javítok rajta" részre, és meg is fogom nézni majd a délután-este folyamán, hogy mit hoztál össze, és majd annak megfelelően átírom én is a véleményemet, de a felvételedet ahogy már fentebb leírtam, sajnos egyszerűen képtelen vagyok támogatni.
Úgy gondolom, leírtam mindent és a miértjét, de hogyha szeretnél valamit kérdezni tőlem, privát üzenetben nyugodtan megteheted, esetleg segíthetek is.
 

Slider

Vezérünk a bátorság, kisérőnk a szerencse!
Támogató
2021. 06. 20.
207
140
V4 karakter
Christopher Shepard
Szia, @dxminik köszönöm az ötletet. Holnap reggel javítás alá kerül a lap
 

Darki

Barangoló
2022. 01. 09.
132
887
V4 karakter
@bosko.cizek
LV karakter
@zyrell.dorsey
Cső!

Igaz, nem látok semmiféle SGS felületen moderátori szerepkört, de kénytelen vagyok ehhez a jelentkezési laphoz hozzáírni. Én személyszerint egyáltalán nem látnálak szívesen a moderátori csapatban, azok után, hogy te szemrebbenés nélkül átvágod az OMSZ vezetőségét. Az, hogy leadsz egy frakciót "IDŐHIÁNYRA HIVATKOZVA", majd utána zaklatod egy másik frakció tagját, hogy ajánljon be (hozzáteszem, hogy több napon keresztül, illetve más embereken keresztül üzengetsz neki, hogy válaszoljon, meg keressen fel, mert te beszélni szeretnél vele), utána pedig egy adminhoz fordulsz hasonló beajánlási kéréssel az nem csak "gáz". Azok után, hogy így, semmi megbánás nélkül átvágod az egyik frakció vezetőségét nem tudlak elképzelni egy olyan csapatban aminek a FŐ feladata az, hogy segítséget nyújtson, DE semmilyen másik csapatban sem. Mindezek mellett úgy gondolom, hogy a lapod sem lett a legerősebb..
Még most szeretnék elnézést kérni a támadó stílusom miatt, de ebben a szituációban egyszerűen nem tudok másképp fogalmazni.

Mindezek ellenére én sok sikert kívánok neked, Olivér.
 
  • Tetszik
Reactions: Slider és Knifi

Dzsek

most már nevethetsz😉
2019. 01. 24.
853
3 823
Nagykanizsa
V4 karakter
Jan Flis
LV karakter
-
V2 karakter
-
@Knifi megfogalmazta miért nem támogatom a lapodat. Azért hazudni fk leadernek hogy időhiány miatt adod le, majd nni tgf-es leszel. Ezek után nem látnálak szívesen. Ezt hogy pedig"gondoltam hogy aláírsz knifi" nagyon gyorsan felejtsd el, nem a legelfogadottabb nálunk a moderátor teamben.
#telo
 

hayn

Újonc
2021. 10. 16.
27
78
V4 karakter
Lisa Bradford
Helyesírási hibák tömkelege, a fentebb leírtak alapján nem volt túl tisztességes az eddigi karriered. Amúgy se lett túl kreatív lap se tartalom, se dizájn szempontjából. A véleményem tükrözi a többiekét.
 
  • Tetszik
Reactions: Slider és Darki

Chloee

Újonc
Támogató
2021. 09. 07.
68
447
V4 karakter
Chloe Capezza 🇮🇹
LV karakter
Gabriell Sancez
Szia, a lapod elég rövid lett, nem sokat foglalkoztál vele szerintem. Viszont amit Knifi beküldött és arra a reakció sok mindent elárul, szerintem ez nem neked való feladatkör, mert ahogy a frakciók közt ugráltál(ugrálsz) sok mindent elárul. Nem hiszem, hogy bàrmilyen helyzetet higgadtan tudnál kezelni.

Minden esetre sok sikert.
 
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: Peterico és Slider
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.