/oldcar parancs behozatala.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Fecsu

fecsu on top
2019. 01. 29.
832
1 381
LV karakter
Fred Hemsworth
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Németh Elemér >

Ötleted:
< /oldcar parancs behozatala, miután beírjuk ezt a parancsot kijelzi az utolsó jármű típusát illetve ID-jét amiben ültél. >


Megjegyzés:
< Szerintem segítené azokat akik nem tudják fejből a frakció járművüknek az ID-jét és abban ültek utoljára. >
 

Fecsu

fecsu on top
2019. 01. 29.
832
1 381
LV karakter
Fred Hemsworth
Tételezzük fel, hogy adminisztrátor bármilyen okból járművet szeretne nekem gettelni, van nálam körülbelül 20 kulcs, viszont nem tudom annak a járműnek az ID-jét amiben előzőleg ültem, ha ez a jármű a sajátom akkor nem is lenne gond, mivel benne van a dashboardomba, viszont, ha bérlős az autó, vagy esetleg frakciós, azt nem tudom, hogy mi a pontos ID-je.
Biztosan van rá megoldás, például félre rakni azt az adott kulcsot, viszont szerintem, ha már ilyen jó és kidolgozott, fasza scriptek vannak a szerveren, szerintem ez az egy parancsos script is elférne. Véleményem szerint nagy segítség, de lehet csak én vagyok így vele!

[EDIT]
A /nearbyvehicles parancs én úgy tudom, hogy csak a körülöttem lévő járműveknek az ID-jét és típusát írja le.
 

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
777
2 099
20
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
Van egy olyan érzésem, hogy amennyire ötletes egy parancs, annyira lenne haszontalan is.
 
  • Tetszik
Reactions: Fecsu

Fecsu

fecsu on top
2019. 01. 29.
832
1 381
LV karakter
Fred Hemsworth
Szerintem nem lenne haszontalan, a társszervereken is bent van és használják is. Megmondom az őszintét, onnan jött az ötlet.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Suba és Nevada

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Ez a kis dolog nagyon sokat segítene a szerver játékosainak. Főleg, akik nem tudják a frakciós autójuk ID-jét, és rengeteg kulcs van náluk. Támogatom!
 
  • Tetszik
Reactions: Fecsu
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.