Olalekan Oluwafemi -> Brodesz

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

csakegyjatekos

Barangoló
2021. 02. 11.
106
221
V4 karakter
Olalekan Oluwafemi
V2 karakter
-
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
Olalekan Oluwafemi

Panaszra tett Adminisztrátor neve:
Brodesz

Panasz oka, leírása, kifejtése:
Eltér a véleményünk, szerinte simán elrabolhatnak ebben a szituációban.

Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):


Megjegyzés:
Nem veszekedés céljából nyitottam csak szeretném kikérni nagyobb admin véleményét is. Szerintem nem szabályos ilyen környezetben elrabolni, ahol körülettem rengetegen horgásznak, ráadásul a főút mellett vagyok a farmok közvetlen közelében.
 

Brodesz

Újonc
SzerverAdmin
v4
2023. 04. 17.
53
66
Balatonfüred
V4 karakter
Ryan Gjudzami
Sziasztok!
Az úthoz azért nincs olyan közel a helyszín, nem tudod megállapítani vezetőként, hogy ki mit csinál ott, főleg nem sötétben, rádadásul a te karakteredet végig takarásban tartotta az elrabló fél autója, ezáltal nem lehetett látni mi történik ott. Aki "melletted állt" az sem volt a közvetlen közeledben, ha ott állt volna más lenne a véleményem. Nem szállt ki a kocsiból, ezáltal nem keltett feltűnést sem, az autóból fogta rád a fegyvert. Nem ott rabolt ki, hanem beszállított a kocsiba és elvitt a helyszínről. A farm sincs a helyszínhez közel. Ezek miatt gondolom, hogy szabályos volt a szituáció. Köszönöm, hogy elolvastad, várom a birálatot.
 

csakegyjatekos

Barangoló
2021. 02. 11.
106
221
V4 karakter
Olalekan Oluwafemi
V2 karakter
-
Köszönöm a választ!
Az úthoz azért nincs olyan közel a helyszín, nem tudod megállapítani vezetőként, hogy ki mit csinál ott, főleg nem sötétben,
Tény, hogy nem 1 méterre az út mellett voltam, viszont akkor is úgy gondolom, hogy a szerver egyik legforgalmasabb útszakasza mellől elvinni valakit elég necces, főleg, hogy nem volt rá nyomós indoka. Érthetőbb lenne az elrablás, ha mondjuk túszejtés miatt vitt volna el, viszont mivel csak a pénzem és a cuccaim kellettek neki, szerintem irreális mértékben megkockáztatta az életét. Mivel 5 percenként vitte el onnan az embereket a srác, ezért úgy gondolom hogy elég feltűnést keltett ott bárkiben. A látási viszonyokhoz annyit, hogy a képen is látszik hogy nem korom sötét van.

rádadásul a te karakteredet végig takarásban tartotta az elrabló fél autója, ezáltal nem lehetett látni mi történik ott. Aki "melletted állt" az sem volt a közvetlen közeledben, ha ott állt volna más lenne a véleményem.
Takarásban tartott, de mivel a kocsiból tartja rám a fegyvert ezért a 20 méterre mellettem lévő srác és a többi horgász ezt simán láthatta.
Nem szállt ki a kocsiból, ezáltal nem keltett feltűnést sem, az autóból fogta rád a fegyvert.
Szerintem épp elég feltűnést keltett az, hogy 5 percenként vitte el onnan az embereket. Előttem is elrabolt onnan egy srácot, aki szintúgy a közelemben horgászott. Ezzel a felfogással akkor elrabolhat a városközpontból is, ha eltakarja az úttestet a kocsival és a legelső ember körülöttem 20 méterre van.
 
Utoljára szerkesztve:

FreaK.

és ő kiborít
FőAdmin
v4
2020. 12. 21.
2 578
12 436
19
Nagykanizsa
V4 karakter
Nathan Frease
Nem tudom, hogy honnan jött ez a kocsival elrabolok bárkit bárhonnan, de teljesen hülyeség. Egy nagyon forgalmas helyről beszélünk, rengeteg horgász autó jár arrafelé de ezek mellett még ott van egy település és rengeteg farm is. Keress fel és visszaadom ha elvettek valamit. A panasz jogos, az admint figyelmeztetésben részesítem.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.