Olajcsere ötlet

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Taylor R Roosevelt >

Ötleted:
< Sziasztok! Elég sokszor előfordul , hogy a chat felületen meg jelenik az a szöveg , hogy menj a legközelebbi szerelőtelepre és cseréltess olajat... majd elmész szerelőhöz , ő pedig mondja ,hogy nincs szükség olajcserére. Mostanság is nap mint nap előfordul velem ez az eset , hogy ezt kell mondanom szerelőként az ügyfeleknek. Az ötlet ami inkább javaslat , hogy szerintem sokkal jobb lenne mindenki számára ha átkerülne az az olajcsere rendszer ami V3 LV szerverén is van. Aki nem tudná ott milyen: Ott a rádió felületnél lehet kattintani és kiad más más információt , köztük azt is hogy járműben levő olajjal mennyi KM -t lehet még menni mielőtt olajcserére szorul. Így ezzel minden player számára láthatóvá válik mikor kell cserélni pontosan. Ezen felül még bármikor dönthet úgy , hogy olajat cseréltet akár 2 percenként. Kevesebb félre értés van belőle és gond. >

Megjegyzés:
< Szerintem nem igényel hosszú időt a megvalósítása mivel másik szerveren ez már régóta így üzemel , szerintem hasznos lenne ezen a szerveren is. Remélem nem csak én gondolom így. >
 
  • Imádom
Reactions: Nowiczky

plume

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 12.
389
314
V4 karakter
Fred Marques
LV karakter
Frank Bubber
A játékosnak 2x jelzi. Elsőnek 100 km-nél akkor nem látja a szerelő, másodjára 15 km-nél és akkor a szerelő is látja az olajcserét. Plusz ez v2, nem kell áthozni mindent v3ról
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: Mézön és crose

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Köszönöm az eddigi válaszokat , köszönöm a támogatást. Egy megjegyzés: Eric szerintem a kereskedelmed nem zavarná ez az egy kis dolog ami át kerülne V3-ról , de ez ismét az én véleményem. :D
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Köszönöm szépen a támogatást , reméljük a fejlesztők is hasznos ötletnek gondolják :)
 

milan

Pötyögtető
Very Important Person
2019. 01. 09.
532
869
26
Szia, felírtam, mindenképpen jelezve lesz az olajszint az autóban.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.