Olah Miklos jelentkezése a Fix&Drive szervizhez![Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

zsoltkiraly

Újonc
2019. 05. 14.
15
6
V4 karakter
Black Jhonson
LV karakter
Red R Jhonson
V2 karakter
Olah Miklos

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Hajas,17 éves vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ 2 éve játszom a szerveren,12858 percem van. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ Igen voltam.KÉP:https://imgur.com/VrdtYSc ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Igen. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ 4-5 órát.Igen. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ A nevem Hajas Levente 17 éves vagyok.Egy nagyobb faluban élek Erdélyben.Születésem óta van egy betegségem az asztma.Autó szerelőnek tanulok jelenleg is.11. osztályos vagyok.A barátaim mindig Hajasnak szólitanak.Van egy testvérem és egy barátnőm is.Szeretek mozogni és barátokkal lenni. ~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Olah Miklos ~


Születési helye, ideje:

~ Los Santos korház ,1993.05.05. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Szakmai iskolát végeztem. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Azért szeretnék a Fix&Drive csapatához tartozni,mert egy jó közösséget akarok magam köré meg ugye a csapat munka miatt ami ebben a melóban nagyon kell. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~Olah Miklos-nak hivnak,28 éves vagyok jelenleg.Szakmai iskolát végeztem és mellette lett egy érettségim is.Autószerelőnek tanultam a Los Santosi iskolában még ezelőtt jó pár évvel.Már 8 éve dolgozok rendszeresen kocsikon.Mindig haveroknak szereltem a legtöbbet és szereztem a tapasztalatot.Most ki szeretném magam próbálni egy másik városban új körülmények között.Már volt egy BMW márka szervizben de teljesen más mint ami megy mondjuk Los Santos-ban vagy San Fierroban.Már egy fél éve keresek munkát,hogy tudjak pénzt keresni és normálisan élni.A nagy keresés közepette kaptam a hirdetést,hogy tőlem nem messze San Fierroban a Fix&Drive-nál munkást keresnek és ha lehet akkor élnék a lehetőséggel.Szerintem nem kerülnék egy rossz közösségbe. ~

Aláírás:

Olah Miklos

 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

JaydenV2

APM GOD
2020. 01. 25.
166
37
26
Érd
V2 karakter
Stella Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on a holnapi nap folyamán (2020.12.17.) 18:30-kor lesz.
Amennyiben nem felel meg az időpont privátban keressen fel egy vezetőségi tagot!
- ))

XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.