Okimura Haruto Törzsőrmester jelentései [08.19 - 08.25]

MigelHJ

Újonc
2019. 01. 10.
71
20
20
V4 karakter
Okimura Haruto
LV karakter
Migel H Jhons
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Okimura Haruto
Rendfokozat:
Törzsőrmester
Egység főkódja és egységszáma:
S-09 | T-6
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Hillson Főtörzsőrmester



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Jake Costelo
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
-
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.08.21.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
(84.1 §) Fegyveralkatrész - Birtoklása
Az intézkedés részletes leírása:
08.21.-én járőrszolgálatot teljesítettem S09-es motoros egységen Dillimore-ban amikor dulakodást vettem észre az egyik bolt mellet.
Kettő csákányos úr kergetett egy harmadik urat, aki teljes erőbeadásával menekült. Menekülés közben többször eltalálták csákánnyal az urat. Azonnal oda siettem szétoszlatni a verekedőket. Sikerült is viszont az elkövetők megpróbáltak elmenekülni, viszont nem volt jó csapat munkájuk és az úr aki vezetett volna nem ment tovább a kocsival és véletlen bezárta az ajtót is.

Megbilincseltem az el követőt aki csákánnyal verte az áldozatot. Erősítést kértem rádión egy célszemély beszállítása véget amire Hillson főtörzsőrmester válaszolt a T6-os egységben. Mielőtt megérkezett volna a másik úrtól azt halottam, hogy azt mondta hogy fáj a feje valami kristályos anyagtól. Ezért megkértem főtörzsőrmestert, hogy őt is bilincselje meg és vigyük be.

Kihallgatás megkezdésével a protokoll szerint jártunk el. Bemutatkoztunk, rendfokozattal és jelvényszámmal együtt. Megkérdeztük, hogy tisztába vannak-e a jogaikkal nem voltak, ezért elmondtuk nekik. Megkérdeztük hogy szeretnének-e élni akármelyik jogukkal? Nem éltek egyik jogukkal sem. Ruházat vizsgálatnál az úrnál akit feltételezett kábítószer befolyása alatt miatt hoztunk be egy AK-47-es tust találtam, a másik úrnál akit TSK miatt hoztunk be egy koka levelet találtam.

Kihallgatás során kiderült, hogy félre halottam és a másik úr mondta hogy fáj a feje valami kristálytól. Viszont nem volt elérhető ember aki ezt kitudná vizsgálni. Kihallgatás gyorsan véget ért mivel nem tudtunk sajnos kiszedni belőlük semmit.

Az úrral szembesítettük a vádakkal. IFAB miatt 65.000$ pénzbírságot és 45 nap letöltendő szabadságvesztést kapott. Óvadékra volt lehetőség, viszont nem élt vele.



KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
$65,000
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
45 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
Elsütőszerkezet és tus (AK-47) (1db)
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
k-p-2024-08-21-144527085.png

Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
$5,000


Aláírás:
Okimura Haruto
lablec.png
 

MigelHJ

Újonc
2019. 01. 10.
71
20
20
V4 karakter
Okimura Haruto
LV karakter
Migel H Jhons
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Okimura Haruto
Rendfokozat:
Törzsőrmester
Egység főkódja és egységszáma:
S-09 | T-6
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Hillson Főtörzsőrmester

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
James Costelo
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
-
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.08.21.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
(62.1 §) Testi sértés - Könnyű (8 napon belül gyógyuló sérülés)
(87.1 §) Kábítószer alkotóelem - Birtoklása
Az intézkedés részletes leírása:
08.21.-én járőrszolgálatot teljesítettem S09-es motoros egységen Dillimore-ban amikor dulakodást vettem észre az egyik bolt mellet.
Kettő csákányos úr kergetett egy harmadik urat, aki teljes erőbeadásával menekült. Menekülés közben többször eltalálták csákánnyal az urat. Azonnal oda siettem szétoszlatni a verekedőket. Sikerült is viszont az elkövetők megpróbáltak elmenekülni, viszont nem volt jó csapat munkájuk és az úr aki vezetett volna nem ment tovább a kocsival és véletlen bezárta az ajtót is.

Megbilincseltem az el követőt aki csákánnyal verte az áldozatot. Erősítést kértem rádión egy célszemély beszállítása véget amire Hillson főtörzsőrmester válaszolt a T6-os egységben. Mielőtt megérkezett volna a másik úrtól azt halottam, hogy azt mondta hogy fáj a feje valami kristályos anyagtól. Ezért megkértem főtörzsőrmestert, hogy őt is bilincselje meg és vigyük be.

Kihallgatás megkezdésével a protokoll szerint jártunk el. Bemutatkoztunk, rendfokozattal és jelvényszámmal együtt. Megkérdeztük, hogy tisztába vannak-e a jogaikkal nem voltak, ezért elmondtuk nekik. Megkérdeztük hogy szeretnének-e élni akármelyik jogukkal? Nem éltek egyik jogukkal sem. Ruházat vizsgálatnál az úrnál akit feltételezett kábítószer befolyása alatt miatt hoztunk be egy AK-47-es tust találtam, a másik úrnál akit TSK miatt hoztunk be egy koka levelet találtam.

Kihallgatás során kiderült, hogy félre halottam és a másik úr mondta hogy fáj a feje valami kristálytól. Viszont nem volt elérhető ember aki ezt kitudná vizsgálni. Kihallgatás gyorsan véget ért mivel nem tudtunk sajnos kiszedni belőlük semmit.

Az úrral szembesítettük a vádakkal. TSK, IKAB miatt 91.000$ pénzbírságot és 75 nap letöltendő szabadságvesztést kapott. Óvadékra volt lehetőség, viszont nem élt vele.

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
$91,000
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
75 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
Kokalevél (1db)
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
k-p-2024-08-21-144527085.png

Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
$4,000

Aláírás:
Okimura Haruto
lablec.png
 

MigelHJ

Újonc
2019. 01. 10.
71
20
20
V4 karakter
Okimura Haruto
LV karakter
Migel H Jhons
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Okimura Haruto
Rendfokozat:
Törzsőrmester
Egység főkódja és egységszáma:
S-09 | T-4
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Rose Zászlós

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Simo Darkovic
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Audi A8 D4 - AC-CF-42
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.08.21.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
(84.1 §) Fegyveralkatrész - Birtoklása
Az intézkedés részletes leírása:
08.21.-én járőrszolgálatot teljesítettem S09-es motoros egységen Seering környékén amikor nem messze tőlem egy közúti baleset történt. Az okozó két lyukas kerékkel közlekedett és szembe sáv miatt okozta a balesetet. Egy hosszas beszélgetés után az úr aki okozta a balesetet felajánlott kettő darab illegális fegyver alkatrész a kár megtérítésért. A másik úr mondta, hogy nem szeretné az alkatrészeket.
Miután mindent megbeszéltek megkérdtem az okozót hogy ne menjen el, mivel előállítom a rendőrségen IFAB miatt.

Megbilincseltem az el követőt akit a T-4-es egység szállított be Adelynn Rose Zászlós személyében.

Kihallgatás megkezdésével a protokoll szerint jártunk el. Bemutatkoztunk, rendfokozattal és jelvényszámmal együtt. Megkérdeztük, hogy tisztába van-e a jogaival. Tisztában volt. Megkérdeztük hogy szeretne-e élni akármelyik jogával? Nem élt egyik jogával sem. Ruházat vizsgálatot nem végeztem mivel a helyszínen meg volt.

Kihallgatás nem tartott sokáig mivel együtt működő volt az úr, nem tudta, hogy illegális tárgyak vannak nála. Büntetlen előéletű volt ezért kértünk -40% enyhítést amit Cody Bishop főhadnagy engedélyével [#474] tettük.

Az úrral szembesítettük a vádakkal. IKAB miatt 21.600$ pénzbírságot és 45 nap letöltendő szabadságvesztést kapott. Óvadékra volt lehetőség, viszont nem élt vele.

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
$21,600
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
45 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
Alsó rész (Colt-45, Glock-17) (1db)
Ravasz és tok (Remington 870) (1db)
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
k-p-2024-08-21-161016315.png

Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
$10,000

Aláírás:
Okimura Haruto
lablec.png
 
Utoljára szerkesztve:

MigelHJ

Újonc
2019. 01. 10.
71
20
20
V4 karakter
Okimura Haruto
LV karakter
Migel H Jhons
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Okimura Haruto
Rendfokozat:
Törzsőrmester
Egység főkódja és egységszáma:
S-02 | T-5
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Stouhoffer Főtörzsőrmester
Watts Őrmester



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Anthony Andrews
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Volkswagen Beetle '73 - BIC-39
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.08.23.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
(56 §) Rendőri utasítás megszegése
Az intézkedés részletes leírása:
08.23.-én Claybrooks hadnagy stoptáblás akcióján vettem részt az S02-es motoros egységgel Blueberryben. Ahol félre állítottam egy Volkswagen Beetle-t STFK miatt. Igazoltatás során nem volt nála forgalmiengedély illetve a rendszerben is le volt járva. Igazoltatás végén közöltem vele, hogy nem mehet tovább forgalmiengedély hiánya miatt. Értesítettem a többi motoros egységet aki Blueberryben volt, hogy ha látják tovább hajtani értesítsenek.

Egy bő 30 perc után értesültem, hogy tovább ment és lett félreállítva RUM miatt. 2 percen belül már bilincsben is volt aztán, el lett szállítva a Los Santosi Főkapitányságra.

Kihallgatás megkezdésével a protokoll szerint jártunk el. Bemutatkoztunk, rendfokozattal és jelvényszámmal együtt. Megkérdeztük, hogy tisztába van-e a jogaival. Tisztában volt. Megkérdeztük hogy szeretne-e élni akármelyik jogával? Nem élt egyik jogával sem. Ruházat vizsgálat során nem találtunk nála semmi említésre méltót.

Kihallgatás nem tartott sokáig mivel együtt működő volt az úr, és nem volt komoly büntetése, priusza.

Az úrral szembesítettük a vádakkal. RUM miatt 16.640$ pénzbírságot és 45 nap letöltendő szabadságvesztést kapott. Óvadékra volt lehetőség, élt is vele.



KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
$16,640
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
45 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
-
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
-
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
-


Aláírás:
Okimura Haruto
lablec.png