Okimura Haruto Őrmester jelentései [08.12 - 08.18]

MigelHJ

Újonc
2019. 01. 10.
65
20
20
V4 karakter
Okimura Haruto
LV karakter
Migel H Jhons
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Okimura Haruto
Rendfokozat:
Törzsőrmester
Egység főkódja és egységszáma:
S-05
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Lopez Törzsőrmester



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Donnie Cassio
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Nissan GT-R - KB-MB091
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.08.12.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
(78 §) Cserbenhagyás
Az intézkedés részletes leírása:
08.12.-én járőrszolgálatot teljesítettem S05-ős motoros egységgel Caseri Lopez törzsőrmesterrel együtt Tierra Robada környékén.
Ahol beriasztott egy CSH körözéses Nissan GT-R. Amit sikeresen félre állítottunk. Közöltűk az úrral, hogy elő lesz állítva CSH váddal. Beszállítottuk a Tierra Robadai Kirendeltségbe.

Kihallgatás megkezdésével a protokoll szerint jártunk el. Bemutatkoztunk, rendfokozattal és jelvényszámmal együtt. Megkérdeztük, hogy tisztába van-e a jogaival, azt mondta tisztában van. Megkérdeztük hogy szeretne-e élni akármelyik jogával? Viszont nem szeretett volna élni egyikkel sem. Ruházat vizsgálatnál nem találtunk semmit, ami említésre méltó.

Kihallgatás során próbált többszőr is kibújni a intézkedés alól azzal hogy: "Ahogy elnézem a taxi sofőr úr sem volt éppen a helyzet magaslatán.", vagy "Ugyan annyira voltam szembe sávban, mint a taxi."
Viszont az előállítás alatt a felvételen látszódót, hogy nincsen az úrnak igaza. Illetve a nagyobb hangsúlyt a CSH-ra fordítottuk mivel az tökéletesen látszott. Elismerte, hogy hibázott.

CSH miatt $52,000 pénzbírságot és 75 nap letöltendő szabadságvesztést kapott. Óvadékra volt lehetőség, viszont nem és élt is vele.



KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
$52,000
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
75 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[X] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
-
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
k-p-2024-08-13-205216243.png

Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
-


Aláírás:
Okimura Haruto
lablec.png
 

MigelHJ

Újonc
2019. 01. 10.
65
20
20
V4 karakter
Okimura Haruto
LV karakter
Migel H Jhons
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Okimura Haruto
Rendfokozat:
Törzsőrmester
Egység főkódja és egységszáma:
S-08
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
-



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Marco D Agostino
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
-
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.08.13.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
(54 §) Hatóság félrevezetése
Az intézkedés részletes leírása:
08.13.-án járőrszolgálatot teljesítettem S08-as motoros egységgel Blueberryben.
Járőrszolgálat folytatása során egy Fekete BMW-s "Driftelt" neki az oszlopnak amit félre is állítottam. A kocsiban két személy ült, anyóson a tulajdonos és az elő állított személy volt a sofőr.

Igazoltatás során a sofőr elfutott viszont nem mentem utána egyből elvégeztem a tulajdonosnak az igazoltatását. Nagyon sokáig tartott mivel nagyon nem volt együtt működő viszont szerencséjére türelmes voltam. Az úr igazoltatásának végével nem találtam semmi problémát. Megkértem hogy hívja vissza a barátját. Azt mondta nem szükséges mivel az út másik oldalán volt. Oda mentünk és folytattam vele az igazoltatást. Az úr össze vissza beszélt, kértem iratokat, de nem volt hajlandó és azt hajtogatta hogy nem ő vezetett. Tisztán láttam hogy ő volt illetve onnan szállt ki. Tisztáztam vele, hogy elő lesz állítva hatóság félrevezetése miatt.

Kihallgatás megkezdésével a protokoll szerint jártam el. Bemutatkoztam, rendfokozattal és jelvényszámmal együtt. Megkérdeztem, hogy tisztába van-e a jogaival, azt mondta tisztában van. Megkérdeztem hogy szeretne-e élni akármelyik jogával? Viszont nem szeretett volna élni egyikkel sem. Ruházat vizsgálatnál nem találtam semmit, ami említésre méltó.

Kihallgatás előtt végig azt állította hogy nem ő vezetett viszont bevallotta, hogy még is ő volt: "Jó, én vezettem. Nem rendelkezem jogosítvánnyal se". Próbált azzal kibújni hogy a kocsi tulajdonosa kérte meg rá hogy vezessen mivel neki sincs jogsija, de ellenőrzés közben volt nála és rendben is volt.
Sajnos nem jutottunk egyről a kettőre mivel próbált kibújni a vádak alól viszont az hogy állította hogy nem ő vezetett és aztán meg belátta nagyon nem volt rá lehetőség. Tisztáztam vele a vádakat.

HF miatt 64 nap [-20% #1366] letöltendő szabadságvesztést kapott. Óvadékra nem volt lehetőség. ((kis szint))



KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
$0
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
64 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[O] - Kapott
[X] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
-
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
-
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
-


Aláírás:
Okimura Haruto
lablec.png