Okimura Haruto Főtörzsőrmester jelentései [09.30 - 10.06]

MigelHJ

Barangoló
2019. 01. 10.
80
28
20
V4 karakter
Okimura Haruto
LV karakter
Migel H Jhons
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Okimura Haruto
Rendfokozat:
Főtörzsőrmester
Egység főkódja és egységszáma:
SIERRA-09, ADAM-103
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Mark Hansen Főtörzsőrmester
Mike Dover Őrmester



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Thiago Alvidrez
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Suzuki Hayabusa - AE-EB-63
Körözést elrendelő neve:
Okimura Haruto
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
Rendőrség
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.10.05.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
78 § Cserbenhagyás (CSH)
Az intézkedés részletes leírása:
Járőrszolgálatot folytattam a SIERRA-09-es egységben amikor is találkoztam egy motorossal aki nem viselt sisakot aranybank előtt. A nap folyamán megint találkoztam az úrral, viszont tagadta hogy ő volt az akivel találkoztam. Megkértem még egyszer hogy sisak nélkül ne motorozzon. Mivel ez veszélyes, és a KRESZ elő is írja. Nem sokkal később érkezet egy hívás miszerint CSH történt. Helyszínre való kiérkezéskor (Blueberry - Zacis parkoló) megkezdem az intézkedést.

Intézkedés során elkértem a felvételeket, amint egyértelműen meglehet állapítani a szabálytalanság, 2 kocsinak direkt neki ment a motorral (amit később el is ismert) aztán a felvételen az látszódott, hogy tovább hajt. Kiraktam a körözést a motorra amivel egy 45 perc után találkoztam Dillimore és Blueberry összekötő kereszteződésben. Szint úgy nem viselt sisakot, illetve igazoltatás során, nem volt egy érvényes íratja sem.
Egy egységet kértem, beszállításra amire az ADAM-103 reagált. Az urat a Dillimore-i kirendeltségbe szállítottuk és ott megkezdtük a kihallgatást.

Szokásnak és protokollnak megfelelően bemutatkoztunk, megkérdeztük, hogy ismeri-e a jogait, illetve szeretne élni-e vele. Ismerte, és nem élt egy jogával sem. Megmutattuk a felvételt az úrnak, aki viszont elkezdet kiskapukat keresni rajta. Egyik ilyen volt hogy nem elhajtott hanem csak megfordult. Ez egy érdekes feltevés volt, mivel látszódik, hogy behajt (ráadásul szabálytalanul) a parkolóba neki megy a bejelentő kocsijának aztán tovább megy, neki megy még egy kocsinak a parkolóban és elhagyja a parkolót. Másik feltevése az volt, hogy amikor visszament (részben igaz volt) megállt az úr kocsija mellett és a bejelentő nem akart oda menni hozzá tisztázni az ügyet. Sajnos arról nincs bizonyíték, hogy mennyi ideig állt meg, vagy hogy tényleg elakarta intézni az ügyet.
Elkezdtük kérdezgetni pontosan mi volt, és próbálta magáról a fellelőség tényét hárítani, hogy maga a sértettnek kellet volna oda menni hozzá, ha intézni akarta. Közöltük vele hogy ez nem teljesen így van és, hogy neki is oda kellett volna mennie. Legnagyobb problémánk nem is az volt, hogy csak megfordult, hanem hogy egy szót nem szólt. Próbáltuk megértetni az úrral a problémánkat, viszont súlyosan elkezdet minket szidalmazni. Bohócnak hívta Hansen Főtörzsőrmestert, aztán azt mondta, hogy "magánál ott fent valami nem okés".

Ezek után a cella felé vettük az irányt, közöltük az úrral, hogy annak ellenére hogy amit mondott csak CSH vádjával lesz bent ami 52.000 $ pénzbírságot jelent illetve 75 nap letöltendő börtönbüntetést jelent óvadékra volt lehetőség, le is tette. Továbbá a jogosítványa is bevonásra került.



KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
$52,000$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
75 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[X] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
-
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
[2024-10-05 13:29:13] [Output] : *** Okimura Haruto kidobott egy tárgyat a szemetesbe. (Vezetői engedély)
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
-


Aláírás:
Okimura Haruto
lablec.png