OKF jelentkezés

Rontu

Újonc
2022. 09. 16.
11
11
V4 karakter
Emiliya Chernysheva
k-p-2024-07-11-191253859.png
tuzoltosag.png


Olvassa el az instrukciókat a jelentkezési formanyomtatvány kitöltése előtt.
Formanyomtatványt a helyesírás szabályainak megfelelően kell kitölteni.
Ügyeljen, hogy válaszait bő mondatokban fejezze ki, ahol szükséges
részletekbe menően fejtse ki gondolatait.


- IC (In Character) -

Jelentkező neve: Emiliya Chernysheva
Születési helye, ideje: Krasznojarszk, 1998.12.09
Bejelentett lakcíme: Melanoma Street 2.
Elérhetőségek (e-mail cím, telefonszám): emiliya@see-game.com, +38-76-532-2665
Legmagasabb iskolai végzettsége: Egyetem
Megszerzett szakmák, képzettségek: Autószerelő, Általános ápoló
Nyelvismeret: Magyar, Angol, Orosz
Gépjármű vezetői engedély kategóriája: B kategória

Miért szeretne csatlakozni a katasztrófavédelemhez?
Mindig is vonzott az emberek segítsége illetve a város védelme és biztonsága/biztonságba helyezése.


Mi a tűz égéséhez szükséges három feltétel?
Éghető anyag, Hőmérséklet, Oxigén


Ön egy számítógépes teremben tartózkodik, ahol tűz keletkezik. Mi a teendő?
Első sorban az áramot lekapcsoljuk, majd a tűz keletkezési helyét illetve a területet felmérjük, ezek után eloltjuk a tüzet poroltóval, ügyelve társaink és a saját binztonságunkra.


Milyen szakfelszerelések találhatóak meg egy gépjárműfecskendő málhaterében?
habsugárcső feszítővágó, puttonyfecskendő, kapocspárkulcs, tüskekészlet, lapát, tömlő, csákány, fűrész, osztó, mászókötél, stb.


Ön és a társa éppen egy lángoló lakóházban végeznek felderítést. A társára rászakad a mennyezet. Mi a teendő?
Berádiózom az esetet ezek után felmérem a helyszínt és ha biztos, elkezdem a beszakadt mennyezet körüloltását. Ezek után egy kollégámmal megpróbálom kimenekíteni a társam és megfelelő ellátásban részesíteni őt várva a mentők érkezésére.


Los Santosban egy lakás tűzhöz riasztják a tűzoltókat. A helyszínen a lakás tulajdonosa állítása szerint az égő épületbe rekedt a 7 éves kisfia, illetve egy gázpalack is van a gáztűzhelyre rákötve, a tűzfészekhez közel. Mi a szakszerű eljárásmenet?
Első sorban áramtalanítjuk a helyszínt. Ezt követően az épületet biztosítjuk a gázpalack kihozatalával és lehűtésével majd visszasietünk a 7 éves gyermek élete megmentéséért. Óvatosan a gyereket biztos elhelyezésben kivisszük az épületből. Amint kijuttattuk a gyermeket a lehető legjobban ellátjuk, és várunk a megfelelő szakemberekre.


Mellékelje a szakmai önéletrajzát!

Oroszországban nőttem fel apukámmal, ugyanis sajnos anyukám meghalt egy balesetben. Apukám talált egy jól fizető munkát Los Angelesben ezért odaköltözünk és ott kezdtem el a tanulmányaimat. Letettem egy általános ápoló szakmát és egy szerelőt. Megszereztem a jogosítványomat majd elsőnek szerelőnek álltam be, de nem éreztem a magam munkájának ezért váltani szerettem volna és a választás az ORF-ra esett ugyanis nagyon megkedveltem a munkásságukat és a hivatásomnak szerettem volna.

- OOC (Out Of Character) -

Mesélj magadról, mit kell tudnunk rólad? (neved, korod, egyéb információk)
Marci vagyok 16 éves szeretem a katasztrófavédelmis és rendvédelmis dolgokkal kapcsolatban bármit, gépi és cnc forgácsoló szakon végszem tanulmányaimat, majd az évek során szeretnék egy saját szerelő vállalkozást nyitni ha úgy hozza a sors, de minden megteszek ami tőllem telik.

Mennyi játszott perccel rendelkezel?
23 839 perc

Voltál-e már AdminJailben, illetve kitiltva a szerverről? Mellékelj képet az UCP-ről.

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
Szeretnék a csapatba tartozni illetve kipróbálni magam ebben a frakcióban és a munkát is kipróbálni ic mivel eléggé megtetszett amióta újra elkezdtem játszani.

Voltál-e már korábban más frakcióban? Ha igen, miért léptél ki?
SRS-ben voltam, azért léptem ki mivel nem volt rá elég időm.

Rendelkezel mikrofonnal, továbbá TeamSpeak 3 klienssel?
Igen rendelkezem.

Kijelentem, hogy a jelentkezés során az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg a sajátomba belecsempészni.

Kelt: 2024.08.14

Aláírás: Emiliya Chernysheva





 
Utoljára szerkesztve:

Szilva

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
287
427
23
Nemesrempehollós
V4 karakter
Eddy Harrison 👨‍🚒
LV karakter
Amanda Hyde
A címet módosítsd, hogy OKF és nem ORFK. Ne higgyék azt, hogy a rendőrséghez jelentkeztél. :D
Illetve kicsit bővítsd még a válaszaidat a szituációs kérdéseknél. Próbáld meg minél részletesebben leírni, hogyan kezelnéd ezeket.
Illetve az FK jump jail sose tetszik nekem, de látszik, hogy nem mostanában volt. Remélem azóta azért van időd a szerverre.