OKF - Emily Rodger jelentkezési lapja.

Kupcsika15

Újonc
2023. 08. 04.
8
16
Borsodbóta
V4 karakter
Mia Rodger
V2 karakter
Jessica Klawgberg
k-p-2024-07-11-191253859.png
tuzoltosag.png


Olvassa el az instrukciókat a jelentkezési formanyomtatvány kitöltése előtt.
Formanyomtatványt a helyesírás szabályainak megfelelően kell kitölteni.
Ügyeljen, hogy válaszait bő mondatokban fejezze ki, ahol szükséges
részletekbe menően fejtse ki gondolatait.


- IC (In Character) -

Jelentkező neve: -Emily Rodger-
Születési helye, ideje: -Los Santos, 1985.07.11-
Bejelentett lakcíme: - Country Side, Robert utca, 45-
Elérhetőségek (e-mail cím, telefonszám): -Bgergorally@gmail.com, +38-76-712-6377-

Legmagasabb iskolai végzettsége: -Közszolgálati Egyetem-
Megszerzett szakmák, képzettségek: -8 Általános, Érettségi, Közszolgálati Technikus szakma, Diploma-
Nyelvismeret: -Magyar (Anyanyelv), Német (Alapfok)-
Gépjármű vezetői engedély kategóriája: -B-

Miért szeretne csatlakozni a katasztrófavédelemhez?
-Szeretnék egy normális közösség tagja lenni, illetve szeretek az embereken segíteni-


Mi a tűz égéséhez szükséges három feltétel?
-Hő, Oxigén, Gyullékony anyag-


Ön egy számítógépes teremben tartózkodik, ahol tűz keletkezik. Mi a teendő?
-Elsőnek is lekapcsolom a biztosítékot, a bent lévő embereket ki küldöm az égő teremből, majd poroltóval eloltom a tüzet (!Vizet nem használhatok!)-


Milyen szakfelszerelések találhatóak meg egy gépjárműfecskendő málhaterében?
-Feszítóvágó, Tömlő, Elosztó, Porral oltó, Kalapás, Habbekeverő, Benzines láncfűrész, Lapát, Habsugárcső, Sugárcső, Légzőkészülék-


Ön és a társa éppen egy lángoló lakóházban végeznek felderítést. A társára rászakad a mennyezet. Mi a teendő?
-Azonnal abbahagyom az adott tevékenységemet, és a bajtársam segítségére sietek, gyorsan szólok rádión segítségért, addig megpróbálom kiszabadítani a törmelék alól, majd kimentem az égő házból, és átadom az Országos Mentőszolgállat munkatársainak-


Los Santosban egy lakás tűzhöz riasztják a tűzoltókat. A helyszínen a lakás tulajdonosa állítása szerint az égő épületbe rekedt a 7 éves kisfia, illetve egy gázpalack is van a gáztűzhelyre rákötve, a tűzfészekhez közel. Mi a szakszerű eljárásmenet?
-Azonnali behatolás után a csapat eggyik felével megkeressük a kisfiút, majd kiszabadítsuk az égő házból, eközben a másik csapat a gázpalack körül megpróbáljuk eloltani a tüzet, illetve a gázpalack folyamatos vízsugárral való hűtését biztosítani kell, majd ha eloltottuk a tüzet, kivisszük a gázpalackot a leégett házból, majd átadjuk a Tűzszerész munkatársainak-


Mellékelje a szakmai önéletrajzát!

Neve: Emily Rodger.

Születési hely, ideje: Los Santos, 1985.07.11.
Szakmai végzettség: Közszolgállati Technikus szakma, illetve diploma.
Munkahelye: Nincs, "munkát keres".
Tulajdonságai: Figyelmes, Fürge, Parancsteljesítő/Parancskövető, Kedves/Barátságos, Könnyen tanul.



- OOC (Out Of Character) -

Mesélj magadról, mit kell tudnunk rólad? (neved, korod, egyéb információk)
-Szépeket! Engem Barta Gergő Roland-nak hívnak, 15 éves vagyok. Lassan 7 éve játszom RolePlay szervereken. Jelenleg Középiskolában tanulok, Hegesztő szakmát. Kiskorom óta szerettem volna Rendőr/tűzoltó lenni, de sok rossz tapasztalatot hallottam, és az utolsó pillanatban meggondoltam magam. Kedvenc hobbyaim: Foci (Versenyszinten focizok, Malyinka SE Megye II U-19 csapatban), Illetve mostanság horgászok nagyon sokat. Könnyen ismerkedek/barátkozok emberekkel, kedves vagyok, szeretek segíteni az embereknek. Kicsit félős vagyok, de ha kezdeményezel beszélgetést, könnyen elfelejtem ezt az érzést-

Mennyi játszott perccel rendelkezel?
-Lap írása alatt: 8920-

Voltál-e már AdminJailben, illetve kitiltva a szerverről? Mellékelj képet az UCP-ről.
-https://imgur.com/Meo2h6P-

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
-Szeretnék sok-sok élménnyel gazdagodni, és normális közösséghez tartozni illetve szeretném megtapasztali milyen lehet tűzoltónak lenni-

Voltál-e már korábban más frakcióban? Ha igen, miért léptél ki?
-Sajnos nem-

Rendelkezel mikrofonnal, továbbá TeamSpeak 3 klienssel?
-Természetesen!-

Kijelentem, hogy a jelentkezés során az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg a sajátomba belecsempészni.

Kelt: 2024.07.15. 19:26

Aláírás:Emily Rodger











 
Utoljára szerkesztve:

Puree

Még nem veszíthetek..
2022. 02. 13.
429
113
V4 karakter
Adam D Lewis
LV karakter
-
V2 karakter
-
OKF-sz-nes.png

Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság

Tisztelt jelentkező!

A jelentkezési lapja elbírálásra került. Örömmel értesítem, hogy a vezetőség döntése alapján a jelentkezése elfogadásra került!
Várjuk a San Fierroi Tűzoltó parancsnokságon szóbeli meghallgatásra ((TS)) 2024.07.19-én 18:00 és 20:30 között! Ha ennek nem tesz eleget a jelentkezése automatikusan elutasításra kerül! A meghallgatáson szakmai kérdések is felmerülhetnek, felkészülésében az oktató anyagaink segítenek!
Jó felkészülést!

((Amennyiben nem felel meg a kiírt időpont privát üzenetben keress fel))

Tisztelettel: Adam D Lewis, Százados
Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság