OKF - Caleb Stevens - Hivatásos állományba való jelentkezés

magyar kóla

Újonc
2023. 06. 16.
72
446
V4 karakter
Caleb Stevens
LV karakter
Raul Herrera
V2 karakter
Nincs
okflogod7spt.png
tuzoltosag.png


Olvassa el az instrukciókat a jelentkezési formanyomtatvány kitöltése előtt.
Formanyomtatványt a helyesírás szabályainak megfelelően kell kitölteni.
Ügyeljen, hogy válaszait bő mondatokban fejezze ki, ahol szükséges
részletekbe menően fejtse ki gondolatait.


- IC (In Character) -

Jelentkező neve: Caleb Stevens
Születési helye, ideje: United States Of America - San Andreas - Los Santos - 1994.01.10
Bejelentett lakcíme: Los Santos, Boulevard Strt. 189/a
Elérhetőségek (e-mail cím, telefonszám): +38-76-575-5621
Legmagasabb iskolai végzettsége: Szakgimnázium
Megszerzett szakmák, képzettségek: Közszolgálati Ügykezelő
Nyelvismeret: Angol, spanyol
Gépjármű vezetői engedély kategóriája: B kategória

Miért szeretne csatlakozni a katasztrófavédelemhez?
Életcélom, hogy tűzoltó lehessek. A családban mindenki tűzoltó volt. Szeretnék az ország biztonságáért felelni.


Mi a tűz égéséhez szükséges három feltétel?
Oxigén, éghető anyag, hőmérséklet


Ön egy számítógépes teremben tartózkodik, ahol tűz keletkezik. Mi a teendő?
Legelsőnek áramtalanítom az elektronikai készülékeket, megnyomom a tűzjelző gombot, ezt követően ha több magammal tartózkodok a teremben, akkor mindenkit kivezénylek a teremből. A helység poroltó készülékével megpróbálom a tüzet eloltani.


Milyen szakfelszerelések találhatóak meg egy gépjárműfecskendő málhaterében?
Víztartály és az ehhez kötött szivattyú rendszer, emelő felszerelés, tömlők, védőfelszerelések, Műszaki mentéshez szükséges felszerelések.


Ön és a társa éppen egy lángoló lakóházban végeznek felderítést. A társára rászakad a mennyezet. Mi a teendő?
Azonnal értesítem a rádió forgalmazásban a társaimat a bekövetkezett helyzetről. Segítséget kérek, amennyiben nem áll fent a saját életem veszélyeztetése, akkor a társamat mihamarabb megpróbálom megmenteni. A bajba jutott társam körül a tüzet megpróbálom eloltani és a segítség megérkezéséig biztosítom a helyszínt. Ügyelnék a bajba jutott társam légzésére és a nyugalmára.


Los Santosban egy lakás tűzhöz riasztják a tűzoltókat. A helyszínen a lakás tulajdonosa állítása szerint az égő épületbe rekedt a 7 éves kisfia, illetve egy gázpalack is van a gáztűzhelyre rákötve, a tűzfészekhez közel. Mi a szakszerű eljárásmenet?
A kiérkezést követően pontosan lokalizálni a gáz palack, a kis gyermek és adott esetben más bent szorult személyek hollétét. Ezeknek függvényében és mérlegelését követően az emberi élet a legelső, vagy adott szituációban párhuzamosan végezni a gáz palack elzárását a tűztől. A gyermek kimentését követően átadja az OMSZ munkatársainak. A lakás áramtalanítása után megkezdhető/folytatható a tűz oltása.


Mellékelje a szakmai önéletrajzát!
Születési nevem Caleb Stevens, születtem Los Santos, 1994.01.10.-én. Legmagasabb iskolai végzettségem: Szakgimnázium. Rendészeti pályára készültem, ezért is végeztem el a Közszolgálati Ügykezelő szakot. 2014 óta a Los Santos -i városházán dolgoztam, mint irodista. Anyanyelvem az angol, középfokú nyelvizsgám van spanyol nyelvből. B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezem.


- OOC (Out Of Character) -

Mesélj magadról, mit kell tudnunk rólad? (neved, korod, egyéb információk)
24 éves vagyok, Lambertnak hívnak. 10 éve játszok roleplay szervereken, nem rég óta játszok itt a SeeMTA-n. Eddig leginkább LV-n játszottam mostanában, tartósan vissza húz a szívem ide V4-re. Könnyen alkalmazkodok mindenkihez, szeretek és tudok is csapatban dolgozni.

Mennyi játszott perccel rendelkezel?
15 ezer

Voltál-e már AdminJailben, illetve kitiltva a szerverről? Mellékelj képet az UCP-ről.
raul_caleb.png


Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
Nagyon tetszik az új rendszer amit csináltak a fejlesztők, szeretek élményképeket készíteni, és látok fantáziát a Tűzoltóságba.

Voltál-e már korábban más frakcióban? Ha igen, miért léptél ki?
Illegális frakcióban voltam, kb 8 hónappal ezelőtt, vagy valami ilyesmi. IRL dolgaim miatt nem tudtam a játékkal foglalkozni.

Rendelkezel mikrofonnal, továbbá TeamSpeak 3 klienssel?
Igen.

Kijelentem, hogy a jelentkezés során az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg a sajátomba belecsempészni.

Kelt: 204.07.10

Aláírás: Caleb Stevens





 

Puree

Még nem veszíthetek..
2022. 02. 13.
429
113
V4 karakter
Adam D Lewis
LV karakter
-
V2 karakter
-
OKF-sz-nes.png

Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság

Tisztelt jelentkező!

A jelentkezési lapja elbírálásra került. Sajnálattal értesítjük, hogy a beküldött jelentkezési lapja elutasításra került.
Kérjük az oktató anyag áttanulmányozását, egy későbbi időpontban várjuk jelentkezését.

Tisztelettel: Adam D Lewis, Százados
Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság