Oguzhan Aldemir

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Oguzhan

Újonc
2019. 06. 24.
65
37
22
Budapest IV.
V4 karakter
Oguzhan Aldemir
LV karakter
Emile Lemaire
V2 karakter
Oguzhan Aldemir

Nemzeti Nyomozó Iroda - Jelentkezési Nyomtatvány
Jelentkezést összeszerkesztette, formázta: Charlie Cortez, Zane Cortez, Joshua F Cortez


1. paragrafus: OOC, játékon kívüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereden kívüli tudnivalókra vagyunk kíváncsiak, amit szívesen megosztanál velünk. A válaszaidban teljes, kerek mondatokat alkoss, mindvégig ügyelj a helyes nyelvhasználatra.


Hány éves vagy?
- 22 éves vagyok.
Mennyi ideje játszol a See Game System MTA San Andreas szerverén?
-Több mint 7 éve.
Hányszor lettél adminjailbe helyezve, kirúgva, kitiltva, a szerverről? Indokokat is mellékeld, ha jogtalannak találtad akkor is!(kép)
- Mik voltak az előző neveid a szerveren? Opcionális: Írd le miért váltottál nevet X-ről Y-ra!(kép)
- Hány játszott perced / órád van a karaktereden?(kép)
- Hány NNI jelentkezési lapot írtál ezzel együtt?
-Ez az egyetlen, amelyet valaha írtam.
Mellékeld a karakter ID-d. (UCP)
-

2. paragrafus: OOC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel/előző karaktereiddel kapcsolatos OOC információkra vagyunk kíváncsiak.


Milyen frakciókban voltál ezelőtt? Részletezd, hogy meddig jutottál, milyen névvel, meddig voltál ott és miért hagytad ott! (Ha V2 vagy LV jelezd)
-A v4 szerveren, Honvédségben töltöttem el két hónapot. Itt a középvezetőséggel voltak nézeteltéréseim, emiatt döntöttem a frakció elhagyása végett. Ugyebár abban a szervezetben, honvédként kezdi az ember. Én honvéd-őrvezető-tizedes-szakaszvezető-őrmester-törzsőrmester rendfokozatokat értem el, két hónap alatt.
Mutasd be a szerveren elért eredményeid (Adminisztrátor, TS/Fórum moderátor stb).
-Kiemelni a honvédségben elért teljesítményemet tudnám. Adminisztrátor, vagy moderátor nem voltam.
Milyen OOC(!!!) indokokból szeretnél a Nemzeti Nyomozó Iroda nyomozója lenni? Minimum 3 mondat!
-Szeretnék a rendvédelemben maradni, azonban a honvédségben már nem éreztem jól magamat, ezért szeretnék valami más után nézni.
Mennyi időt tudnál fent lenni a szerveren, és ebből mennyit tudnál az NNI-re fordítani?
-Heti 1000 percet.
Játszol-e a SeeGameSystem többi szerverén (LV, V2), töltesz-e be bármilyen pozíciót? (Frakciótagság, vagy adminisztrátor)
-Az LV szerverén játszom nyitás óta, mai napig.
Mellékeld a karaktered fórumtörténetét, vagy három élményképet amire büszke vagy (Opcionális).
-Jelenleg készül.


3. paragrafus: IC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel fogsz válaszolni. Szerepjátékhűen töltsd ki, a karakteredhez méltóan.


Neve?
-Oguzhan Aldemir
Állandó lakcíme, Telefonszáma, Email címe?
- Los Santos Willowfield 13., - 38761385632, - oguzhan.aldemir@see.city.com
Volt már korábban bármilyen rendvédelmi szerv tagja? Ha igen, hol, milyen rangon és mennyi ideig szolgált? Mi volt a távozásának az oka?
-Igen voltam. Korábban a honvédségben szolgáltam. Felszerelésem indoka akkor a haza védelme volt, azonban a szolgálat San Fierro-ban volt. Távol a családomtól. Távozásom oka tehát ez. Továbbra is a haza szolgálatában képzelem el magamat, azonban Los Santos területén szeretnék élni. Törzsőrmesterként szereltem le a honvédségtől.
Miért szeretne a Nemzeti Nyomozó Irodához csatlakozni?
-Szeretnék a haza szolgálatában állni. Nagyon fontosnak tartom a társadalom segítését, az állampolgárok biztonságának garantálást. Feladatomnak érzem felszámolni a város illegális elemit, valami jobbat tenni a világgal.
Milyen feladatokat végez egy nyomozó?
-Adatgyűjtés, megfigyelés, jelentés, felderítés, bevizsgálás, rajtaütés.
Tény és való, hogy minden ember egyéniség. Maga miben különbözik a többi jelentkezőtől? Pozitívumokat és negatívumokat is próbáljon írni!
-Azt gondolom, hogy egy ember akkor tudja igazán a hazát szolgálni, amennyiben hazaszerető, ha pozitív gondolkodású, és megbízható. Persze az ember, van hogy fáradékony, lobbanékony, esetleg kedv ingadozásai vannak, a végén az állampolgárok csak rá számíthatnak. Neki pedig köteles mindig a legjobb tudása szerint dolgozni.
Elrabolnak egy igen fontos személyt, elrejtőznek de mi megtaláljuk őket. Ők nem tudnak a jelenlétünkről, mi a teendő?
-Azonnal jelentem a felettesemnek, ő pedig dönt a továbbiakról. Abban ez esetben ha én vagyok a legmagasabb rendfokozatú, akkor értesítem a társszerveket, akik támogatásával megkezdődik a túsztárgyalás, elfogás.


4. paragrafus: Hitelesítés
A jelentkezés során az igazat és csak az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg az enyémbe belecsempészni.


- Oguzhan Aldemir.
 

misi aki zsolti

shadowstrainz
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 375
4 203
V4 karakter
Toby Gilbert
LV karakter
Kian Tucker
B3sTklU.png


Tisztelt jelentkező.

A Nemzeti Nyomozó Iroda Vezetősége értesíti hogy a személyes meghallgatásra továbbjutott.
Meghallgatás időpontja a
Meghallgatási időpontoknál lesz publikálva!

Tisztelettel: Toby Gilbert r. altábornagy!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.