Ötletem!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

imroland

Barangoló
2019. 01. 11.
130
24
LV karakter
Ayumi_Brassco
V2 karakter
Ayumi_Trix
[Szerverrel kapcsolatos ötletek]

Neved:

Yakubov_Maxim

Ötleted:
Név feletti "xy perce éledt újra" felirat, miután meghaltunk, és újraéledtünk, autódurrogás hang cseréje,telefonba híváselőzmények,CJ futás kivétele, több autót durrogósra tétele,mozgatható hud,felesleges nem használt mappolások kivétele,új hud.

Megjegyzés:
"Név feletti XY perce éledt újra felirat" : Nos, kezdeném ezzel az első ötlettel.. Ez valahogy úgy nézhetne ki mint V3-on. Mi lenne az előnye? Sokan csinálják azt, hogy miután meghaltak például bankrablás után, újraélednek,és mennek vissza darálni. Ez kiküszöbölhető lenne ezzel a "felirattal", és látnánk, hogy meghalt-e már, és vissza jött-e az rp-re.
Autódurrogás hang cseréje: Szerintem, nem a legrealisztikusabb ez a durrogás hang, és szerintem ki lehetne cserélni, vagy ezt egy kicsit átalakítani (saját vélemény)
Telefonba híváselőzmények: Szerintem ez egy nagyon hasznos kis frissítés lenne... Vissza tudnánk nézni, hogy kivel telefonáltunk, megtudnánk nézni a telefonszámát,é s ha szükséges akkor onnan fel is tudnánk hívni.
CJ Futás kivétele: Szerintem akik ezt a futást használják,azok nagyobb előnyt tudnak szerezni például menekülés közbe (úszás,futás).
Mozgató hud: Ez valahogy úgy nézne ki, mint V3-on, vagy V3 LV-n, hogy tudnánk mindent mozgatni az adott billentyűparancs segítségével. Ezzel sokkal személye szabható lehetne a HUDunk.
Felesleges mappolások kivétele: Szerintem vannak olyan mappolások,amiket már rég óta nem használnak, és csak ott porosodik a szerveren (saját vélemény)
Új HUD: Ha már mozgathatóbb lenne a Hud, akkor szerintem ráférne egy kis frissítés, mivel szerintem ez már kicsit elavult,és rég óta használják.
Mindenkinek meghallgatom a véleményét, szidást nem kérek, ez egy saját vélemény csak, ha valamelyik bekerülne akkor örülnék/nénk,ha nem akkor nem, így jártam. Köszönöm, hogy elolvastad,legyen további szép napod!
 
  • Tetszik
Reactions: apatrik

NSzolovjov

Újonc
2019. 01. 10.
24
2
35
V4 karakter
Keeshana Myers
LV karakter
Natalya Solovyov
V2 karakter
Natalie Solovyov
Teljes mértékig támogatom minden részét! 1+
 
  • Tetszik
Reactions: imroland

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs
Hud a V2 feelenget adja meg nem kell módosítani, a többit támogatom.
 

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs
Ezt azért itt hagyom neked.

A fórumon kötelező feltüntetni az IG nevedet. Legalább egy szerveren lévő karaktered nevét kell feltüntenti a profilodon. A megfelelő részlegbe csak akkor írhatsz, ha az ahhoz tartozó karaktered neve meg van adva. Pl.: ha V2 részlegre akarsz írni akkor köteles vagy a V2 karaktered megadni
 

MikeCream

Újonc
2019. 01. 17.
26
5
V4 karakter
Jeremy McFarlane
V2 karakter
Jeremy McFarlane
Ezek közül különösen hasznosnak találom az újra éledés óta eltelt időt.
Többször előfordult már, hogy AK-val a hátán futkosott valaki, nyílvan megállítjuk.
Mikor azt mondja az illető, hogy most éledt újra, vagy elhiszem, vagy nem. Nyilván logot szoktunk kérni a halálidőpontjáról, de ez a frissítés nagyban könnyítené meg a dolgokat. Meg ugye nem megy vissza darálni, nincs lehetősége.
A HUD-al kapcsolatos ötleteket kicsit feleslegesnek tartom, de alapvetően tetszenek az ötleteid.
Támogatom!
 
  • Tetszik
Reactions: apatrik

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Ezeknek az ötleteknek legalább feléről van már topic..
 
  • Tetszik
Reactions: apatrik

Fisher

Barangoló
2019. 01. 09.
125
13
V4 karakter
Fisher Dave
V2 karakter
Dwain Gladwin
Hud-dal semmi probléma nincs, mint Pasa is írta ettől v2 a v2. Többi ötlet tetszik támogatom!
 
  • Tetszik
Reactions: apatrik

-Kéri-

Pötyögtető
2019. 01. 11.
523
72
V4 karakter
James_Mc_Logan
LV karakter
James_Mc_Logan
V2 karakter
[N/A]
A hudon kívül jöhet minden, azért figyelj oda mit írsz bele, mert van már benne olyan amit más is írt... jöhet be
 

Tamasi

Pötyögtető
Tulajdonos
v2
2019. 01. 06.
427
1 045
Vannak dolgok belőle amiket átküldtem Shiftynek. A hud indokolatlan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.