Ötletek

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Hendrix

Barangoló
2019. 01. 30.
83
37
V4 karakter
Thomas J Hendrix
LV karakter
Tommy H Sheldon
V2 karakter
Aaren Claude Hendrix
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Aaren Claude Hendrix >

Ötleted:
1. Új prémium item: ingatlan slot kártya: - Mivel van már egy "Jármű slot kártya" nevezetű prémium item, úgy gondolom hogy elférne a szerveren egy "Ingatlan slot kártya" nevezetű item is. Alapból ugye 5 slottal rendelkezik mindenki az ingatlanok számára de ez 2 ház 2 garázs kombóval be is telik majdnem. Emellé ha szeretne valaki még házakat/garázsokat venni egy kicsit körülményesebb lenne. Ezért gondoltam azt, hogy bekerülhetne a szerverre egy ingatlanok számára szoló kártya is. Árban ugyanannyi lenne mint a jármű slot kártya, és ugyanúgy a prémium item shopban lenne megtalálható. Ez számos új lehetőséget hozna magával úgy RP szinten, mint kereskedés szinten is véleményem szerint. 2. Telefonnal kapcsolatos ötlet: - Ez leginkább az üzenetekre vonatkozik. Arra gondoltam, hogy jó lenne ha láthatóak lennének az elküldött üzenetek is, akárcsak a hívás funkcióban (kimenő/bejövő). Számos alkalommal történt meg, hogy elküldtem egy üzenetet és 20 percre rá jött egy válasz amit nem tudtam hova tenni, mivel elfelejtettem már hogy mit küldtem azelőtt az illetőnek. Úgy gondolom hogy ez is hasznos funkció lenne. ( Illetve megemlíteném ezalkalommal azt is, hogy belépés után van hogy nem látszanak az üzenetek, ami eléggé zavaró lehet főleg ha valaki ír az alatt ami alatt nem vagyunk fent a szerveren és nem lehet megnézni miután fellépünk, mivel nem mutatja. Ha lehetne ezen is javítani, pár ember biztos örülne neki. Lehet más topicban szó volt már erről, ha igen akkor sry) 3. Jármű modok: ( Dodge Ram - Mercedes Benz X/ML class ) - A Dodge Ram egy remek jármű mod, viszont eléggé elavult már szerintem. Arra gondoltam hogy mi lenne ha bekerülne a helyére egy ML vagy az új picup merci. Én szivesen látnám valamelyiket a helyében. (Ha minden áron pickupra cserélhető a ram, akkor gondoltam az X class-ra, de ha le lehetne sima suv-ra cserélni a modját, akkor szivesebben ragaszkodnék az ML-hez. Ezt döntsétek el ti guys) X class linkje(i): https://www.gtaall.com/gta-san-andreas/cars/115502-mercedes-benz-x-class-amg.html VAGY https://www.gtainside.com/en/sanandreas/cars/133148-mercedes-benz-x-class-2018/ (Az utóbbi linken látható rá pár variáns lehetőség is.) ML merci linkje: https://www.gtaall.com/gta-san-andreas/cars/63176-mercedes-benz-ml-63-amg-2014.html ( Audi Q7 - Porsche Macan ) - Az Audi Q7-el is sincs semmi bajom személy szerint, tök jó mod és ikonikus a see életében, de úgy gondolom hogy már egy picit elavult ő is és már nem vonja magára a figyelmet. Ezért gondoltam azt, ha bekerülhetne helyére a Porsche Macan, ami véleményem szerint egy gyönyörű autó és úgy gondolom hogy sokaknak jobban tetszene mint a mostani Q7. Macan linkje: https://www.gtainside.com/en/sanandreas/cars/72682-porsche-macan-turbo



Megjegyzés:
Amennyire tudtam átfutottam a többi ötletet, nem nagyon láttam ezekhez hasonlót de ha mégis van akkor bocsesz. Ha valakinek van jobb ötlete ezeknek a járműveknek a helyére, vagy esetleg kibővítené azt amit ide leírtam, akkor hozzászólásban szivesen várom. :) ( Formázásért szintén bocsesz, próbálkoztam de buta vagyok :( )
 
Utoljára szerkesztve:

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini

Hendrix

Barangoló
2019. 01. 30.
83
37
V4 karakter
Thomas J Hendrix
LV karakter
Tommy H Sheldon
V2 karakter
Aaren Claude Hendrix
Köszi a tanácsokat, tényleg nagyon fasza mod ez is. Sokat gondolkoztam mi nézne ki jól a helyére és ez talán még jobb is mint amiket én irtam. :d
 

Nevada

Zöldfülű
2020. 07. 30.
179
158
V4 karakter
Oscar_Mercado
Hali! Az ingatlan slot kártyára vonatkozó ötleted már tulajdonképp létezik, csak más formában. A "vagyon" fület megnyitva a jobb oldalt az ingatlan résznél megtalálod a slot fület ahol tudsz külön-külön venni! A Dodge Ram-os ötletet pedig külön támogatom.
 

Hendrix

Barangoló
2019. 01. 30.
83
37
V4 karakter
Thomas J Hendrix
LV karakter
Tommy H Sheldon
V2 karakter
Aaren Claude Hendrix
Tudom :)) ugyanígy a járműveknél is megtalálod azt a fület, mégis tudsz venni itemként is kártyát. Szerintem tök jó lenne ha az ingatlannál is lenne kártya mint a járműnél
 

moonrise

Lelkes fórumhasználó
2020. 01. 03.
341
1 120
waitzen.
LV karakter
neda.simic
V2 karakter
nara.umi
Szia, alapvetőleg minden ötleted jó szerintem, az ingatlan slot kártya hasznos, mivel tudnánk úgy is venni ingatlan slotot, hogy nincs PP-nk, mivel nincs rá lehetőség, stb. Telefonos ötlet megint szuper, mert én is gyakran elfejeltem hogy milyen sms-t írtam. Viszont a jármű modok, szerintem alapból is elég sok a luxusautó a szerveren, ha a dodge ram inkább frissítődne, amit írt Buba, akkor egész jó lenne, viszont az Audi cseréléset egy Porsche-ra nem támogatom, még 1 autó lenne, aminek felmenne az ára, a Q7 szerintem jobb ha megmarad olcsó Audinak, ettőlfüggvest támogatom!
 

milcsu

virtuális karosszérialakatos
Very Important Person
2019. 01. 10.
475
2 225
Yashio, Saitama Preferecture, Japan
V4 karakter
Inaba_Togai
LV karakter
Uchima_Kenichi
V2 karakter
Yoshioka_Tsutomu
Szia,
A DFF fájlok nem lehetnek nagyobbak 10MB-nál.
Audi Q7 és Porsche Macan nem egy árkategória.
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Kicsit megkésve a topic nyitása óta, de:
1) Ingatlan slot kártya nincs, ugyanakkor minket lehet keresni ha lenne olyan játékos aki IG pénzért eladná neked a slotnak megfelelő PP-t. (levonjuk, odaadjuk a slotot)

2) A megújult telefon rendszerben már láthatók az üzenetek.
3) Van egy jármű ajánló topic itt fórumon, az autó változtatásokkal kapcsolatos ötleteiteket ott várjuk.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.