Ötletek

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Arn

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
293
236
Győr-Moson-Sopron
V4 karakter
-
LV karakter
Jacky Musso
V2 karakter
Joanne Tremblay
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Imani Johnson >

Ötleted:
< - Megtett kilóméter realizálása. - Olajcsere 500 megtett kilóméter után legyen és ne 1000 kilóméter után. - Buggos a kilóméteróra ha 10 ezer fölé ér kilóméter óra akkor bele buggol a sebbeség mutatóba. - Legyen több elegáns skin a bincóban (Gondolok itt inget viselő férfi/női skinekre vagy öltönyt viselő férfi/női skinekre.) - Lehessen az egyedi interriorokba ( berendezhető) hátsó kijáratot letetetni valamint a belökhető ajtót lehessen bezárni. (Tudom hogy lehetséges csak a playereknek nem elérhető) És még hozzá szeretném ezt tenni hogy ha kilépünk az egyedi interriorba és vissza lépünk akkor ne kezdjünk el zuhanni. - Minden lámpa ha piros állapotban van, és ha valaki áthajt akkor bűntesse meg a játékost. (150.000-200.000 forintra gondolok) - Ütközésnél sebződjön a karakter. - Legális frakcióknak a telephelyei/központjaik látszódjon a térképen. ( Láttam sokan írták hogy NNI minek legyen megjelőlve a térképen, ebben igazatok van de én nem feltétlen ilyen frakciókra gondoltam, hanem mondjuk taxi és egyéb más. Tudom nem fejtettem ki így én vagyok a hibás. ) - A járművek tankolásának realizálása.>


Megjegyzés:
< Vélemények[/SIZE] - Azért írtam a megtett kilóméter realizálását mivel ha pl: Los Santos-ból indulok Angel Pine fele alig pár km az egész, de gondoljunk bele egy ekkora távolság nem 3-4km lenne a valóságban, hanem 10-16km körübelül. [SIZE=5]- Szerintem azért lenne fontos hogy ritkábban legyen olajcsere az autókban, mert akkor van értelme ennek a script-nek. - Ha nem hiszitek el teszteljétek le és akkor meglátjátok hogy igazat írok. - A skinekre kitérve, leírom őszintén női nemre kelett váltanom, pedig férfi vagyok a valóságban mert nincsen egy olyan férfi skin amelyik öltönyt/öltönyt nyakkendővel/vagy inget viselne, egy-egy darab van de elynomó többségben utcai viseletű skinek vannak bent a szerveren. - Szerintem nem kell részletezni mindenki tapasztalta már hogy kifagyott és utána vissza jött akkor átkerült másik dimenzióba és meghalt a karaktere. (Ha leheteséges javítsátok ki!) Az ajtóról annyit hogy kicsappant a hír én is úgy hallotam, de szerintem nem is rossz, ha bezárod az ajtót akkor nem tudod belökni, olyan mint a fix ajtó. - Szerintem ez azért szükséges mert senkit nem érdekel a piros lámpa, és ezekből van napi szinten mindennap probléma, a rendvédelemnek nincsen kapacitása hogy minden sarkon figyeljék a piros lámpán áthajtó játékosokat. (Tudom a másik kettő sgh szerveren bent van, de szerintem nem olyan nagy kérés lenne ez.) - Ugye ez azért lenne jó hogy ha mégis bekerülne az elöző leírtakban levő ötlet, akkor red county vagy egyéb más városon kívüli helyen baleset lenne akkor tényleg nem mindenki száguldozna, hanem mindenki jobban vigyázna a karakterére mivel senki nem akar 15 percet várni/afkolni. - Ez azért lenne fontos hogy ha egy játékos tagfelvételt ír akkor ic is tudja hol van a telephelye eggyes frakciónak, mert lehet nem követi a fejlesztéseket mivel civil módosul, és így nem tudja hol van, meg azért mégis a taxisoknak a munkáját is megkönnyítené. - A szerveren levő járműveknek van ugyebár a tank sapkájuk ahol elméletileg ott kellene beletölteni az üzemanyagot, de a gyakorlatban sok járműnek az ellentétes irányból kell beletőlteni az üzemanyagot, ami egyrészt nem reális a másik pedig hülyén is néz ki. Ha lehetséges akkor ez legyen kijavítva.>
 
Utoljára szerkesztve:

crose

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 03. 26.
233
642
V2 karakter
yannis.catteau
Csáó, erre a sebződéses dologra már lett jó pár ötlet topic írva, elutasításra kerültek, ezért ennek nem látom sok esélyét.
Skineket adom, mivel tényleg nem túl sok az öltönyös, kiöltözött kinézet,
A hátsó kijáratot adom, viszont az ajtós dolgot nem, mivel, ha a rendvédelem üldöz, és bemenekül a házába, ahol azzal szórakozik, hogy magára zárogatja az ajtót, majd amikor a tagok RP-zik a betörést, akkor kinyitja, lelövi a szerepjátékozó srácot, majd ismét bezárja, az kicsit unfair, visszaélések lennének belőle. Többivel nincs bajom.
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Hali!

- Megtett kilóméter realizálása.
Ezt nem fejtetted ki, min kéne realizálni ezen belül?

- Olajcsere 500 megtett kilóméter után legyen és ne 1000 kilóméter után.
Ez korrekt, elég kevés olajcserét látok a szerveren, nagyon ritka.
- Legyen több elegáns skin a bincóban (Gondolok itt inget viselő férfi/női skinekre vagy öltönyt viselő férfi/női skinekre.)
Ezzel a dologgal már én is találkoztam, van 1-2 elegánsabb kinézetű skin, de ez kevés.
- Lehessen az egyedi interriorokba ( berendezhető) hátsó kijáratot letetetni valamint a belökhető ajtót lehessen bezárni. (Tudom hogy lehetséges csak a playereknek nem elérhető) És még hozzá szeretném ezt tenni hogy ha kilépünk az egyedi interriorba és vissza lépünk akkor ne kezdjünk el zuhanni.
A hátsó kijáratos dolog szerintem nem fontos, nem kell egy házhoz 1-nél több be/kijárat. Beltéri ajtó zárása/nyitása szerintem nem kell -tényleg csak a visszaélések lennének vele. A kiesős történet javítása egy nagyon fontos dolog lenne, tudtommal már csináltak vele valamit, de sajnos újra visszatért a hiba.
Minden lámpa ha piros állapotban van, és ha valaki áthajt akkor bűntesse meg a játékost. (150.000-200.000 forintra gondolok)
Értem én, hogy ez bent van a többi SGS szerveren, de úgy gondolom, hogy nem szükséges ide hozzánk is betenni ezt. Ahogy észrevettem, a PD, valamint a rendvédelmi szervek hatékonyan szűrik ezt a dolgot, nem is baj, ha nem tudnak mindenkit intézkedés alá vonni ezért.
- Ütközésnél sebződjön a karakter.
A játékosok nagy részének az ideje az animmal menne el, -->sokaknak elmenne a kedve a játéktól.
Legális frakcióknak a telephelyei/központjaik látszódjon a térképen.
Részben jó lenne, részben nem. Gondolok itt arra, hogy nem kellene mindent jelölni, csak a főbb szerveket. (rendőrség, tűzöltóság, önkormányzat, NAV, PF. ) A többi rendvédelmi szerv nem lenne szükséges megjelölésre, véleményem szerint egy TEK, NNI HQ elhelyezkedéséről ne tudjon a játékos azonnal, ha fellép a szerverre.
 
Utoljára szerkesztve:

bencexd

ubivat
2020. 07. 16.
186
299
Lacháza
V4 karakter
vera.coll
Sziasztok!

Minden lámpa ha piros állapotban van, és ha valaki áthajt akkor bűntesse meg a játékost. (150.000-200.000 forintra gondolok)
Szerintem jogos a feltételezésed, de a többségnek ez nem tetszene, mivel sokak úgy gondolják, hogy ez IC ügy - (Szerintem is). Illetve üldözéskor nyilván nem fog a játékos a piros lámpánál megállni (Ilyenkor bőven elég a traffipax bírsága is), ha ez bekerülne akkor már sokkal komolyabb pénzveszteséggel zárja a játékos az RP-t. Pár lámpánál még elfogadható lenne, de az összesnél kizárt.

Ütközésnél sebződjön a karakter.
Az tény, hogy sokkal óvatosabban vezetnének az emberek és realisztikusabb lenne, de sokkal jobban megemelkedne a hívások száma az OMSZ-nél melyet véleményem szerint nem tudnának fogadni illetve kezelni. Üldözéskor sajnálatos módon sok a derby, és ez a rendőr és az üldözött szemszögéből se lenne remek.

Legális frakcióknak a telephelyei/központjaik látszódjon a térképen.
Igaz, hogy segítene megtalálni az adott frakciót, de szerintem felesleges lenne az összes telephelyet megjelölni, hisz majdnem minden játékos tudja merre vannak.

Eme pontokon kívül, az összeset támogatom, hasznosnak találom.
 
  • Tetszik
Reactions: crose

Arn

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
293
236
Győr-Moson-Sopron
V4 karakter
-
LV karakter
Jacky Musso
V2 karakter
Joanne Tremblay
Hali!


Ezt nem fejtetted ki, min kéne realizálni ezen belül?


Ez korrekt, elég kevés olajcserét látok a szerveren, nagyon ritka.

Ezzel a dologgal már én is találkoztam, van 1-2 elegánsabb kinézetű skin, de ez kevés.

A hátsó kijáratos dolog szerintem nem fontos, nem kell egy házhoz 1-nél több be/kijárat. Beltéri ajtó zárása/nyitása szerintem nem kell -tényleg csak a visszaélések lennének vele. A kiesős történet javítása egy nagyon fontos dolog lenne, tudtommal már csináltak vele valamit, de sajnos újra visszatért a hiba.

Értem én, hogy ez bent van a többi SGS szerveren, de úgy gondolom, hogy nem szükséges ide hozzánk is betenni ezt. Ahogy észrevettem, a PD, valamint a rendvédelmi szervek hatékonyan szűrik ezt a dolgot, nem is baj, ha nem tudnak mindenkit intézkedés alá vonni ezért.

A játékosok nagy részének az ideje az animmal menne el, -->sokaknak elmenne a kedve a játéktól.

Részben jó lenne, részben nem. Gondolok itt arra, hogy nem kellene mindent jelölni, csak a főbb szerveket. (rendőrség, tűzöltóság, önkormányzat, NAV, PF. ) A többi rendvédelmi szerv nem lenne szükséges megjelölésre, véleményem szerint egy TEK, NNI HQ elhelyezkedéséről ne tudjon a játékos azonnal, ha fellép a szerverre.
- Amúgy pont nektek lehet a beltéri ajtókat zárni. Hogy kitől honnan tudom, azt természetesen nem szeretném fel fedni. A hátsó kijáratot az egyik SA-val beszéltem azt ajánlotta írjam meg ötletnek.
- A piros lámpást azért írtam mivel taxis vagyok és napi legalább 100 de van hogy 300km-t is megteszek. Mindig megy a videó hangot nem vesz, vissza néztem a héten csak 30 alkalommal találkoztam azzal hogy a piroson nem állnak meg és e miatt számtalanszor roncsolódik a kocsi, idő kiesés nem érünk ki az utasért megfelelő időpontbam és lemondja a hívást ami ahhoz következtet nem lesz miből megélnie a frakciónak.
- Ha valaki üldözteti magát az számolna azzal is hogy bűntet a lámpa, legalább a felesleges, szándékos üldözésből kevesebb lenne.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Hűha
Reactions: Bwear

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
A piros lámpán való áthaladás esetén büntetést kapjon a játékos azt nem támogatom. Ha olyan rendvédelem által szankcionálja, illetve vannak olyan lámpák is, amelyek néha bugolnak egy két játékosnak. (Nincs ott, pl. déli határnál levő kereszteződés). Illetve szerintem az állandó trafipaxnak sincs értelme, mert mindenki tudja, hogy hol van és lelassít, sokkal jobb lenne szerintem ha azok se lennének bent, helyette a rendvédelmi frakciók gyakrabban trafipaxoznának váratlanul, különböző helyeken.

Az olajcserét támogatom, úgy reálisabb lenne.

Egyedi intibe pedig szerintem nagyon jó lenne, ha lehetne zárni az ajtókat, valaki már hátrányát leírta hozzászólásban, de szerintem eddig is ugyan úgy ha valaki bemenekült a házba és a ház bejárati ajtaját zárta be akkor is az történik, hogy feltörik majd lövöldözés lesz. Előnye az lenne, ha valaki egy egyedi interioros club-ot vagy hasonlót szeretne létrehozni, akkor az ajtót betudná zárni, hogy tv-hez ne tudjon olyan játékos hozzáférni akinek nem kellene.

Szépen összeírtad az ötleteket, támogatom egy részét!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.