Ötletek az illegál felpörgetéséhez

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

exito

🙂
2020. 08. 13.
339
1 990
London
V4 karakter
Bruno Costanzo
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Joshua Sway >

Ötleted:
< 1. Bandák pályáztatása @dr3X ezt már kifejtette egy hete ( https://forum.see-game.com/threads/dr3x-oetlete-helyette-irom.215279/ ) , de úgy gondolom elkerülte az illetékesek figyelmét szóval leírom én is. 2. Illegális frakcióknak eventek Lehetne kisebb/nagyobb eventeket csinálni az illegális frakcióknak. Például csempészést A pontból B-be, egymás közti versenyeket (box, autó), vagy akár kisebb "questeket", ellopatni egy kocsit valamilyen őrzött helyről, kimenteni valakit valahonnan. Az illegális frakciók teljesen magukra vannak utalva, a civilek nem bérelnek fel senkit semmire, az illegálosok a belsős rpken és a rablásokon kívül nem nagyon tudnak mit csinálni. FőAdminok simán le tudnák vezényelni ezeket az eventeket, és jutalomként tudnának lőszereket addolni mondjuk. A nagyobb rpkbe a rendvédelmet is bele lehet vonni akár indirekt módon. 3. OMSZ után az illegál fejlesztése Ez szerintem magától értetődő, most nagyobb szükség van az illegál updatere mint a többi legális fraki fejlesztésére. >


Megjegyzés:
< Több tucat játékos azért szünetelteti a szervert, mert az illegálnak nincs létjogosultsága jelenleg. A három ötlet szerintem hozzátehet a dolgok felpörgetéséhez, sőt. Továbbá aktív illegál nélkül nincs rendvédelem, még ha sokan ezt nem is akarják belátni. A mostani helyzet egyik oldalnak sem kedvez. Ha jönnek hasonló, megvalósíthatónak tűnő ötletek hozzászólásban akkor azokat beleeditelem a főposztba.>
 
Utoljára szerkesztve:

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
23
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Nem rossz ötlet, bár az utólagos pénzszállításos dolog után nem nagyon tudom az ilyeneket elképzelni, szerintem komolyabb szervezéseket igényel, illetve olyan lenne mint pl. egy horgász event. Ha van olyan akkor 1.5x annyi játékos van, amint vége akkor pedig ismét a szokásos kevés játékos. Ez csak arra az 1-2 órás eventre hozna játékost véleményem szerint. De más fejlesztés/megoldás mellett el tudom képzelni, de úgy gondolom ez jelen esetben nem elég.
 
  • Tetszik
Reactions: PENTA és exito

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs
Halihó!

Teljes mértékben támogatom az ötletet! Próbálunk mi is valahogy segíteni mint Kormány.

Talán annyiban tudunk közre működni hogy egymás közt megbeszéljük, elrejtünk egy teher autót illegállal és amelyik fk tagja hamarabb megtalálja akkor az adott fk fogja kapni. Nem tudom mennyire lenne erre igény.
 

AndrewRyan

Zöldfülű
2019. 02. 20.
205
884
22
Monor
V4 karakter
✘ ✘ ✘
LV karakter
✘ ✘ ✘
V2 karakter
Andrew H. Ryan 🇰🇵
Támogatom, az illegál eventes rész különösen tetszik. Itt az idő begyújtani a tűzet.
 

PENTA

i'm not afraid of an army of lions led by a sheep.
Támogató
2019. 01. 18.
171
527
23
Kazincbarcelona
V4 karakter
❌
LV karakter
evon westby
V2 karakter
guillermo cuevas
1. Bandák pályáztatása
@dr3X ezt már kifejtette egy hete ( https://forum.see-game.com/threads/dr3x-oetlete-helyette-irom.215279/ ) , de úgy gondolom elkerülte az illetékesek figyelmét szóval leírom én is.
Nagyon jó lenne ha életbe lépne több banda is a szerveren. Az viszont ismét kérdéses, hogy akadna-e olyan ember aki azt el is tudja vinni két hétnél tovább, és értékelhetőt tud-e lerakni az asztalra.

2. Illegális frakcióknak eventek
Lehetne kisebb/nagyobb eventeket csinálni az illegális frakcióknak. Például csempészést A pontból B-be, egymás közti versenyeket (box, autó), vagy akár kisebb "questeket", ellopatni egy kocsit valamilyen őrzött helyről, kimenteni valakit valahonnan. Az illegális frakciók teljesen magukra vannak utalva, a civilek nem bérelnek fel senkit semmire, az illegálosok a belsős rpken és a rablásokon kívül nem nagyon tudnak mit csinálni. FőAdminok simán le tudnák vezényelni ezeket az eventeket, és jutalomként tudnának lőszereket addolni mondjuk. A nagyobb rpkbe a rendvédelmet is bele lehet vonni akár indirekt módon.
Tűzoltásnak jó lenne, de az tény, hogy a lényeges problémát nem oldaná meg.

3. OMSZ után az illegál fejlesztése
Ez szerintem magától értetődő, most nagyobb szükség van az illegál updatere mint a többi legális fraki fejlesztésére. >
Fel akartam ezt hozni én is. Ha minden legális frakciót bejárnak, és csak utána lesz az illegál célkeresztben, addigra szinte ember sem marad a frakciókban.

Remélem mihamarabb orvoslásra kerül ez a pangás, és újra fellendülünk.
 

Tamasi

Pötyögtető
Tulajdonos
v2
2019. 01. 06.
427
1 045
A frakciók fejlesztése önmagába foglalja az illegált is a szerveren. Amint végzünk a mentővel, ezt liveba is kifejtettem az illegálé a főszerep. Természetesen mindenképp hasznos, amikor az ötleteiteket leírjátok, hisz ez óriási segítség nekünk.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.