????? ötlete [ATM RABLÁS ÉS ARANYBANK]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Spiri

Barangoló
Támogató
2019. 01. 11.
142
68
Budapest IV.KER
V2 karakter
Spiri Lorenz
[Szerverrel kapcsolatos ötletek]

Neved:

Spiri R Mauricio

Ötleted:
Szerintem ki kéne venni a sima bankrablást és helyette bejöhetne egy Atm rablás + egy Aranybank

Megjegyzés:
Eléggé unalmasnak tartom a bankrablást mivel mindennap elmegy valaki bankrablásra megfúrják a bankot 3x és leadják a zsákot semmi nehézség nélkül Helyette bejöhetne egy ATM rablás ami nehezebb lenne mivel az utcán kéne megvédeni a társadat stb. A bankot pótolná egy Aranybank amit 100x nehezebben tudnál megfúrni mivel egy aranybankról beszélünk. Szerintem ez izgalmasabb lenne !
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: apatrik

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Azt a semmi nehézség nélkül kicsit szíven szúrt, valamint 1 lövöldözés generáló script helyett betennél 2-t? Szerintem ettél különül el a v2 hogy itt bankrab van, noha az atm rablást elfogadnám de az aranyraktár nem kell
 

Moszat

.45 in your face, have a great day
2019. 01. 12.
602
1 086
20
LV karakter
Lucas Warner
A playerek nagyon szeretik azt szajkózni, hogy V2-ből ne csináljunk V3-mat, de ennek ellenére én támogatom az ötletet
 
  • Tetszik
Reactions: bale és apatrik

MODIE

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
327
454
22
XVI
V4 karakter
Deshuarius Woodard
LV karakter
Quandrell Dowse
V2 karakter
Dimitri Zajcev
Véleményem szerint, az aranyraktár teljesen fölösleges lenne ide. De egy ATM rablásnak örülnék. Bár mi nem mehetnénk szerintem ezekre, mivel NNI de ha egy illegál frakihoz csapódom, vagy olyan rendvédelmihez ami evvel foglalkozik (TEK,ARMY stb...)akkor tényleg jó és izgalmas szituációkat lehetne kihozni az egészből. Ennek a Topic-nak az ATM rablásos részét TÁMOGATOM!
 
  • Tetszik
Reactions: apatrik

Steven

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 09.
170
21
Budapest
V2 karakter
Steve Gates
ATM rablásról van már ötlet, ha jól tudom. Viszont továbbra sincsen semmi értelme, csak mégtöbb lövöldözés lenne belőle.
Aranyraktár és a bankrab között nem érzem azt a hatalmas különbséget, de végülis az belefér, ha a bankrab kikerül.
 
  • Tetszik
Reactions: apatrik
2019. 01. 10.
64
95
V4 karakter
Nincs
LV karakter
Nincs
V2 karakter
Paul R Ramsay
Az arany bank rablás nem kéne de az atm rablás az nagyon jó ötlet !
 

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
Nem kell mindent áthozni V3-ról, teljesen rendben van így.
 
  • Tetszik
Reactions: apatrik
2019. 01. 11.
112
7
V2 karakter
Rebeka D Lorenz
Szerintem az atm rablás nagyon jó lenne, legalább az ilegális frakciók tudnának pénzt szerezni, vagy akár a civilek is. Csak is TÁMOGATOM
 
  • Tetszik
Reactions: apatrik

Vajda

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
391
53
V4 karakter
Vajda Robert
V2 karakter
Rodrigez V Robertson
Arany bank nem kell ide, nincs semmi értelme annak, hogy v3bol mindent hozzunk át v2re.. ATM rablást támogatom. De az arany bankot nem, V2nek itt van a sima bank rablás ezzel egyedi. Max cp-ket kellene át helyezni máshova, hogy a rendvédelemnek ne legyen enyire könnyű dolga.
 
  • Tetszik
Reactions: apatrik

Vendr1ck

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
132
30
22
Erdély
LV karakter
Ering G Baker
V2 karakter
Vendrick Velstad
Jó a mostani bankrablás. Nem kell ide arany bank és atm. [NEM TÁMOGATOM.]
 
  • Tetszik
Reactions: apatrik

front

Aktív fórumozó
2019. 01. 11.
297
271
V2 karakter
callem gaines
Mondjuk az se lenne rossz otlet ha kivennek ezt a bankrabot mert elavult, es betennek ezt meg az atmet ennyi a velemenyem tudom tamogatni de nem is.
 
  • Tetszik
Reactions: apatrik

darage

Aktív fórumozó
2019. 01. 30.
291
190
22
Uganda
LV karakter
Gracia Dei
Szerintem , max bejöhetne az atm rablás de szerintem jó ez így ahogy van ((( nem v3))) .
 
  • Tetszik
Reactions: apatrik

Gingi

??
2019. 01. 10.
102
35
Budapest
LV karakter
Brian Gingi
V2 karakter
Brian S Reynolds
ATM rablást támogatom de az aranybank nem lenne jó ötlet,mivel igy is sok az emberrab és a bankrablás!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.