Ötletbazár

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Rodnez

Újonc
Támogató
2019. 07. 26.
33
16
LV karakter
Armandi_Michael
V2 karakter
Michael_Brasco
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Tom Hayes >

Ötleted:
< Sziasztok!
Picit több mindent írnék erre a részre, ha lehetséges és remélem valamelyik ezek közül tetszeni is fog.

1,
ADÓ:
~Mint mindenki tudja, hogy jelen van a szerveren a különböző ADÓ, ami teljesen korrekt és egy jó szintet ad a játéknak.
Én ez mellé talán javítás képen, csak annyit tennék, hogy ne magától vonja le a különböző összegeket, hanem egy üzenetként esetleg megjelenhetne, hogy " Számlái érkeztek ", majd a városházán mondjuk rendezni lehetne ezeket.
Amennyiben ez nem valósul meg úgy a NAV felé jelezné a rendszer, így ez által nekik is egy újabb kapu nyílna az RP lehetőségekre.

Biztonsági őv:
~Én valamiért nagyon sajnálom, hogy jelenleg nincs bent ez a lehetőség.
Szintén teljesen jó lehetőség, illetve a rendvédelmi szerveknek is újabb lehetőségeket nyújt, ha valaki nincs bekötve.

Határátlépés a rendvédelmi, illetve különböző megkülönböztetést használó járműveknek:
~Számomra is picit idegtépő, hogy megkülönböztetés jelzéssel, vagy csak egyéb indokkal szolgálati gépjárművel mennék Á- ból B-be, de folyamatosan 5000Ft okat kell fizetni a határnál.
Amivel nincsen gond, ha magánkocsival halad valaki ( szerintem ).
DE, ha esetleg akció van, vagy tényleg más RP szituáció végett kell átlépnünk szolgálatba a határt,akkor is -5000 és vissza is -5000 ugyebár az már -10.000Ft
Teszem azt fel, ha nincs valakinél nem tud át menni.
Bármi esetleges lehetőség, ami miatt ez szerintem nem jó megvalósítás.

Szolgálati Gépjárművek, rendvédelmi szerveknél IS
~Több esetben is tapasztaltam én is, illetve szerintem mások is, hogy nem megfelelően van ez kialakítva.
Jelenleg a társszervereken ez úgy van megvalósítva, ha a " szolikocsi " megkülönböztetés jelzést ad ( lehet fény, vagy hangjelzés ) , abban az esetben a trafipax nyilván nem büntet, mert miért is tenné, DE amennyiben nem használja, akkor rájuk is érvényesek a KRESZ szabályai ugyebár.

Picit még számomra is idegesítő, hogy X frakció autói minden nélkül repül felém 280km/h -val.
>


Megjegyzés:
< Remélem tetszeni fog mindenkinek. >
 

Kamii

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 17.
390
762
V4 karakter
Deverina Ina Kaamil
LV karakter
Deverina Ina Kaamil
V2 karakter
Kamilla McCarthy
A pár ezer forintért systemet írni szerintem fölösleges, kibírja mindenki azt a 10-20ezret.
Az adó az jó lenne de, nem tudom mennyire lenne megvalósítható könnyen.
Az övet is adom bekerülhetne.
A többit nem támogatom.
 

Malloy

? ?
Támogató
2019. 01. 18.
275
112
Szlovákia
LV karakter
Nico Fuentes
V2 karakter
Kyle Ariza😼
Adó téme felesleg, mivel óránként senkinek sincs kedve futkározni befizetgetni. Déli határnál van atm, ott lehet pénzt kivenni ezáltal nem kell semmit csinálni a határral, mivel szerintem ez így jó ahogy van. Az a 5-10 ezer senkit nem csap földhöz. Biztonsági öv nem lenne rossz, de erről már azt hiszem volt szó, hogy nem lesz, de ezt nem tudom pontosan..Szóval az-az 1 dolog kivételével NEM támogatom az ötletet!
 

milan

Pötyögtető
Very Important Person
2019. 01. 09.
532
869
26
Hali
gondolj bele hány ember menne el városházára hogy befizessen 80 ezer forintot.

Biztonsági őv:
Nem lesz

Határátlépés a rendvédelmi, illetve különböző megkülönböztetést használó járműveknek:
Azért mert villogó van rajta miért ne fizetne.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.