Öregember kérelme

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Öregember

Az öreg
2019. 01. 12.
195
271
Székesfehérvár
V4 karakter
Dr Richard M Claymore

K-pszerkeszt-log.gif




< Neved >

Öregember

< Kép mérete(lehetőleg pixelben, vagy centiméterben) >

184 x 184 pixel(Aláírásnak szeretném, valamint a TS szobába, hogy ha rá kattintanak, akkor tartalmazza majd az identitimet.)

<
Elképzelésed a képről részletesen kifejtve >

Arra gondoltam, hogy az egész olyan színű lenne, mint a V4 lógója, valamint az is lenne "Öregember"-ből az Ö betű. Amennyiben lehetséges és találok normális képet OMSZ skinről jelenleg a játékban, akkor csatolok egyet, mert arra gondoltam, hogy akár egy OMSZ skines emberke támaszkodhatna/ülne(amelyik a könnyebb megvalósítani) valahogy az egyik betűn. A betűtípusa, amellyel kivan írva az "öregember" "FeckesDL" aláírásához hasonló betű típusra gondoltam, amennyiben lehetséges.

< Színek(színkóddal mellékelve), betűtípusok >

Sajnos nem tudom pontosan az RGB szín kódot, talán közelítőleg az rgb(0, 250, 154).(https://armin.kim/images/#16520296837883/16520297840125)

< Megjegyzés >

Előre is köszönöm szépen a segítséget, bármilyen probléma vagy kérdés merül fel természetesen én is segítek, amiben tudok.
 

FeckesDL

Írnok deák
Támogató
2019. 12. 10.
619
266
steamcommunity.com
V4 karakter
Aaron Dinoso
Cső, ha dobsz rám IG egy omszes skin egy screenshot erejéig megtudom neked csinálni amit elképzeltél. Vagy nekem az is jó, hogy magadra dobod és privátban elküldöd a képet. Csak a normális fényviszonyok legyenek meg.
Meg aláírásnak jobban ajánlom a 300x150 képet, de ha ragaszkodsz a 184x184hez nekem az is jó.

Edit: Este tudom megcsinálni neked a képet
#telo
 

Öregember

Az öreg
2019. 01. 12.
195
271
Székesfehérvár
V4 karakter
Dr Richard M Claymore
Halihó,
Csináltam 2 darab képet, ha esetlegesen van időd, kérlek nézz rá, hogy ezekkel megoldható-e és jók-e a fényviszonyok.
Amennyiben úgy érzed hogy többet is kilehetne hozni belőle, megkereslek TS-en/szerveren és akkor megoldjuk a képeket.
Rendben van, azért is gondoltam hogy odaírom, hogy fórum aláírásnak szeretném, nézzük akkor meg 300x150 pixellel. :D

 

FeckesDL

Írnok deák
Támogató
2019. 12. 10.
619
266
steamcommunity.com
V4 karakter
Aaron Dinoso
Halika összedobtam párat, ha van amin változtatnál szólj. Amennyiben tudom megcsinálom. Btw a világosabb zöld a régi szín a sötétebb az újabb (aktuális) #7cc576 (Régi) #3cb882 (Új) Ja és sajnos újra lett rakva a gépem és ami nekem van betűtípus már nem tudom melyik. Remélem ez is megfelel
regember.png

regember4.png

regember2.png

regember3.png

regember5.png

regember6.png

 

Öregember

Az öreg
2019. 01. 12.
195
271
Székesfehérvár
V4 karakter
Dr Richard M Claymore
Halihó,
Bocsánat csak bealudtam, de ahogy látom csináltál az ülés animal és az patika lett.
Elküldöm a két animmal és ha nem gond nézzünk egyet akár ezzel is. :D
 
  • Tetszik
Reactions: FeckesDL

Öregember

Az öreg
2019. 01. 12.
195
271
Székesfehérvár
V4 karakter
Dr Richard M Claymore
Hali,
Nagyon patika mindegyik, nem is tudom eldonteni melyiket használjam, így ha nem probléma akkor egyik támaszkodót fórumon, másik támaszkodóból egyik lesz az egyik ts szobámba, ülőből pedig a másik szobámba. :D
 
  • Tetszik
Reactions: FeckesDL
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.