Odell K. Woods || Keep jelentkezése S.G.H adminsegédnek.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Keep.

Az év TeamSpeak 3 moderátora 2021-ben.
2020. 03. 11.
543
1 140
V4 karakter
Yern Sclair
LV karakter
Rahmi Baykarak
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[Boldinak hívnak, ez a vezetéknevem. 17 éves leszek, szeptember utolsó napján,Balaton mellett lakom 15 kilométerre. Jelenleg egy Gimnáziumban tanulok, további tervem, akár a Nemzeti Közszolgálati Egyetem, vagy valamilyen Színpadtechnikai téma. Az iskolában átlagos tanuló vagyok, 3-4 körül, mivel nem sokat tanulok. De ha mégis, tanulás mellett néptáncolok lassan 8 éve, sétálok, gép előtt ülök. Géppel már 6 évesen ismerkedtem meg, ekkor persze, szövegek értelmezése nélkül is jobban nyomkodtam, mint a mai felnőttek nagyrésze. Ezek miatt régebben mint Weboldal designerként tevékenykedtem, valamint több "szervert" is csinálgattam. Csapatjátékos vagyok, könnyen beilleszkedem valamint terhelhető is vagyok.]

Mióta játszol a szerveren?

[SGS szervereken nagyjából 3 éve, V2-n regisztáltam pár hónapja, de nem sokat tevékenykedtem eddig. Ebben az utolsó 1 hónapban viszont követtem a szerver életét.]

Eddigi elért dolgok:

[V3-mon admin lehettem, itt viszont kisebb probléma miatt nem folytathattam (ha rákérdezel privátban szívesen válaszolok), Rendőrségbe bekerültem, viszonylag kevés perccel, kiismerem az embereket. Ha szerveren kívül nézzük, akkor sikeres KRESZ vizsga elsőre, előtte egy motor jogosítvány, egy Husqvarna 660-as supermoto-m van, amit (nem kellene, de) vezetek.]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[Elsősorban nem árulok el nagy titkot, de SGH-ból, jó eséllyel admin lesz, és nem szokott lenni általában admin, mikor fentvagyok. Illetve a Rendőri RP-k közben volt egy két(sok) szabályszegő, akiket be lehetne tanítani.]

Miért téged válasszunk?

[Ismerem a feladatot, sok helyen megfordultam, mint admin. Terhelhető vagyok, magabiztos, valamint csapatjátékos is. Mindig a legjobb tudomásom szerinti dolgot csinálom.]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[Mivel SGH-nak megyek, ezért az online töltött (lentebbi válaszom) időm teljes mértékét. Amennyiben sikerül az admin, akkor is csak időnként, vagy ha van arány, icznék csak.]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[Ez a jelenlegi órarendemnek köszönhetően, ha sikeresen fel leszek véve, hétközben, napi 2 órától akár négy-öt óra is lehet. Hétvégén persze sokkal több, vagy ha beüt újra a korona. (Amire látok még mindig esélyt, delta variánsnak köszönhetően)]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[Tájékoztatom, hogy nincs erre jogom rá, nem tudok fixet adni, még magamnak sem, és szólnék neki, hogy egy Admin-ra írjon, ne Adminsegédre. Ha továbbra is spamel, akkor aschatre írnék egy adminnak, hogy legyen segítségemre.]

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

[A szerveren kettő féle szerelőtelep van, az egyik a "belvárosban", tehát Los Santosban, ami "See City Car Service // SCCS"-nek hívnak. Ez a város felső részén található meg. A másik szerelőtelep a Fix&Drive, rövidebben csak "fix"ként emlegetik az emberek, és ez a telep a "külvárosban", vagyis San Fierro-ban található meg. Ezeken a telepeken három sáv van, alap, gyors, és a kifelé vezető sáv. Az SSCS telefonszáma, amit ha felhívsz a vontatók elfogadhatják a hívásod, az így hívható: call 222-222 | a Fix&Drive pedig: /call 444-444. Ezek a telepek az alap árain felül dupla árat számolnak, ha nyitási időn kívül vagy, ezek elolvashatóak a fórum / v2 frakciók / legál / fix-vagy-sccs alfórumnál. Amennyiben vontatót hívsz, célszerű minél közelebbi telepet tárcsázni, hiszen a vontatás drága lesz.]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[Városháza, itt kezd el zajlani a szerveren kezdődő életed. Itt váltod ki a Személyi igazolványod, vagy engedélyeid, amit szükségesek lehetnek a további életrészed szempontjából.
Parkolásfelügyelet (Nagy P), amennyiben van autója, és nem találja az F3-mas menüpontban, ide kell eljöjjön, hogy kivegye lefoglalt gépjárművét.
Autószalon, amennyiben elég pénzt gyűjtöttél össze, a gyorsabb haladás céljából saját járművet vásárolhatsz itt. (Persze jogsid legyen, mert a rend éber őrei is járkálnak!)]

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[Amennyiben nem betanítást kell végrehajtanom, válaszolok az RP szituációba, és amint válaszoltam elkezdek gépelni a privát üzenetbe, amiben a segítségre szoruló játékos írt. Vagy amennyiben nem vagyok egetrengetően fontos az RP szituban, válaszolok csak simán PM-ben.]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[Először is várok egy percet, mivel lehet, hogy az admin már elkezdte kiosztani neki a szankciót. Amennyiben letelt, és még nem történt semmi, akor szólok AS chatre, hogy történt egy ilyen, majd bemásolom azt amit hírdetett. ]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[Nem voltam. | https://imgur.com/a/dpkuzTT ]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[Nem voltam, és nem is tervezem. | https://imgur.com/a/w9qE831 ]
 
Utoljára szerkesztve:

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk TeamSpeak 3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: Keep. és tommenxd
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.