Odel Junior Jelentkezése [Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 01. 29.
16
5
V4 karakter
Brian Foundey
LV karakter
Odel Junior
V2 karakter
Melissa Scott

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Boldizsár - 16 éves vagyok ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ 2019-03-03, 7835 játszott percem van ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ Voltam már AdminJail-ben , Nem voltam kitiltva a szerverről https://imgur.com/a/TrtY3EY Azért kaptam az utolsó Jailemet mert OKF- es ként ott voltam egy lövöldözésen ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Igen rendelkezem ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ Hétköznap Napi 2 órát , hétvégén 4-5 órát , Igen tudnám teljesíteni a frakció szabályokat.~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Boldizsárnak hívnak Budapesten élek. Zenésznek tanulok . Szeretek sportolni a kedvencem a foci heti 6 -szor edzőterembe járok. Lassan 4 éve, hogy RP szervereken játszom. Én tudom nagyon komolyan venni a dolgokat meg tudok hülyéskedni is. ~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Odel Junior ~


Születési helye, ideje:

~ Los Santos Kórház, 1995-04-12 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Gépészmérnöki egyetem ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Mert most diplomáztam és szeretném a tudásomat bővíteni. És mivel még friss vagyok ezért nagyon lelkes is. És szeretnék egy jó közösség tagja lenni. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ Név: Odel Junior
Születési helye , ideje: Los Santos kórház, 1995-04-12
Tanulmányok:
2015- 2019 Los Santos Gépészmérnöki Egyetem
2011-2015 : Los Santos Középiskola
2003- 2011 Los Santos Általános Iskola

Odel Juniornak hívnak, Los Santosban élek , 1995-04-12. születtem. Apám, Odel James a szerelőtelep vezetője. Nekem nagyon megtetszett a szerelés így kis koromban elkezdtem bicikliket szerelni magamtól. 16 éves koromban kaptam apámtól egy ütött kopott kocsit amit nekem kellett megszerelni. Iskola után mindig siettem haza, hogy tudjam szerelgetni a kocsimat. Elején nehezen ment de idővel belejöttem a szerelésbe. 2 év múlva el jutottam odáig, hogy beindult a kocsi ez akkor nagyon nagy öröm volt nekem. Itt döntöttem el, hogy Szerelőnek tanulok tovább . Most meg jelenleg munka után keresek. ~

Aláírás:

Odel Junior

Angelo válasza:
A fórumon kötelező feltüntetni az IG nevedet. Legalább egy szerveren lévő karaktered nevét kell feltüntenti a profilodon. A megfelelő részlegbe csak akkor írhatsz, ha az ahhoz tartozó karaktered neve meg van adva. Pl.: ha V2 részlegre akarsz írni akkor köteles vagy a V2 karaktered megadni
Büntetés: Örökös kitiltás míg nincs feltüntetve a neved, keress fel egy Globális Moderátort!


 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Imádom
Reactions: P3tii

coreyyo

?
Támogató
2019. 01. 10.
232
192
21
V4 karakter
Corey N Forsythe
LV karakter
Dhruv Walsh
V2 karakter
Corey O'Malley

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: Próbáld meg újra később, nemrég kaptad a szereptévesztés jailed. ))
XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.