Nyck B Aalmers - Ralo | #deemoN

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Hohesz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 29.
389
292
19
Moszkva tér
open.spotify.com
V2 karakter
𝐥𝐨𝐧𝐳𝐨.𝐠.𝐡𝐚𝐲𝐞𝐬🇺🇸
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
Nyck B Aalmers

Panaszolt fél admin neve:
Ralo

Panasz pontos megfogalmazása:
Helytelen bírálat.

A történet röviden, üldözés volt, emberünk animba esett. Átkutattam a ruházatát, majd "belenéztem" a Ford Raptorja "csomagtartójába" ahol tekintettel, hogy egy nyitott platóról van szó, vagyis látom mi van rajta, nem RP-ztem le, hogy "belenézek", ennek az eredménye lett egy fél órás pihi.

Bizonyítékok:

Megjegyzés:
Kellemes ünnepeket!
 

RaloV2

Aktív fórumozó
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 10.
272
185
V2 karakter
Qadir Al Maktoum
Sziasztok!

Sok hozzáfűzni valóm nincs. Csomagtartóba való belenézést mindig is rp-zni kellett. Az hogy most lenyitsz egy platót, vagy felnyitod a csomagtartót, az egy nem látható cselekvés, csak annyi látszik, hogy a script felnyitja. Ha meg látod hogy mi van a fedetlen platón akkor meg azt kellene rp-zni. Megvitattam a többiekkel is. Egyetértettünk ebben.

További kellemes estét.
 
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: Rcky és GT

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
777
2 099
21
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
A csomagtartózásról annyit, hogy az erre kiszabott szabályzat nem tesz kivételt bizonyos autók modelljére vonatkozóan.
Lényegtelen milyen járművet csomagtartózol, amennyiben nincsen a tulajdonoban kötelességed RP-t írni róla.
Ebből fakadóan a panasz ezen része jogtalan.

Továbbá a logokban feltűnt, hogy többszörösen feltűnő funolás is észrevehető a logokban:
Ilyen esetben Ralonak közbe kell szólnia, végső esetben szintúgy szankcióban részesítenie az arra rászolgáló személyeket.

A panasz jogtalan, azonban Ralot figyelmeztetésben részesítem a funolás figyelembe nem vétele végett.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.