nvidia kérdés

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
Csáó! Minden MTA indításnál megkapom az alábbi ablakot:


Ez tulajdonképpen micsoda? Valakinek, valami tipp?
Videókártya: GeForce RTX 3050 Ti (4 GB) [Windows 11-em van, Gépházban Grafika résznél ez van előnyben részesítve]
Videókártya2: Intel Iris Xe Graphics

Előre is köszi!
 

Skylot

Qualis vir, talis oratio
Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
1 079
1 828
linktr.ee
V4 karakter
Aaron Forstner
LV karakter
Aaron Fraser
Heló!
Szerintem ez azt a célt szolgálná, hogy mivel van egy integrált videokártya is a gépedben, itt ki lehetne választani, hogy melyiket szeretnéd használni az MTA futtatása közben.
 
  • Imádom
Reactions: aPeti

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
Szia! Valami ilyesmit sejtettem csak a besorolás nem tiszta. Standard vajon miben más az Alternatínál, vagy átnevezésesnél? Keresgettem nvidia oldalán, googleben, eddig nem sok sikerrel.
 

Sadi

Újonc
Támogató
2022. 09. 15.
28
38
LV karakter
Sadi Robinson
Nekem is mindig feldobja ezt na melyik a legjobb opció? :D
 
2019. 01. 10.
1 807
18 409
Eversong Woods
V4 karakter
Tacko Fall
LV karakter
Zal'in Bacuss
ha bug lépne fel:
próbáld meg dutchman ötletét, amit itt leír https://forum.multitheftauto.com/topic/91773-nvidia-optimus/
(e.g C:\Program Files (x86)\MTA San Andreas 1.5\MTA\config > coreconfig.xml)
<display_windowed>0</display_windowed> cseréje 1-re -> <display_windowed>1</display_windowed>
másik lehetőség
jobb klikk az asztalon, Nvidia control panel, 3D settings és válassz ki valami olyat, hogy ,,erős Nvidia/Geforce GPU használata, utána Intel control panel és valami ilyesmi beállítási lehetőséget keress meg ismét, talán haladó beállításokban, vagy erőforrás beállítások, vmi ilyesmi

ha nem bugod van vele, csak kérdeznél, akkor igazából az a legegyszerűbb ha megnézed a különféle opcióknál milyen a teljesítménye a gépednek, játék(ok)nak és abból leszűröd, mivel az talált, amit @Skylot írt, azt a célt szolgálná, hogy a két lehetséges erőforrás közül kiválaszthasd, hogy melyiket szeretnéd nyúzni, viszont az ilyen normál - alternatív nvidia közti különbséget szerintem még ők sem tudják, mivel így ahogy olvasgattam most annyira borzalmas ez az nvidia optimus driver ilyen felhasználóbarát részről, hogy fel kéne gyújtani
nvidia support oldalról idézés:
Like, really? Just how awful is Optimus? I don’t understand how such a problem can be caused by a single function like a debug write. I’ll update this as I get more users to report whether or not it fixed for them. In the mean time, please fix your horrible software.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: aPeti

Sadi

Újonc
Támogató
2022. 09. 15.
28
38
LV karakter
Sadi Robinson
Nekem is ez a sztori van mindíg feldobja ezt de sztem tőbb fpsem lenne mint 40-45 az tuti.
 

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
Csáó! Köszi @Bakusz a tippeket. Nem bug miatt nyitottam a topicot. Néha elszáll az alt+z és nem megy a visszamentős panel. Kell ilyenkor játék, vagy gép resi. Az elmúlt 3-4 napban folyamatosan kifagyok/kicrahel a játék kb. 20 percenként, eddig nem volt vele gond. Nem tudom lehet-e az baj, hogy kikapcsoltam a gyors rendszerindítást.
 
  • Tetszik
Reactions: sippin on spotchka

Jhnny

If you want a thing done well, do it yourself.
FőAdmin
LV
2019. 01. 10.
1 610
2 481
LV karakter
sean.fraser
Szerintem megfelelő választ kaptál a kérdésedre, zárom.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.