Nothing but Trouble Crips

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Bohóc

holding the stick or the Glock
2019. 01. 10.
427
1 408
21
Berlin
V4 karakter
heiner.moser
eaf61d989c2558389b17ad78558a3279.png

A W/S (West Side) Nothing but Trouble Crips (Hustler Trouble Crips) aktív és hosszú ideje működő afro-amerikai utcai banda, amelyet San Andreas dél-Los Santos nyugati részén alapítottak. Az 75. utca (ma Greenleaf BLVD.) és a Stepfore st. (jelenleg Tragniew Park) környékén. A Nothing but Trouble Crip néven ismert banda, a Hustler Trouble bűnözők nagyobb bandájának alcsoportja. Az 1997-es években ez a banda 74 Hoover bűnözői csoporttal volt együtt, akik a kábítószer-kereskedelemben kulcsfontosságú szereplők voltak és a Los Santos délkeleti részén kábítószer-házakat működtettek, a hatóságok becslése szerint abban az időben évente 500.000 –1 millió dollárt kerestek havonta mint bevétel. De a szervezet tagjai leginkább kábítószerkereskedelem-ből, fegyverkereskedelem és prostitúcióból, esetleg rablásokból, betörésekből ritkább esetben autók megfújásából keresi meg a kenyérre valóját nap-mint nap.

A Nothing But Trouble Crip tagjai továbbra is a Cripshez kapcsolódó kék ruházatot, valamint a /Texas Rangers/ csapathoz kapcsolodó trikókat viselnek, hogy képviseljék a Trouble /clique/ kapcsolatát. Összekapcsolódtak más bandákkal, például a 8-Tray Gangster Crips-el, az 52 Broadway Gangster Crips-el is. A területükön létezik egy különálló, "Exton Town Crips" nevű vércsoport is néhányan azt állították, hogy a két banda valójában egy de a legtöbb egyetért azzal, hogy a kettő eltérő identitásként létezik. A legtöbb banda tag közös témája a hatalom, a tisztelet, a p*na és a pénz. Néhány évvel a NBTC megalakulása után került sor az első lövödözésre a "Roosevelt High School"-ba amit elméletileg a Nothing but Trouble Crip tagjai vittek végbe.

9091b6acac6a8e8911ee6c9e4a62827f.png

afdf6d0558629cb4f5beac42183e3ede.png
VEREKEDÉS A MILBRICH PLAZABAN.

A mai nap verekedés tört ki a közelben található "Milbrich Plaza"-ban, a két gyanúsított Lamar. K, valamint Melly P. volt. Feltehetően két rivális banda verekedett össze, az ok jelenleg is ismeretlen. A LSPD időben kiérkezett a helyszínre, Lamar K.-t előzetes letartóztatásba vették, Melly P. időben megtudott futamodni az LSPD ellen. Miközben átkutatták a kihallgatás során Lamar K.-t 1KG Kokaint, és egy Bővített táras Glock-18 típusú fegyvert találtak nála, azonnal letartoztatták. 10 év letöltendő börtön bűntetésre ítélték, jelenleg is a büntetést üli a "California State Prison"-ban.

3b985b6a0dc0cb1a23f0a05c4c773966.png


Szevasztok, engem Dominiknak hívnak 16 éves vagyok Újfehértón élek jelenleg (Szabolcs megye), szakácsnak tanulok későbbiekben a szakmában szeretnék elhelyezkedni, de ugyebár ki tudja hogy mit hoz a jővő. Szabadidőmben kosarazni szoktam spanokkal, játszani a gépemen (MTA, GTA5, NBA2K18, CS:GO, PayDay 2 stb..) mellette volt időm megtanulni mappolni is, lassan 4 éve foglalkozok mappolással, de mostanában szüneteltetem mivel kedvem kb a 0-val egyenlő majd megjön a kedvem., ha nem akkor nem.

Na csá, engem Péternek hívnak Becenevem Tomy 17 éves vagyok Nyíregyházán élek jelenleg a szüleimmel. Jelen pillanat szakácsnak tanulok tovább, már több mint 4éve rp-zek kisebb nagyobb kihagyásokkal még amikor Bankos (Cartel Sam) volt a piru leader akkor kezdtem az egészet, mondhatni azt ott tanultam meg igazán a banda RP-t amit mai napig űzők.

Egy kis útóirat:
Igazából azért gondoltam hogy megpályázok a V2-ön egy bandát, mert ahogy látom ki van halva az összes banda finoman szólva egyetlen egyet sem látok, ami engem egy picit elszomorit. Nos én olyan típus vagyok aki leginkább a "Hood" RP-re megy rá, ezért leginkább a placcon leszünk elérhetőek nagy részt.
 
Utoljára szerkesztve:

Unu

Kirívó Arrogancia
2019. 01. 28.
1 349
11 497
19
steamcommunity.com
V4 karakter
Louie Tanner
LV karakter
Tevari Hills
Tetszetős egy pályázat, kíváncsi leszek mi lesz belőle. TÁMOGATOM!
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
fasza pályázat, a skin nekem annyira nem jön be.. de good luck!
 
  • Tetszik
Reactions: Bohóc

Bohóc

holding the stick or the Glock
2019. 01. 10.
427
1 408
21
Berlin
V4 karakter
heiner.moser
Bevallom nekem se volt nagyon a szívem csücske a skin pack, épp ezért nem hagytam edit nélkül. :)

CLICK
 

Bohóc

holding the stick or the Glock
2019. 01. 10.
427
1 408
21
Berlin
V4 karakter
heiner.moser
Sajnos már nem a régi korszakot éljük hogy a Cripsnek csak kék ruhájuk lehet, most már vegyesen vannak. (Lehet a ruha színük piros, zöld, stb.)
 

tigusz.

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 12.
389
2 124
22
Budapest
V4 karakter
anas.huq
LV karakter
iker fraga 🇲🇽
V2 karakter
Octavius Bourton
Látszik azért, hogy raktatok bele munkát. Viszont azt a női skint és a helyetekben kicserélném, mert az elég rusnya és akkor még szépen fogalmaztam.
 
  • Tetszik
Reactions: crose és Bohóc

Bohóc

holding the stick or the Glock
2019. 01. 10.
427
1 408
21
Berlin
V4 karakter
heiner.moser
Reggel megnézem mit tehetek az ügy érdekében, teszteltem a skint a játékban sokkal jobb mint képen. ?

A mappolás elkészült : CLICK
Illetve a csaj skin lecserélésre került. : CLICK
 
Utoljára szerkesztve:

Bohóc

holding the stick or the Glock
2019. 01. 10.
427
1 408
21
Berlin
V4 karakter
heiner.moser
Ideiglenesen ez marad, a későbbiekben lesz változtatás. :)
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.